2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bebeğimi yıkarken ağız çevresi morarıyor neden olabilir acaba dudakları değil, bıyık ve çene bölgesi ve bebeğim çok beyaz tenli
Üşüyor olabilir mi acaba? Ben de fark etmeden üşütüyormuşum derece aldım suyun sıcaklığını ölçüp öyle banyo yaptırıyorum artık

Koku da var mı enfeksiyon olabilir bizimki de yeşil ve huysuz , araştırmıştım yarın da dr a gidiyoruz bir şey mi var diye , çünkü hafif kokulu
İlk yaptığı an kokuyo sonra koku yok altını alırken koku gelmiyo hiç bana doktoruna mesaj attım normal olabilir dedi kokuyo mu diye de sormadı hiç bilemedim

Ya benim de hep aklımda besin alerjisi mi var vs vs zaten 2. Ay doluyor kontrolde hepsini soracağım bakalım ama bi anda benim de yeşile döndü kaka neden anlamadım
Doktora götürdüm şimdi saçmasapan bi doktordu hiç memnun kalmadım dediklerinden probiyotik yazdı bi sıkıntısı yok dedi benimde 2.ay kontrolü var kendi doktoruna o zamana gidince sorucam artık

Benim bebeğim tam olarak bugün 8.hafta atak haftasına girdi sanırım memeden ayrılınca sadece kucakta uyuyo asla yatmıyo bi yerde ve uyandığı an ağlamaya başlıyo meme emmek istiyo sürekli. Normalde evde kucakta gezerken hiç sesi çıkmazdı bugün onu da istemiyor

Fazlasını atıyo olabilir mi benim bebişte çok emince çıkarıyor biraz biz bugün gittik kontrole 1.400 gram almış iyi dedi dr ama sizede sormak istedim
Benimkisi daha aylık kontrole gitmedi ama 3 haftalık kontrolde 850 gram almış iyi dedi doktor muhtemelen 2.ay kontrolünde 1 kiloyu geçkin almış olur

Merhaba kizlar 24 günlük bir bebeğim var daha önce den de ıkınirdı fakat bu gün surekli ikinip ağladı kıpkırmızı olup durdu resmen içim gidiyor o böyle garip sesler çıkarınca taşıyan var mi

Gaz sancısını tarif ediyor gibisin canım ayaklarını karnını sıcak tut bebişin aldırabilirsen duş da aldır rahatlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…