2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kızlar benim goğüs uçlarım karardi dairesel olaraq birazcik genisledi amma ucu hiç buyumedi ya bazen korkuyorum süt gelmezse bebek emmese falan ne yaparım diye benim gibi olan varmi?

Canım tam tersi manuel pompa el gücüyle çekiyor o senin dediğin vakumlu süt toplamadır o fazlasını alıyor sütü çok arttırmıyor arkadaşlarım iş yerinde kullanıyorlar manuel kullananda var ama çoğu elektrikli hatta takıp telefonla falan oynuyorlar
Evet benimde arkadaşlarım öyle dedi sabah aceleyle takip o sağarken biz işlerimizi yapıp çıkıyoruz taze süt falan dediler

Ayy bende tam bunu soracaktim
Kızlar göğüslerim feci büyüdü ve uçları her zaman her kıyafette belli oluyor süngerli sütyen almadım emzirme sütyeni aldım onlarda da belli ediyor eski sütyenlerimde olmuyor
Sizce şu gümüş kapakları şimdi alıp takmak uygun olur mu inanılmaz uçları belli ediyor çok rahatsız edici
Meme ucu kapatıcılar var. İş görüyorlar.

Eklentiler

• IMG_4041.png
    IMG_4041.png
    241,3 KB · Görüntüleme: 28
Canım nasıl başlarsan öyle gider. Başlarda sallamaya kucağa falan alıştırırsan hep öyle gider. Bebekler genelde emzirirken uyuya kalırlar. O şekilde direk beşiğine koy alışır zamanla. Ben kızımda öyle yapıyordum. Ağlayınca da emzik veriyodum yine dalıyordu. Hiç kucakta gezdirmedim uyanıkken de yanıma yatırıyodum o şekilde alıştı.
Ayy ne güzel. Sallayarak uyutmak büyüyünce tam bir işkence 😅

Ayy bende tam bunu soracaktim
Kızlar göğüslerim feci büyüdü ve uçları her zaman her kıyafette belli oluyor süngerli sütyen almadım emzirme sütyeni aldım onlarda da belli ediyor eski sütyenlerimde olmuyor
Sizce şu gümüş kapakları şimdi alıp takmak uygun olur mu inanılmaz uçları belli ediyor çok rahatsız edici
Emzirme olayı bitene kadar göğüsler hep öyle malesef. Kaplı emzirme sütyeni al ben ilkinde de şimdi de ebebekten aldım gayet iyi kalında değil ucunu da asla belli etmiyor ayrıca piyasaya göre daha uygun

Kızlar delircem ya yeşil mercimek çorbası ve yogurt yedim yağsız tuzsuz bi minik dilim börek kalmış bide onu yedim şekerim 150 oldu kafayı yiycem kırmızı yandı yine😫😫
Şeker testi yaptırmasam bunların hiç farkına varamıycaktım diyabet doktoru cuma gününe randevu verdi sistemden umarım iğne ilaç vermezler

Günaydın kızlar haftasonu kontrolüm vardı aynı zamanda şeker yüklemem vardı kan ve demir düşük sadece ilaçla olmaz dedi doktorum 9'a düşmüş değerim rapor çıkarıp damardan takviye yapmalıyız dedi yaptıran var mı böyle bir şey

Kızlar delircem ya yeşil mercimek çorbası ve yogurt yedim yağsız tuzsuz bi minik dilim börek kalmış bide onu yedim şekerim 150 oldu kafayı yiycem kırmızı yandı yine😫😫
Şeker testi yaptırmasam bunların hiç farkına varamıycaktım diyabet doktoru cuma gününe randevu verdi sistemden umarım iğne ilaç vermezler
Şeker testinin önemini buradan anlamış oluyoruz tedbir herzaman iyidir bak yaptırmamış olsaydınız herşeyi yemeye devam edicektiniz ve zararı bebekle siz görücektiniz ben şeker yükşeme yaptırmıcam parmağımla hergün ölçerim demeyle olmuyor daha çok eziyet bence iyi ki yaptırmışsınız değerleriniz normale döner inşalalh

X