2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Hanımlar bebek için 5 tane 5li takım 0 3
2 yenidogan 5 tane 3 ay gerisi 6 9 aldım
5 tane tulum 0 3 uyku tulumu 2.5 tog aldım ama hastaneye vs giderken giydiririm olduğumuz şehir çok soğuk kar bile yağdı pelus kundak 1 tane Bi kaç tanede triko takım 5 tane alt tayt 0 3 ay aldım yeterli mi sizce bulunduğumuz şehirde sadece lcw var bebek için bisey alabilcek çok güzel takımlar var ama patikli olduğu için diyorum 0 3 ay çok giydirmeden köşeye koyucagm bisi olmasn bebeğimiz doğduktan 1 buçuk ay sonra izne çıkıyoruz memleketimize gidicez o zaman alırız diyorum ama fiyatlarda şuanda indirimdeyken almak istiyorum
Canım büyük ala sende azcık büyük giydirir sin hiçte bişey olmaz, ayaklı lar gerçekten elimizde patlıyor. Zaten kış, bebeleri öyle kıyafetle ortalığa bırakmayız ince de olsa üzerine bişey örteriz...

Küçük aslanımın hediyelikleri 😍😍

Eklentiler

• 83B179A8-B0D1-417F-8F67-5C4AFBDC054B.jpeg
    83B179A8-B0D1-417F-8F67-5C4AFBDC054B.jpeg
    174,5 KB · Görüntüleme: 102
Merhaba kızlar tecrübelerinize bakarak yorumlar mısınız burda iki kese mi var sizce 😄 Doktorum aşırı garantici bir insan bu konu hakkında bişey söylemedi

Eklentiler

• 5E51E4C7-862E-4F2C-A738-B412F23CD464.jpeg
    5E51E4C7-862E-4F2C-A738-B412F23CD464.jpeg
    63,9 KB · Görüntüleme: 87
Kızlar şeker yükleme yaptırdım. Sonuçları öğleden sonra bakacak doktor. Simdi e nabiza girdim. 74- 79 cikmis açlık ve ilac sonrasi 🤦‍♀️ doktorun yorumunu çok merak ediyorum. Bide enf sebebiyle gene serum antibiyotik makat fitil aldım acilde. En son görüşte 34. Haftaya kadar bekliycez diyordu bugun 32. Haftayı görebilirsek iyi dedi. 33 ten 30 a düşmüş uzunlugumda. Moraller sıfır 🤦‍♀😔
Hiç moralini bozma insallah sağlıkla ilerleyecek daha dualarımız seninle 🙏🏻🤲🏻

Her ikisi içinde aslında. Son zamanlarda bel ağrısı ve kasilmalarimda var. Toko ya baglandim orda sanci çıkmadı ama kasilma var mesela. Ebe de şaşırdı. Kasilma olup cihazda cikmamasina. Enteresan şekilde ilerliyo. Enf zaten ne kullanirsam hiç fayda vermiyo. Gerçekten hiç anlam veremiyorum
Benim de öyle. Enfeksiyonum en düşük 10. Antibiyotik kullanıyorum şuan bile. Bi de akıntım olmuş az önce yoğun ve sümüksü beyaz renk :KK43:

Merhaba kızlar tecrübelerinize bakarak yorumlar mısınız burda iki kese mi var sizce 😄 Doktorum aşırı garantici bir insan bu konu hakkında bişey söylemedi
Ay iki kese gibi evet 🤭🤭 bende bir taneydi burda aynı iki tane var 😍 aslında yumurtalıklara baksaydı ya bu ay iki taraftan yumurta atılmış mı diye oradan yola çıkardı

