2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Ay ben de geçen yaz görmüştüm kadın hastanede patikliydi. Geçen mart grubunda da söyledim. Yazda olsa üşüyorsun galiba diye. Demek ki doğruymuş

Evet tabiki ara ara çıkarıyordum bende. Sık sık sezeryan yerime de pansuman yapıyordum. İzi bile belli belirsiz mesela benim. Çok dikkatli bakılınca anlaşılıyor
Doğum sonrası korseye hemen mi başladınız iz için herhangi bir krem ya da uygulama yaptınız mı acaba

Ay aynı kaderi yaşıyoruz. Hep doktora gidince soruyorum kilosu nasıl falan diye gecen ay 522 gramdi önümüzdeki hafta 18i kontrolum var bakalım kaş kilo olmuş 700uzeri olmuştur insallah26 hafta olucam

Doğum sonrası korseye hemen mi başladınız iz için herhangi bir krem ya da uygulama yaptınız mı acaba
Evet doğumdan 2 gün sonra hastaneden eve döndükten sonra korseyi aldırdım ve hemen kullanmaya başladım. Sezeryan yerime sık sık tazeleyerek Furacin adında ki kremi sürdüm. Antibiyotikli mikrop öldürücü bi özelliği var zaten. Hatta küçük kızımın elinin üzerine kaynar çay dökülmüştü. Onda da aynı kremi sık sık tazeleyerek pansuman yapmıştım ve doktorun 10 güne anca iyileşme göstermeye başlar dediği yanık 5 gün gibi kısa bi sürede iyileşme göstermeye başlamıştı. Doktor bile şaşırmıştı. Çok şükür öyle ciddi anlamda bi iz kalmadı elinde

Ayyy bida atınca beni de etiketler misin ben atayım birazdan göbeğimi çok büyüdü bu hafta ya
FOto koyduğum mesajı bulursam alıntılayıp seni etiketleyeyim
Ay aynı kaderi yaşıyoruz. Hep doktora gidince soruyorum kilosu nasıl falan diye gecen ay 522 gramdi önümüzdeki hafta 18i kontrolum var bakalım kaş kilo olmuş 700uzeri olmuştur insallah26 hafta olucam
Bende hep soruyorum en son 23+0da 600gr olmuştu hatta baş çevresi kendi haftasıyla uyumluyken karın ölçüsü 1 hafta öndeydi şuan bende 25+0 oldum aramızda çok fark yokmuş

minnosu bak burda 20 haftalık şuan 25+0ım

Hıııı ya asıl son 3 ay kilo alıyormuşuz dikkat et
Öyle derler ama olmayabilir de benim olmamıştı inşallah yine olmaz
Kızlar hastanede ne terlik giyeceksiniz ben süslü yada beyaz terlik almak istemiyorum ne götüreyim
Süslü istemiyorsan crocs yeter bence
Link atar mısınız
Mesela tam olarak ne zaman hayata normale dönülüyor sezaryende
bir haftada hiçbir şey olmamış gibiydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…