2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben 2 günlükken hastanede verdim emzik bu arada. İyi ki de vermişim diyorum hep . Annem emzikli çocuk kolay bakılır diyordu hep , bir aydan sonra versek kabul etmeyebilir diyordu baktım cokcok parmaklarını emiyor hep bari emzik emsin dedik verdik gitti suan uykuya geçerken kullanıyorum , huysuz anında , banyodan sonra giydirirken ağlarsa …

Hali canım hepsiburadada maxi cosi otokoltuklarında indirim var senin istediğin gibi olanlar da var bak istersen
Baktımda yıne de cok pahalı canım ya iyi olan model sag olasın aslında yoykoya karar verdım ama garanti olayı tedirgin ediyor benı her yerde satılmıyor nıyeyse

Benim başım dönüyordu ahh ilk günler... hala daha öyle de gündüz uykuları yok çünkü 3 ay olmamıza 5 gün kaldı düzelir mi canlar
Oğlum 3 aylik oldu hiç gündüz uykusu yok emerken uyuyor bırakınca gözler açılıyor ne açık hava ne bebek arabası ne banyo ne masaj etki etmiyor. Nasıl dayanıyor anlamıyorum
Rota aşısı için geçen ay hemşire “ çocuk doktoruna gideceksiniz , reçete yazacak ilacı alacaksınız öyle yapıcaz” siz direkt eczaneden mi aldınız ???
Saçmalamış eczaneden alıp sağlık ocağında yaptırdık.

Kusura bakmayın kendimi tutamadim güldüm kv lerin bu lafları çok komiğime gidiyor. Benimkide ben çocukların kafasını hiç konak tutturmadım dedi başka kadinlar çocukların kafasını yagli birakiyo ondan oluyo dedi eşimin yanında oda dedi ama eşim hergun iki kere yıkıyor çocuğu anne dedi bende aaa diye kaldım hahaha bende şeyden çok rahatsız oluyorum sutun geldi mi emzirirken öbüründen akıyor mu emiyor mu yaa sizene demii nazar olacak diye korkuyordum malesef benimde sutum az bestlak damla bende aldım bir işe yarıyor gibi değil malt icecegide aldım bana mısın demiyor üstüne ben mamada veremiyorum alerjisi var ve bu ay az kg almis pirinç unu ile su karıştırıp desteklemeyi düşünüyorum günde bir kere 3 ayligiz

Canım sen söyle yapsan senin günde dinlenme vaktine getirsen babaanneme verme zamanını doyurup verirsin 3 saat sende uyursun dinlenirsin kendine vakit ayirirsin. Kız keşke benim ki alsa baksa öğlenleri 3 saat nasıl kaçıyor arkasına bakmadan :)))) neden kendine bu kadar dert ettin ki anne benim dinlenme zamanıma denk getirelim de onlarda canlarının canlarını sevmek istiyorlardır ne var ki bunda sakin ol canım benim içinde kv ile barış o zaman sınır de olmazsın esinlede aran duzelir.

Ya 2. Ay ayağından sonra daha kötü oldu gercekten deli gibi uykusu var ama uyku gözüne gelmiyor hiç direniyor sling aldım içinde 30 dk uyuyor akşama kadar hep boyle ya bi iş yapamıyorum gercekten
Ay ben de aynıyım en fazla 30 dk uyuyor uyuyunca 3bucuk aylıktan beri çekiyorum 20 gündür geçmedi hala uykuya direniyor geriyo kendini uyumamak için

Cumartesi günü 2. Ayı doluyor. Aşılar için sağlık ocağına pazartesi gitsek olur mu? Sağlık ocağından kimse aramadı daha

Cumartesi günü 2. Ayı doluyor. Aşılar için sağlık ocağına pazartesi gitsek olur mu? Sağlık ocağından kimse aramadı daha
Onların araması lazım. 2. Ay aşılarından birinin önceden hazırlanması, temin edilmesi lazım. Bize gün vermişlerdi öyle gitmiştik. Sen yine de bi git istersen gün al. Yada 2 tanesini vurur diğeri için gün verir.

Canım benim ilk başlarda ben de anlamıyordum ben de hatta boşta kalınca ne yapcağımı şaşırmıştım uyusam mı, duş mu alsam temizlik mi yapsam yemek mi yapsam diye fakat bir süre sonra yapılcak iş kalmadığında veya o varken de yapabildiğin de o gidince boşluğa düşüyorsun ve her gün 3-6 saat arası çok fazla inan bana

Alerjik bebeklere doktorların yazdığı özel mama var sanırım bi bak istersen ona

Valla dün gece bende uyumadım. Hep kucağımda uyuyor. Koyuyorum uyanıyor. Oda bende iki büklüm yatıyoruz.
Bizimkinin derdi ne bende anlamadım kucakta uyuyo ama uzun tutsam rahat edemeyip yine uyaniyo yatirsam surekli pispis istiyo sabah 6dan beri toplasan yarım saat uyumuştur öncesi de kesik kesik bide öksürük var 2 gündür o mu rahatsız ediyo acaba diyorum ah bi konuşmaya baslasalar

Youtube pışpış sesi ben onu açıp telefonu yanına koyuyorum eğer sesli iş yapacaksam uyurken o idare ediyor baya

Dün mamaya başladım, hem kusma için iyi oldu reflü maması hem de 2 emzirme 1 aptamil döngüsü şeklinde verince o arada sanki göğüslerim de doldu ama sabah çocuk kaka yapamamaktan sancıdan aşırı ağladı kıyamam ya. Alışır mı ki normalde boyle bi dert yoktu

Sevgili nisan anneleri buzluğunuza ek gıda sürecinde değerlendirmek adına bir şeyler koyacak mısınız? Bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…