2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Benimde geçen hafta 970 gramdı bu hafta 1250 olmuş hızlı büyüyorlar , vurduğu yer benim de ağrıyo bağları da genişletiyor olabilir nefes alamıyorum patlayacak gibiyim
Çorap giyemiyorum zor giyiyorum nefesim kesiliyor
kuzu normal aslında haftada 200- 300 gram alması ..
bizimki 1060 dan 1480 olmuş.. bakalım sağlıklı olsun bı sorun olmasında tek duam o .
evet bende çok zorlanıyorum corap, ayakkabı gıyerken ya

Merhaba dediğiniz şikayetlerin bazıları bende de var.Karnım göğüs altıma kadar şiş.Nefes darlığı ciddi anlamda var ama benim burun içim şiş ve sürekli kanıyor ben biraz da ona bağlıyorum , 2 saatte bir nefes alabilmek için burnumu temizliyorum yaşlı amcalar teyzeler gibi oldum hatta 😅 Bebek bir hafta önde kilosu 26+5 te 1100 Gr çıktı doktor 27+5 dedi.Yorulduğum zaman bel ağrısı çekiyorum yani bacağıma vuruyor o kadar doktorun yanında oturamadım bile ağrıdan.Oda böyle giderse doğum şeklini etkileyebilir dedi.Benden haftalık takip istemedi bu sefer hatta normalde iki üç hafta sonraya verirdi randevu bu sefer bir ay sonraya verdi.Suyumun fazla olması kötü mü diye sorunca da kızdı fazla kaygılısın sorun yok diyorum ben sana diye.Bu yaşadığım şikayetleri de hamileliğe veriyorum ben genel anlamada çünkü gerçekten gtm ağrımasa başım ağrıyor.Suyum neden fazla diye düşünecek olursam da bu saatten sonra cidden kafayı yerim heralde.Ama yaşadığınız tecrübeleri paylaşırsanız da sevinirim bu süreçte 🙏🏻
bencede kızlar, ben buraya gırmeden once acaba neden suyum fazla dıye cok dusunmuyordum inanın :KK70: :KK70:

Ya gerçekten ben de burda hergün yeni bişey duyuyorum. Psikolojim bozuldu. Acaba benim de başıma bu gelir mi deyip herşeyden kaygılanıyorum. Ama girip bakmasam da merak ediyorum 😟
çok düşünmemek lazım aslında ,
bende burda okuyunca takıyorum kafaya ..

Benimde 37 ye kadar çalışırsam iznim haziranda bitiyor. Bu arada 2 ci dönemin ilk haftası 37 oluyorum
İşte ben de şubat ı bitirsem hiç rapora ihtiyaç kalmıyor ama nasıl olcak bakalım
Canım nasıl olacak rapor işiniz ben hesaplıyorum 32 de ayrılırsam Şubat ta doğum olursa geriye iki iki buçuk ay kalıyor. Doktorum toplam 20 gün veririm dedi rapor kafam karışık siz nasıl yapacaksınız
ben de hesapladım kuzum aslında şubatı bitirsem hiç rapora ihtiyacım kalmıyor ben sizden geriyim kuzum. Mart annesiyim. Raporu da mesela sağlık ocağından haftalık haftalık alsam diyorum

Kızlar sütyen takamıyorum artık biyere giderken takıyorum ama nefessiz kalıyorum geçici olarak ne alabilirim ki ya 😢

çok saçma deil mi bu yaa?
hadı gidemedin 34.de falan ne olacak
Screenshot_20231130_101127_Chrome.jpg
Bu şekilde bir bilgi var cnm

X