2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Şimdi kızlar ben

Yenidoğan: 1 iç zıbın, 2 tane 5'li takım, 2 tane Alt üst, 2 tane tulum

0-3 Ay: 6 tane kısa kollu iç zıbın (ebebek marka yenidoğan ve 0-3 june arasında boydan 1 parmak fark var.) / 2 tane Alt üst takım

3-6 Ay: 5 iç zıbın, 1 tane Alt üst, 2 tane çoraplı Alt

Almışım. Pek bir şey almamışım aslında sizce ne eklemek lazım bunlara
03 aya alt üst takım ekleyebilirsin. Eşlik şapka olan takımlar olabilir 5li diye geçiyor. Yada 2li takım alirsin. 03 Ay yelek al 1 2 tane. Banyo sonrasi giydirirsin. Tulum alabilirsin. 4 5 adet daha zibin alabilirsin.

03 aya alt üst takım ekleyebilirsin. Eşlik şapka olan takımlar olabilir 5li diye geçiyor. Yada 2li takım alirsin. 03 Ay yelek al 1 2 tane. Banyo sonrasi giydirirsin. Tulum alabilirsin. 4 5 adet daha zibin alabilirsin.
Bunlar hep 0 3 olsun değil mi yenidoğana gerek yok artık. Belki yenidoğana bi 10 lu hastane çıkışı eklerim onlarda sanırım biraz 0 3 gibi oluyormuş

Demir ilacı bende şiddetli karin ağrısı yapmıştı kuzum. Sonra değiştirdim geçti. Bide ben ya sabah ya gece aliyodum hep aç aliyodum sonra burda bi arkadaş hafif açlık ile alıyorum felan demişti. Simdi ikindi vakitlerinde yemekten 2 saat sonra içiyorum. Bide mandalina yiyorum attigimda
Bende sabah akşam alıyorum ama ağrılarımı ona bağladım
Kasılmalarım oldukçada çok korkuyorum sanki altıma kaçırcak gibi oluyorum

Bunlar hep 0 3 olsun değil mi yenidoğana gerek yok artık. Belki yenidoğana bi 10 lu hastane çıkışı eklerim onlarda sanırım biraz 0 3 gibi oluyormuş
Evet bu saydiklarim 03 zaten sonrasi için çıkıp ihtiyaç olanları kendinde alirsin.
Hast çıkışlarını bazıları 03 oluyor evet. Onu yenidogan 01 almana gerek yok. Battaniye havlu ağız mendili felan alabilirsin eğer yoksa.

Bende sabah akşam alıyorum ama ağrılarımı ona bağladım
Kasılmalarım oldukçada çok korkuyorum sanki altıma kaçırcak gibi oluyorum
İlaca sen yakın zamanda baslamistin dimi? Dozunu azalt yada 2 gün atma bak bakalım ağrıların ne oluyor? Ben o şekilde deneyip ilac degistirmistim.
Ya sorma kasilma hergun oluyodu ama bugün artık acayip arttı. Halim kalmadı wc gitmeye.

Bende bu kasılmaları anlamış degilim
Bi kere kasılmam olduğunu sandım gittin toko diye bi cihaza takmışlardı nst gibi yok demişlerdi
Ondan anlayamıyorum hiç kasılmayı 😔 insallah da yoktur benimde bu hafta randevum var

Kasılma olduğunu nasıl anlıyorsunuz, nasıl bişey🤔🤔benimde karnım bazen sertleşiyor, zaman zaman aşağıya doğru vuruyor hatta uzun zamandır yoktu, iki gündür yine vajinama doğru vuruyor o da lavabo isteğini doğuruyor... Midemde ağrıda oluyor, ona alıştım artık 3.bebe, kabullendim ama Kasılmayı nasıl anlıyorsunuz🤔🤔🤔
O vajinaya vurma beni benden alıyor. Yapmıyodu bugün yine başladı. Sağ sal dönüp durdum pozisyon değiştirsin diye. İnanılmaz rahatsı, edici

Size saçma mı emin olamadığım bir şey sorucam. İntim yıkama yaparken jel ardından su ile aklıma geldi o an suyum gelse anlar mıydım diye. Duşta suyumuz gelse anlaşılır mı? Yarabbim akıl sağlığımı kaybetmeden şu 3 ayı doldurayım
İlk doğumu olan arkadaşım gece tuvalete diye kalkmış bir anda suyu gelmeye başlamıştı, tutamıyorsun o akıp duruyor demişti. Sonuçta ikisinin çıkış yeri farklı bence anlaşılır...

Kıyafet konusu bende hala belirsiz yenidoğan kaç zıbın kaç takım olmalı 0 3 ay neyi ne kadar almalı belirsizlik içindeyim
Ben almayacağım oğlandan kalma toplam 6 zıbın var aralarında hiç giyilmemişler de var ben almayacağım bence sende bir kaç tane al 3-6 fazla al büyük olsun küçük olmasın. Çok hızlı büyüyorlar

Kasılmalar bende gün icinde var bir kaç kez.
Bir anda böyle karnım şişiyor sepsert oluyor dokununca taş gibi bir iki dakika sürüyor hafif okşuyorum karnımı yumuşuyor biraz ama sık sık olmaya başladı doğuma hazırlıyor diye düşünüyorum

Öyle mi benimki çok iri değil haftasıyla uyumlu gidiyor yine de küçük mu gelir yd 0-3 3-6 6-9 9-12 diyerek almaya başladım zıbınları tamamladım sıra tulum ve kıyafetlere geçti
Bende öyle almıştım ama hızlı kilo almıştı o yüzden o grupların çoğunu atlayıp direk 1 yaş kıyafeti giydirmiştim. Doğumları ve kilo alımları farklı oluyor bence görüp öyle alman senin için daha iyi olur.

Şimdi kızlar ben

Yenidoğan: 1 iç zıbın, 2 tane 5'li takım, 2 tane Alt üst, 2 tane tulum

0-3 Ay: 6 tane kısa kollu iç zıbın (ebebek marka yenidoğan ve 0-3 june arasında boydan 1 parmak fark var.) / 2 tane Alt üst takım

3-6 Ay: 5 iç zıbın, 1 tane Alt üst, 2 tane çoraplı Alt

Almışım. Pek bir şey almamışım aslında sizce ne eklemek lazım bunlara
Bence sweat tarzı takım al bir kaç tane yelek al

3-6 ay dolu bizde ama 6 aydan sonrasına ait hiç almadım şimdiden mi alayım sizce 🥲

İlaca sen yakın zamanda baslamistin dimi? Dozunu azalt yada 2 gün atma bak bakalım ağrıların ne oluyor? Ben o şekilde deneyip ilac degistirmistim.
Ya sorma kasilma hergun oluyodu ama bugün artık acayip arttı. Halim kalmadı wc gitmeye.
Evet ben ilacı 10 gündür felan içiyorum yarın hiç içmiycem
Kasılmalar doğum yaklaştıkça daha çok artıyo gibi ama popomda ağrı yapmaya devam ederse yarın acile gidicem

X