Benim de öyle. Enfeksiyonum en düşük 10. Antibiyotik kullanıyorum şuan bile. Bi de akıntım olmuş az önce yoğun ve sümüksü beyaz renk
O şekil akıntıyi 2 3 gündür bende fark ediyodum. Ama vok yoğun değildi. Benim genelde beyaz sarı gibi vajina içinde iltihap var. Su gibi akinti ile de sürekli çamaşırım ıslanıyor. Progestan da kullanıyorum oda etki ediyo akıntıya.
Ya hep hayalimdi gebe kalıp herseyi kendim yapabilip güzel güzel gebeligimi yaşayacaktım. Yıllarca bu anı bekledim çabaladım. Simdi şikayet etmeye derdim var demeye hem utanıyorum hem zorluk yaşıyorum. Gerçekten kolay yada zor tüm gebeliklerimiz sağlıkla doğum zamanına ersin. 🤲

Merhaba herkese 26 haftalık hamileyim. Benimle ayni problemi yaşayan var mı diye sormak istiyorum . Karnımın sol tarafında nst de 1 -2 küçük ağrı çıktı doktor adalat crone 30 mg tansiyon ilacı verdi kasılmaları önlemek için. Aramızda kullanan var mı. Bir de öksürükve boğazda gıcık
için bitkisel ne yapabilirim

Merhaba herkese 26 haftalık hamileyim. Benimle ayni problemi yaşayan var mı diye sormak istiyorum . Karnımın sol tarafında nst de 1 -2 küçük ağrı çıktı doktor adalat crone 30 mg tansiyon ilacı verdi kasılmaları önlemek için. Aramızda kullanan var mı. Bir de öksürükve boğazda gıcık
Suan mevsimi değil ama çevrenden bulabilirsen karadut edin. Bogaz iltihabina çok iyi geliyor. Eger meyve olarak bulamazsan karadut pekmezi öneririm.

Ay iki kese gibi evet 🤭🤭 bende bir taneydi burda aynı iki tane var 😍 aslında yumurtalıklara baksaydı ya bu ay iki taraftan yumurta atılmış mı diye oradan yola çıkardı
Sizinle önceki gebeliğimde de konuşmuştuk maalesef düşük yapmıştım 🥺 şimdi tekrar hamileyim ve bu görüntü beni çok heycanlandırdı ama doktor neden hiç bişey söylemedi anlamadım , biraz değişik bi insan iki kalp atışı duymadan söylemez gibi geliyor bana

Sizinle önceki gebeliğimde de konuşmuştuk maalesef düşük yapmıştım 🥺 şimdi tekrar hamileyim ve bu görüntü beni çok heycanlandırdı ama doktor neden hiç bişey söylemedi anlamadım , biraz değişik bi insan iki kalp atışı duymadan söylemez gibi geliyor bana
Doktor çok önemli daha motive edici cana yakın birine mi gitseniz acaba.. böyle konuşmayan ketum doktorlar beni çok geriyor ilk doktorum öyleydi panik oluyordum sürekli değiştirdim 🙏🏻

16. Haftadan beri aynı ilacı kullanıyorum. 16. Haftada sancılardan hastane yatışım yapıldı 4 gün tocoya bağlıydım 50-60 sancı 2 dk bir düzenli geliyordu o zaman 6 saat arayla 4 kez ilaç alıyordum. 18. Haftadan sonra günlük 3 kez alıyorum doğuma kadar devam ederiz büyük ihtimal dedi doktor şuan 22. Haftadayım ama kasılma önlemede endol fitil kadar etkili değil ama yine de iş görüyor. Ama yine de benim sancılarım 30 lara çıkıyor nst de en son 20. Hafta da magnezyum dozu günde 2 ye çıkınca rahatladım çok şükür yolsa her hafta acildeydim

Kızlar şeker yükleme yaptırdım. Sonuçları öğleden sonra bakacak doktor. Simdi e nabiza girdim. 74- 79 cikmis açlık ve ilac sonrasi 🤦‍♀️ doktorun yorumunu çok merak ediyorum. Bide enf sebebiyle gene serum antibiyotik makat fitil aldım acilde. En son görüşte 34. Haftaya kadar bekliycez diyordu bugun 32. Haftayı görebilirsek iyi dedi. 33 ten 30 a düşmüş uzunlugumda. Moraller sıfır 🤦‍♀😔
32 ye ne kaldı🤦‍♀️Rabbim hayırlısıyla zamanında gelmeyi nasip etsin inşallah canım

X