2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Ben fizyoterapisttim normalde ve ilk gebeliğimde 37. Haftaya kadar çalışabildim 🥹 şuan memurluk yapıyorum vallahi şimdiden dayanamıyorum 🙄 ama bebeğime bakacak kimse olmayabilir izinler de bana lazım
Aa meslektaşmışız nasıl çalıştın 37ye kadar canım valla imkansız gibi bi şey ya hele rehabilitasyon merkezinde çalışan bi fizyoterapist için 🥲

Kordonu ve suyu iyi bebeğin ama işte kafası bir hafta ileride karnı bir hafta geride normal bunlar dedi de insan panik yapıyor 🥲
Benim yeğenlerimden birinin kafası o kadar büyüktü ki doktor normal doğuramazsın sen bunu demişti ablama 🤣 geni o şekildeydi çocuğun yapacak bi şey yok mesela benimkisinin de kafası gövdesine göre küçük görünüyo şu an o da anasına çekicek heralde 🫠

Benim yeğenlerimden birinin kafası o kadar büyüktü ki doktor normal doğuramazsın sen bunu demişti ablama 🤣 geni o şekildeydi çocuğun yapacak bi şey yok mesela benimkisinin de kafası gövdesine göre küçük görünüyo şu an o da anasına çekicek heralde 🫠
Yani babası kalıplı biraz ben normal minyon gibiyim erkek olunca ona çekti demek ki 😁😁

Benim hep ağrım var gün içinde adet ağrısı gibi, iki üç gündür akıntım ve kaşıntım oldu batmalar oldu enfeksiyon belirtisi ondan ilk spatula gibi biseyle baktı adını yanlış yazdım sanırım ama açtı iyice renkli kokulu değil dedi sonra alttan kamerayla ölçtü geçen hafta 48 mm olan bu hafta ilk 32 mm ölçtü sonra 38 mm civarı çıktı şaşırdı bu kadar inmesine kısa sürede o sıra yumuşama var mı bakmam lazım dedi iki parmakla progestan fitil verebilirim dedi idrar kültürü aldı 3 gün sonra çıkacak o zaman anstibiyptik progestan başlarız dedi
Anladim
Çok geçmiş olsun sknti yok gibi inşallah aklınıza takılmasın bi şey 🤲🏻🙏🏻😊

Kordonu ve suyu iyi bebeğin ama işte kafası bir hafta ileride karnı bir hafta geride normal bunlar dedi de insan panik yapıyor 🥲
Evet insanın kafasına takılıyor benimde haftasına göre alt sınırda dedi diye üzülmüştüm ama sonra bi sefer daha yazdim araştırdım artık sknti yoksa buyume bebege ozgu olacak benim kardeşim çocuk doktoru 2500 da normal 4000 de normal
Abla dedi ondan rahatladim
Biraz 🤲🏻🙏🏻😊

Ben fizyoterapisttim normalde ve ilk gebeliğimde 37. Haftaya kadar çalışabildim 🥹 şuan memurluk yapıyorum vallahi şimdiden dayanamıyorum 🙄 ama bebeğime bakacak kimse olmayabilir izinler de bana lazım
Bende 1 ocakta ayrılacağım en azından aralığı bitirebileceğim bu da 34 ediyor 3 haftamda artık ne yapayım rapor alırım gibi sonrasında bana da yazık diye düşündüm branşımda iki hekimiz hem çok yoğunuz hem de ciddi iş yükü var ayrilacagim
Yani 😔

Kızlar şekerim çıkmadı çok şükür suyum niye fazla anlamadım doktorumda olumsuz hiçbir şey söylemiyor herşey yolunda diyor.İnşallah normaldir 🤷🏻‍♀️
Merhaba. 28 haftalık olduk karnım aşırı büyük sürekli çatlayacakmışım gibi bir his çok çabuk yoruluyorum ve nefes nefese kalıyorum. 1 aydır inanılmaz kalça kemiklerim ağrıyordu. Geçen hafta kanamam oldu şükür bir sıkıntı yok ama suyum fazlaymış. Bebiş hızlı kilo almaya başladı 3 günde 250gr almış mesela. Şeker çıkmadı 3 aylık şeker tarama testide yapıldı iyi dedi ama haftalık takip verdi. 34 hafta gibi iyice nefessiz kalırsan doğumu başlatırız dedi. Sizde var mı nefes darlığı? Bu saydığım şikayetlerin hepsi suyun fazla olduğundan dedi dr

Kızlar konudan bağımsız olarak
Hamur yogurma makinesi olan kullanan var mı hep aklımda bi türlü almak kısmet olmadı

Ay bende 37 ci haftaya kadar çalışmak istiyorum ama ders anlatırken nefes nefese kalıyorum . Bir de daha kar tam yağmadı yağıp buzlanmadan aşırı korkuyorum düşerim diye :110:
Siz de mi doğudasınız? Ben de nefes nefese kalıyorum ders anlatırken. Ben galiba çalışamıcam bu hafta 10 gün raporluyum. Tansiyon problemi çoktı ben de ilaca başlamak zorunda kaldım 😢

X