2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
https://www.hepsiburada.com/usf-beb...aza=U.S.F.+TİCARET&url_src=and-product-detail
Bunu aldım bende gayet güzel büyük sağlam

Günde 4 cok fazla benim doktorum ağır bir ilaç haftada salı çarşamba içip 4 gün ara veriyorduk bence tekrar sor

Kızlar ben doğum yaptım bu sabah beebk küvezde . Gece 3 gibi sancı vardı muayande bebeğin poposu gözüküyordu acil sezeryana aldılar bebek entübe küvezde 26+2 de doğdu
Allahım sağlık versin küçük savaşçımıza demek bu kadar çok istemiş dünyaya gelmeyi rabbim en kısa zamanda kavuştursun sizi güzel haberlerini bekliyoruz sen nasılsın Dualarım sizinle

Kızlar ben doğum yaptım bu sabah beebk küvezde . Gece 3 gibi sancı vardı muayande bebeğin poposu gözüküyordu acil sezeryana aldılar bebek entübe küvezde 26+2 de doğdu
Küçük kuzu dolunay günü gelmiş oldu mucizeleriyle gelsin inşallah güzel haberleri

Fitil bugun bi tane aldım başka yok. Hap formunda olanı günde 4 kullanicam. Fitille aynı yan etkiyi yapıyor mu su azaltma olayı felan yani hap içinde geçerli mi acaba.

Mevlam sana bağışlasın bebeğini kuzum. Çabucak toparlasin koynuna al en yakın zamanda inşallah

Fitil bugun bi tane aldım başka yok. Hap formunda olanı günde 4 kullanicam. Fitille aynı yan etkiyi yapıyor mu su azaltma olayı felan yani hap içinde geçerli mi acaba.
Hımm sizin hap formunda onu bilmiyorum ne dersem yanlış olur ama hap fitil kadar yan etkisi olsa doktorunuz vermezdi demek ki o kadar ciddi yan etki doğurmayacak ki hap formunu vermiş bana öyle geldi endişe etmeyin benim endol kapsül diye geçiyor mum gibi bir yapısı var fitil şeklinde uzun bir şey

Allahım sağlık versin küçük savaşçımıza demek bu kadar çok istemiş dünyaya gelmeyi rabbim en kısa zamanda kavuştursun sizi güzel haberlerini bekliyoruz sen nasılsın Dualarım sizinle
Oğlum için güçlüyüm Allh nasip ederse görmeye gidecem akşam bol bol dua edin Ali asafım için . Hamilesiniz Allh kabul eder

Allah yardımcınız olsun canım Allah sağdalim küvezden tez vakitte çıkarıp kucağınıza almayı nasip etsin kaç kiloya ulaştı miniğiniz bir an önce toparlansın kilosuna ulaşsın size kavuşsun inşallah

Evet evet ondan bende de var. 1 tane geçen hafta aldım. Bi tane de bugün kullan dedi. Makat fitil zaten aynı ilaçtan bahsediyoruz sanirim. Ama düzenli almak için de hap olanı verdi. İnşallah sıkıntı yaşamadan ilerleriz

İnşallah hap olan fitil gibi değildir bence öyle olsa doktor uyarırdı sizi bilgilendirirdi Allah sağlıkla vakitlice kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

800 gram
Acil doktoru bana 21 haftayla uyumlu 450 gram dedi bebeği boş ver seni norml dopurtayım dedi makat geliş ama küçük oldugu için doğar dedi . Hayr sezeryan yap ben bebeğimi istiyorum dedim

800 gram
Acil doktoru bana 21 haftayla uyumlu 450 gram dedi bebeği boş ver seni norml dopurtayım dedi makat geliş ama küçük oldugu için doğar dedi . Hayr sezeryan yap ben bebeğimi istiyorum dedim
Oy minik melek o Allahın izniyle her şey yoluna varır canım o erken gelmeyi tercih etmiş sımsıkı tutunur merak etme inşallah benim ablam da 900 gr doğmuş 6.5 aylıkken geçen haberlerde gördüm ağrı da 25 hafta da doğmuş 92 gün küvezden tosbik olmuş çıkmış minik inşallah sende güzel haberlerle bebeğinle buluş

Grubumuzun ilk bebişi geldi demek inşallah kucağında sağlıkla evinize döndüğünüz gün gelecek rabbim hayırlı ömürler nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…