2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kızlar bu aralar benim midem çok kötü özellikle uzanınca midemdeki herşey ağzıma geliyor kendimi zor wc ye yetiştiriyorum kusuyorum. Uzanınca olduğunu farkettim ne zaman uzansam tüm yediğimi çıkarıyorum neden böyle oluyor ya son 1 haftadır olmaya başladı. Böyle birşey yaşayan var mı?

Merhaba refluksun başlamlştır bebek yukarı çıkınca itiyor mideyi. Yastigini kaldirip oyle yatmaya calış. Bendede başladı amma kendimi tutub kusmamaya çalışıyorum

Hamilelik reflusunu bir arastir

Kızlar şeker yükleme yaptırdım. Sonuçları öğleden sonra bakacak doktor. Simdi e nabiza girdim. 74- 79 cikmis açlık ve ilac sonrasi doktorun yorumunu çok merak ediyorum. Bide enf sebebiyle gene serum antibiyotik makat fitil aldım acilde. En son görüşte 34. Haftaya kadar bekliycez diyordu bugun 32. Haftayı görebilirsek iyi dedi. 33 ten 30 a düşmüş uzunlugumda. Moraller sıfır ‍♀

Kaçlık şeker yapıldı? Ciğer geliştirdi vuracak mıymış peki onu yaparsa 2 hafta ileri atıyormuş ciğer gelişimini küveze girmeden alırsın kucağına belki

Kaçlık şeker yapıldı? Ciğer geliştirdi vuracak mıymış peki onu yaparsa 2 hafta ileri atıyormuş ciğer gelişimini küveze girmeden alırsın kucağına belki
50 lik içtim canım.
Ciğer gelişimi için bi sey demedi yarın 27. Haftaya gircek 910 gr çıktı bugün. Öğleden sonra bi sorarım ciger gelişim konusunu ins. 32. Hafta civarında alınırsa yüksek ihtimal küveze girer bence canım baya küçük oluyo çünkü. Ya iyi olsun sağlıklı olsunda kuveze de razı olurum aslinda. Neler bekliyo beni bilmiyorum

Rahim ağzı uzunluğu düşmüş diye mi erken gelebilir îmâsı yaptı? Enfeksiyondan mı? Kısalıktansa ayakta hiç kalmayarak hep yatarak geçiren kişilerin zamanında doğum yaptığını okudum bazı yerlerde inşallah vaktinde gelir minik

Kızlar ayak bacak uyuşması yaşayan var mı arada uyuşmalar oluyor neden acaba

Her ikisi içinde aslında. Son zamanlarda bel ağrısı ve kasilmalarimda var. Toko ya baglandim orda sanci çıkmadı ama kasilma var mesela. Ebe de şaşırdı. Kasilma olup cihazda cikmamasina. Enteresan şekilde ilerliyo. Enf zaten ne kullanirsam hiç fayda vermiyo. Gerçekten hiç anlam veremiyorum

Çok geçmiş olsun ilk gebeligimde 33+5te doğdu 2.300 du kgsu o da son 3 hafta çok iyi kg almıştı öncesinde bir buçuk kg yoktu ciğer geliştirici vurulmamistim ani oldu zaten doğum 1 hafta kuvezde yatti çıktı iyiydi gelişimi bunları şunun için yazdım korkma inşallah erken doğsa bile yavas yavas yasam sinirini geciyoruz doktorun öngörüsü bu sadece öyle olacak diye bir şey de yok yatarak inşallah daha uzun haftalara kadar bekler ama bak benim de enfeksiyonum varmış bilememişim ilkinde dikkat et enfeksiyona su ne kadar içiyorsun mesela doktoruma iki litre içtiğimi söyleyince kızdı dalga mi geçiyorsun benle dedi enfeksiyonu olan biri 3 litrenin altına düşmemeli dedi çok wc ye çıktığımı söyleyince amaç bu zaten dedi

enfeksiyon için demiyorum ama rahim ağzı için çok abartmış bence 30 mm iyi çünkü. benim daha kısa çıktı. kasılma zamanlarında ölçümde daha kısa çıkabilirmiş.

Bebeğin seninledir inşallah kuzum. Canı veren Allah şüphesiz yiyecek ekmeği varsa içeride dışarıda bi şekilde buyur.
Su 3 lt altına dusmuyorum enf için kızılcık suyu sarimsak tüketiyorum. Herseye dikkat ediyorum ama bana mısın demiyor.

enfeksiyon için demiyorum ama rahim ağzı için çok abartmış bence 30 mm iyi çünkü. benim daha kısa çıktı. kasılma zamanlarında ölçümde daha kısa çıkabilirmiş.
Yo yo doktor kısılmış söyle böyle demedi. En son 33 du düşmüş dedim. Olsun normal 25 de korkmaliyiz suan gayet iyi dedi. Kisalma yorumunu kendim yaptım acikcasi. Cunku ister istemez canımı sıkıyor hem evdeyim dikkat ediyorum ona rağmen azalınca stres oluyorum. Yoksa doktora göre normalmiş

Canım geçmiş olsun hiç moralini bozma bak banada 29u görsek iyi diyorlardı inşallah cumartesi 29 olucam 29 dan sonra 32 yi görsek iyi diyorlar.
Rahimağzı zaten uzalıp kısayan bişey belki birazdan gitsen bikaç mm artmış bile olabilir zaten artık doğum yaklaştıkça rahimağzı hepimizde kısalıyor.
Bebişinin kilosuda çok iyi doktorlar her zaman en kötüyü söylüyorlar 32de alıcak olsa bile ciger geliştirici vurur kilosuda iyiyse çok az küvezde kalır hiç üzülme sen bol bol dinlenmeye devam et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…