2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Gece 3.40 mide yanması huzursuzluk şak diye uyandım of nolcak böyle 🥹 dön Allah dön
Valla vücut anneliğe hazırlıyor sanırım 2 saatte bir tuvaleti boyluyorum sonrası uyku kaçıyor

Ay kızlar bu mesajı gidip Kasım grubuna yazmışım demin burası sanıp o derece kafa gidik 🤣

Bende 1 ocakta ayrılacağım en azından aralığı bitirebileceğim bu da 34 ediyor 3 haftamda artık ne yapayım rapor alırım gibi sonrasında bana da yazık diye düşündüm branşımda iki hekimiz hem çok yoğunuz hem de ciddi iş yükü var ayrilacagim
Yani 😔
32 de çalışır raporu aldıktan sonra 37 ye kadar fiili olarak çalışma istiyor diye biliyorum. Yani 32 den 37ye rapor aldığın zamanlar doğum sonrasına eklenmiyor yanlış bilmiyorsam

Kızlar konudan bağımsız olarak
Hamur yogurma makinesi olan kullanan var mı hep aklımda bi türlü almak kısmet olmadı
Bende karacanın mastermaıd olanı var kıyma aparatsız seçtim düğün hediyesi olarak eşimin arkadaşı almıştı kolumda da tenisçi dirseği olduğu için çok istiyordum benim için velinimet diyebilirim

Gece 3.40 mide yanması huzursuzluk şak diye uyandım of nolcak böyle 🥹 dön Allah dön
Valla vücut anneliğe hazırlıyor sanırım 2 saatte bir tuvaleti boyluyorum sonrası uyku kaçıyor

Ay kızlar bu mesajı gidip Kasım grubuna yazmışım demin burası sanıp o derece kafa gidik 🤣
Bendede mide yanması huzursuzluk vardı birde sol kaburgam batıp ağrıyor gece yatrken ağlıcaktım artık huzursuzluktan kollarım bacaklarım yerinde durmuyor sürekli hareket ettirme isteği var vücudumda valla çıldırıcam artık😕

Günaydınlar dün hastaneden bir geldim hastaneden hiç memnun kalmadım park hayata devam edecem 10 tane hastayı aynı anda alıyor odaya neyin var neyin var mahremiyet yok.esini almıyorlar yanina bin.pisman oldum gittiğime tek.avantajim oğlumu yatım yamalak görmek iyi olduğunu duymak.rahim ağzı kapalıymış bebek hatasıyla uyumlu 28+4 1200grqm olmuş iyi demi dişimi dedim.once dişe git hangi işlemler yapılacak öğren sonra ben onay verirsem tedavi basla4 dedi sanki bidaha gidecem.ona

Cilek.mobilyada bit genc odasi sordum.buyuk oğluma 70 .000 dedi bir bebek.odasina 45 000 dedi b3n sokkkkk kucucuk sepet besiklerr 7000

Cilek.mobilyada bit genc odasi sordum.buyuk oğluma 70 .000 dedi bir bebek.odasina 45 000 dedi b3n sokkkkk kucucuk sepet besiklerr 7000
Canım hiç gerek yok oda takımına evet çok pahalı. Ben evde iki kapılı düz beyaz dolap vardı onu koydum odaya çekmeceli şifonyer vardı onu koydum bir de 970₺ ye anne yanı kanz beşik aldım oda takımı için borca harca gerek yok ilerleyen zamanlarda çocuk büyüyünce alınır tamamlanır

Kızlar konudan bağımsız olarak
Hamur yogurma makinesi olan kullanan var mı hep aklımda bi türlü almak kısmet olmadı
Bende var ama aşırı hamur işi yapan biri değilseniz gereksiz olduğunu düşünüyorum anneme vereceğim hatta

Canım nasıl olacak rapor işiniz ben hesaplıyorum 32 de ayrılırsam Şubat ta doğum olursa geriye iki iki buçuk ay kalıyor. Doktorum toplam 20 gün veririm dedi rapor kafam karışık siz nasıl yapacaksınız
Bende aynı durumdayım nişanda bayram sonu başlamam gerekiyor ama 40 günlük rapor da yetmeyecek

Ya doktor bana bunun birçok farklı problemden kaynaklanabileceğini söyledi bir sürü şey saydı ama hangisi olduğunu bilemiyoruz şuan dedi. Benim suyumun derinliğini 9 ölçtü en son 14leri bulursa ileri düzey oluyormuş benimki orta düzeymiş. Takipre kalalım senin sağlığını olumsuz etkilediği zaman doğumu başlatırız dedi.

Ya yemekle hiç aram yok benimde tatlı nadiren canım çekiyor azcık ucundan alıyorum midem bulanıyor. salçalı etli yemekleri düşünmek bile midemi bulandırıyor içim almıyor. Ev ahalisine pişirip kendime karnabahar brokoli haşlıyorum yada hamur işi canım çekiyor sadece. Ama 1 haftadır yemek yedikten sonra çatlayacak gibi oluyorum nefesim daralıyor hepten bıraktım yemeyi.
Sizin doktorunuzun yorumu ne oldu peki?
canım o kadar korkutucu bir senaryo konuşmadık doktorumla şekerden süphe edıyordu oda normal cıktı, suan dıyet seklınde devam edıyoruz kontrol edılıyor her gittigimde ..
yemekle benımde aram yok ama boyle cıkolata,meyve, borek vs cok ıstıyor canım ama tutuyorum kendımı ..
çıkolata da haftada 2-3 dilim kahve ıle tuketıyorum ..
makarna, pılav, hamur ısını tamamen bıraktım..
bakalım saglık ıcın aslında karbonhıdratın sana bı faydası yok sadece kılo yapar dedi..

X