2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar, transfere 5 gün kaldı, doktorlarınız size hiç çay kahve içmeyle ilgili birşey söyledi mi??
Bana sadece gazlı içecek boyalı paketli gıda yemesen iyi olur dedi o kadar
11indemi oluyosun canım transferi

yarın sabah transferim var kızlar, çok heyecanlıyım. öneriniz var mı? siz ne zaman tuvalete gittiniz sonrasında ne kadar su içtiniz?
Çok fazla içme ben 1 litre içtim bekletmeden dedikleri saatte aldılar ama fena sıkışmıştım masadan kaldirdilar biraz yap öyle gel dediler transfer bitince bekleme anında yine sıkıştım odaya götürmeden önce sürgü koydular ona yaptım. transfer sonrasi 2-3 saat kaldirmadilar kıyafetimi bile giyinmedim bu sürede. Sonrasi serbest

yarın sabah transferim var kızlar, çok heyecanlıyım. öneriniz var mı? siz ne zaman tuvalete gittiniz sonrasında ne kadar su içtiniz?
İlk transferimde aşırı sıkışıktım sonda takıp boşalttılar ölüm gibi bişeydi ikincide beklerken baya sıkıştım birazını yapıp geldim daha az sıkıştım ve transfer olduktan sonra sedyeyi bacaklarımı biraz yukarı kalkar şekilde ayarlayıp 20 dk beklettiler ordan sonra bitip odaya getirildikten yarım saat sonra kadar sürgü vermişlerdi ördeğe yaptım ama tam anlamıyla yapamamıştım hiç rahat değildi daha doğrusu insan kendini kasıyor o yüzden. Biraz bekledim 2 saat sonra kalkabilir normal lavaboya gidebilirsin dediler 2 saat sonra kalktım lavaboya gittim üstümü değiştirdim. Aşırı su içmedim 1 bardak içmiştim ben transfer sonrası odada. Biraz uzun yazdım ama sana tavsiyem öyle aşırı aşırı sıkışık olma zaten öncesinde sıkışıklık durumu kontrol ediliyor

Küçük sise suyun yarısını içmiştim ama heyecandan çok sıkıştım 1 plastik bardak yapmama izin verdiler. Transfer işleminde çok zorlandığım için odama geçer geçmez sürgüye yaptırdı hemşire hanim

Sizi iki saat yatirmislar bizi yarım saat olmadan kaldırdılar gidebilirsiniz dediler

Sizi iki saat yatirmislar bizi yarım saat olmadan kaldırdılar gidebilirsiniz dediler
Ben şehirdışından gittiğim için oda açtılar 1 gün kaldım canım. Ama işlem bittikten sonra ameliyathanede 20 dk, odaya çıktıktan sonra 2 saat hiç kalkmadım evet şehiriçinden gelenler hakkında bilgim yok maalesef

çok teşekkürler, ben biraz yapınca kalanını asla tutamam sanırım stres de yapmamak için sanırım en iyisi az sıkışık gitmek, yeterli değilse zaten yönlendiriyorlar anladığım kadarıyla

Aahh içime su serptiniz bugün ilk defa oturup ağladım o kadar modum düştü ki transfer yüne ertelenir mi diye düşünmekten Yarın doktor randevum var. Peki bu ilaçlar transferin ertelenmesine sebep olur mu sizce

Kızlar çok merak ettim size soru embriyolarınız transferden ne kadar zaman önce çözüldü ? Mesela benim pazar çözüldü pazartesi koyuldu o bir gün acaba embriyonun yaşamının devam edip etmediğini görmek için mi ? Yoksa atıyorum transferden 3 saat önce de çözülüp koyulur mu rahme ?

Bununla ilgili bilgi vermediler bana ne zman çözdüklerine dair ama transferden bir gün önce embriyolog aradı transfer saatimi söyledi belki de çözülmüştü bilmiyorum transfer esnasında doktor hazırım deyince ismimi sordu embriyolog teyit için sonra transferi gerçekleştirdi

Kızlar kan sulandırıcının morarmadığı bölge var mı ? Ben dün transfer oldum koldan yaptık ilk morarma oldu. Göbeğe de dex vuruyorum diye yapmak istemedim
Canım p morarır ıllakı dex yaptıkdan sonra Parmagında bastır Morarmıyor fazla

Buyuk ıhtımal Transfer gunu cozuluyor

Canım merhaba ben Ilk Yumurta toplamam Ohss olmuştum 10 gun hastanede yattım. 2. Yumurta Toplamamdada Ohss Oldum Ama hastanede yatmamak ııcn dırendım ilk Yatışımdan tecrubelıydım cunku. Bu surecte neler yaptım?

Bolll Boll su ıctımm
Yuruyus yaptımm
Gunde 1 veya 2 adet Redbull ıctım Doktorum demıstı hastanede yatarken
Sıvı cok aşırı tukettım
Kabız olmayacak seyler yedım yesıllık Kayısı felan
Illako Bırazz Şişliği kalıyor ama En azından Yumurtaların duzelıyor gerı. Bende Polikistik overım ohss Riskş var dıye Tup bebek Yapmayan doktor ılkkez duydum. Bı kadından 45 tane toplanmış ohss olup atlatmış surec Illakı Atlatılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…