2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Ptsi gunuu30. Haftayı görürsek iyi dedi. Ondan önceki kontrolde 32. Demişti. Alma konusunda tarih vermedi. 30lardan sonra daha fazla tutabilmek için tedavi uygular belki. Şuanda belli zamanı görmeyi umuyor sonra gittiği yere kadar diyecek sanirim.
Vaktinde zamanında sağlıkla gelsin inşallah 🙏🏻🙏🏻 her gittiğimizde farklı şeyler söyleniyor iyiye gitsin insallahhhh

Ptsi gunuu30. Haftayı görürsek iyi dedi. Ondan önceki kontrolde 32. Demişti. Alma konusunda tarih vermedi. 30lardan sonra daha fazla tutabilmek için tedavi uygular belki. Şuanda belli zamanı görmeyi umuyor sonra gittiği yere kadar diyecek sanirim.
Erken beklemesinin sebebi ne tam olarak serviks 30 du sizin çünkü normal yani aslında. Başka bi sebebi mi var

Benimki 30+5 bugün 😀 doktor kontrolümüz vardı artık 2 haftada 1 gidicez bebiş 1750 gr olmuş ama kafa arkasıyla rahim ağzının önünden tam kordon geçiyo dedi sık kasılma falan olursa sıkıntı olabilirmiş 10 gün sonra bir daha kontrol sonra nst ye girip kasılma önleyici ilaç başlıycaz
Masallah sorunsuz ilerler Allah’ın izniyle 🤲🏻😊

D Dr X @dmlcm @Feryasu Ben sata göre 30+4 üm ama bebek bir hafta önden gidiyor doktoruma göre erken döllenme. Beklenen doğum tarihi 29 ocak, doktoruma göre 22 ocak..
Benim 3. Biliyorsunuz. Kızım 38+larda oğlum 39+ larda... Allahtan bişey olmazsa ben 15 ocaktan sonra her an doğururum diye düşünüyorum 🙈🙈
Hakkında hayırlısı insallah sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz 😊🤲🏻

Doktor ne açıdan böyle söyledi bende tam anlamadım suyu iyi bebek iyi kaç kiloydu sizin kaç haftaydı bi de

X