2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben ince pamuklu bi corap giydiriyorum uzerinde ince askili zibin var sadece. Ayaklari üşürse gazı sancısı olur korkuyom valla klima falanda açıyoruz cikarmam coraplari.
Evet klimadan korktuğum için hep çoraplı gaz olmasın diye çünkü ben bütün gün hiç kapatmadan klima çalıştırıyorum 24 derecede tutabilmek için

Kızlar bebeğimi yıkarken ağız çevresi morarıyor neden olabilir acaba dudakları değil, bıyık ve çene bölgesi ve bebeğim çok beyaz tenli

Evet klimadan korktuğum için hep çoraplı gaz olmasın diye çünkü ben bütün gün hiç kapatmadan klima çalıştırıyorum 24 derecede tutabilmek için
Peki sen klimali odada oturuyomusun ? Bizim klima salonda biz oturma odasında oturuyoruz

Bebeğiniz uyumaya çalısrken vs elini saçına göturuyor mu

Kızlar bebeğimi yıkarken ağız çevresi morarıyor neden olabilir acaba dudakları değil, bıyık ve çene bölgesi ve bebeğim çok beyaz tenli
Kendini sıkıyor olabilir mi, kasıyor mu yoksa rahat mı duşta

Bende çorap giydirmiyorum. Ev aşırı sıcak zıbınla duruyo sadece. Çok sıcaklarda çok bunalıyo terliyo. Çorap giydirsem daha da bunalır diye giydirmiyorum. Hergün duş aldırıyorum artık. Boynu çok kirleniyo mu nedir özellikle o bölgeyi güzel yıkıyorum. Bide bana doktorum sen ne giyiyosan 1 kat fazlasını giydir demişti ama havalarda çok sıcak bide doktorum çok kalın giydirme sıcaklarda isilik olursa toparlanması çok zor dedi

Ay bebeği reflü yatağında yatan var mı? Ben park yatak içine reflü yatağına koyuyordum, ama aşağı kaymaya başladı asla yatırdığım yerde kalmıyor ya

Ay bebeği reflü yatağında yatan var mı? Ben park yatak içine reflü yatağına koyuyordum, ama aşağı kaymaya başladı asla yatırdığım yerde kalmıyor ya
Benimkide öyleydi kayıyodu sürekli artık direkt park yatağında yatırıyorum kaldırdım reflü yatağını

Bıyık ve çene bölgesi morarması nefes alamadığında oluyo anlık süt kaçınca boğazına tıkanıyo hemen oralar morarıyo ama sizde öyle bi durumda yoktur yıkanırken tıkanmaz sonuçta kendisini sıkıyo olabilir

Şuan oda sıcaklığı 28.4 ama incecik bir müslin örtmezsem üstüne içim rahat etmiyor yanlış mı yapıyorum acaba

Ben örtmuyorum hicbisi terlıyor

Yalnız her seye karşı teyzeler gibiyim
Benım oda 26 ya anca dusuyor zaten sıcak ortmuyorum klıma vurmayan tarafta park yatak
Klima bana vuruyor hasta oldum

Canım bir düzene oturması için daha çok erken şöyle bir dört aydan sonra bebek arabası ve arabada oto koltuğu için kendilerini güvende hissetmeye başlıyorlar üzülme zamanı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…