💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Hiç stres yapma canım çok zor dönemlerden geçtim ben. Tüp bebek başlangıcım bile farklı benim ben çok adet sancısı çeken biriyim evlendikten sonra eşim bir doktora gidelim kistte varsa önceden tedavi olalım dedi evlendikten 2 ay sonra gittim doktora bakıldı ve pkos olduğumu hamilelik oranın yarıya yarıya denildi bizde korktuk eşimle hiç korunmadık 1 yıl geçti olmadı yine gittik doktora bu kez bana çatlatma iğnesi yaptılar tam 3 ay kullandım yine olmayınca eşe de bakalım dediler ve o zaman öğrendik ve bendeki pkos var denilenecek kadar değildi aslında sağlıklıydım herşeyim güzeldi azosperm tanı koyulunca başka doktora araştırma hastanelerine gittik ve eşim için tese olması gerek olduğunu tese olsada sprem bulunamayacağını söylediler ve çok yıkılmıştık ama bir yanımızda hep o umut vardı pes etmedik kafaya takmadık doktor araştırdık komşumla sohbet açılınca denk geldik önerdi gidelim dedik ne kaybederizki dedik o gün gittiğimizde bende eşten örnek alacağım dedi doktor eşimin yumurtalarını küçükken geç düşme olmuş olduğunu söyledi örneği verdik o sıra tabi örnek sonucu çıkana kadar bende kan verdim ve sonuç çıkınca çok şaşırdık sperm bulunmuştu bu nasıl olur dedik çünkü hep 0 çıkıyordu mucizeydi bizim için tabi gelelim benim kan sonuca tokzoplazma çıktı bende hemde çok yüksek beklememiz gerek olduğunu söyledi 3 ay ilaç kullandım bunun için 3 ay geçti ama değer düzensizdi tam 9 ay bekledim diye bilirim 6 aydan sonra tüp bebek tedavisi olunuyormuş benim 9 ay geçmişti sonra işlemlere başlanıldı bende sıkıntı yok rahim filmi herşey çok güzel eştede sadece doktor alkol siğara yasak dedi güzel beslendi birde spero alfa diye ilaç var onu kullandı yumurta toplama günü eşimden yine örnek aldı taze sperm kullandı çıkmıştı yine sperm yani bazı şeyler mucizeydi başka birşey kullanmadı eşim

Evetttr hala inanamıyorummm Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Ay çok şükür kuzum derin bi oh çek. Düzensiz ilerleyince insan tedirgin oluyordu, eminim çok huzursuz olmuşsundur ama maşallah şimdi çok güzel artmış. Bundan sonrası da böyle güzel olsun inşallah çok çok sevindim

Canım benim çok teşekkür ederim inşallah güzel devam eder darısı yarın sana

Kızlar aldığım avakadolar taş gibi.
3 gündür poşet içinde meyve var yanında karanlık alanda ama yumusamiyor. Başka ne yapabilirim ?

İnşallah inşalllah kuzum. Bezini açınca bizim de çişini yapan bebeğimiz olur inşallah hayırlı uğurlu olsun 26 sında pozitif haberini alacağız inşallah. Beklemek çok zor oluyor ama sonu güzel olsun inşallah.
Kavuştuk çok şükür :))
Kefir, avakado, kabak çekirdeği yemeyi unutma kuzum. İki gün dınlen. İki saatte bir yürü canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…