2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Kızlar ben doğum yaptım bu sabah beebk küvezde . Gece 3 gibi sancı vardı muayande bebeğin poposu gözüküyordu acil sezeryana aldılar bebek entübe küvezde 26+2 de doğdu
Hayırlı uğurlu olsun canım bir an önce sağlıkla alip kucağına evine götürürsün inşallah zor bir süreç ama Rabbım kolaylaştırsin sonunu güzel eylesin sen güçlü ol güçlü anne demek güçlü bebek demek sütün için güzel sıcak bir banyo yap insin güzelce sağip at buzluğa ihtiyacı olacak bebisimizin

Zaten bi kısmını yapmıştım. Sadece iç çamaşırı yikanip konması gerekiyor. Pek ne koyacağımi da çok bilmiyorum iyice arastirmam lazım. Kv günlük gelicek esim olmadığı zaman bakalim inşallah ilaçlarla felan 32. Haftayı görürüz 😔
Uğraşma canım kafana da takma her şey olacağına varır dinlen bol bol inşallah bebişin ve senin için en doğru en sağlıklı tarih ne zaman ise o zaman gelsin prensesin 🩷

Kızlar ben doğum yaptım bu sabah beebk küvezde . Gece 3 gibi sancı vardı muayande bebeğin poposu gözüküyordu acil sezeryana aldılar bebek entübe küvezde 26+2 de doğdu
Canım benim hayırlı olsun Allah bebeğine dayanma gücü versin daha önce de bahsetmiştim bir tanıdığımın bebeği 600 gram gibi bir kiloda doğmuştu şimdi kocaman oldu Allah sana ve eşine bağışlasın dualarımızdasın 🩷

Ya bilmiyorum ki haftaya pers kontrol var. O zamana kadar kullanicam ama en iyisi günde 3 kullanayım. Hap formu da fitil gibi ağır mı
Hap formu fitil kadar ağır değil ben 2 gün 4*1 kullanmıştım. Ama uzun süre kullanacağınız için siz teyit edin hekiminizden

Bugün e bebekten aldıklarım deterjan , göğüs pompası , iki çarşaf ve anti kolik biberon 🥲

Eklentiler

• IMG_8049.jpeg
    IMG_8049.jpeg
    96,8 KB · Görüntüleme: 107
İlk doğumumuz gerçekleşti erken oldu ama inşallah herşey çok güzel olur sağlıklı huzurlu büyüsün inşallah bebişin sağlık durumu nasıl şuan

Biraz mesajlarda geriden geliyorum. Grip oldum cumadan beri. Süt sağma makinesi aldım lansinoh çiftli elektrikli. Göğüslerim benim de aşırı büyüdü kahverengi halkaları çok belli. Hiç çamaşırı aldım penti 2 tane çok rahat

800 gram
Acil doktoru bana 21 haftayla uyumlu 450 gram dedi bebeği boş ver seni norml dopurtayım dedi makat geliş ama küçük oldugu için doğar dedi . Hayr sezeryan yap ben bebeğimi istiyorum dedim
Doktora bak bebeği boşver ne demek. Üstüne kilosunu da yanlış söylemiş o an kabul etsen bebeğe bir şey olsa o vicdan yükünün altından nasıl kalkacaktı acaba.

Kızlar midem mi bozuldu ne oldu anlamadım dışarıdan hatay usulü tavuk döner istedim yedikten 5 dk sonra feci şekilde kustum şimdi de karnıma ağrılar giriyor ama karnım gurul gurul gurluyor dışarıdan bile çok yüksek bir ses duyuluyor

Kızlar midem mi bozuldu ne oldu anlamadım dışarıdan hatay usulü tavuk döner istedim yedikten 5 dk sonra feci şekilde kustum şimdi de karnıma ağrılar giriyor ama karnım gurul gurul gurluyor dışarıdan bile çok yüksek bir ses duyuluyor
Dokunmuş olabilir çıkarmışsın hepsini iyi olmuş 🙏🏻 yoğurt var mı bir iki kaşık yesen rahatlatır mideni , ishal var mı?

X