2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Eğilip kalkma hareketlerim hiç yok. Her gün avokado ve beraberinde haşlanmış yumurta yiyiyorum, gün aşırı öğlen somon yiyiyorum, düz yolda açık havada kısa yürüyüsler yapıyorum, yanımda atıştırmalık olarak ceviz, badem, fındık bulunduruyorum, kabız olmamak adına arada kuru kayısı, kuru incir tüketiyorum. Yağlı yiyeceklerden, ve paketli gıdalardan uzak duruyorum. 2,5 lt günde su içmeye calısıyorum. Çok sıcak su ile değil normal ılık su ile duş alıyorum, sebze ağırlıklı besleniyorum. Komedi filmleri izliyorum, foruma bakıyorum herkes napıyo diye :) Pazartesi gününe kadar işten izin aldım stresten uzak olmak adına şimdilik bu kadar yaptıklarım. Bi belirti pek hissetmiyorum biraz yürüyünce kasıklarım cok hafif ağrıyor o kadar
Maşallah çok iyi bakıyorsun kendine
Ben 2 gündür saldım ev işi yapiyorum stres hiç eksik olmuyor hep ağlıyorum artık Bi an önce sonuç almak istiyorum

Maşallah çok iyi bakıyorsun kendine
Ben 2 gündür saldım ev işi yapiyorum stres hiç eksik olmuyor hep ağlıyorum artık Bi an önce sonuç almak istiyorum
Huzurunu kacıran ne varsa uzak durmaya çalışmalısın, ben ev işlerine şu süreçte hiç dokunmuyorum, eşim hallediyor her şeyi. benim test günüm 16 mart o zamana kadar bir sekilde sabredeceğim daha önceki 2 tüp bebek denememde erken test yaptım olumsuz sonuclar aldım bu kez vaktini bekleyeceğim sabırla. 12 gün kendimi hamile gibi düşünüp hissetmeye çalışıyorum hayali de güzel geliyor hayal ederken karnımda olduklarını bilmekte umutlandırıyor pozitif düşünüyorum. Bence olumlu taraflarını görmeye, düşünmeye, hissetmeye çalışın. Kötü enerji psikolojinizi bozmaktan başka bişey yapmaz.

Pko olan kişilerden genelde opu zamanı çok fazla sayıda yumurta toplanıyor o yüzden de 5. Güne gelince embriyolar min 2. Adet döneminde yada sonrasındaki adet dönemlerinden birinde ne zaman hazır hissedersen transfer süreci tedavin başlıyor. Ohss yi gözünde cok büyütme benden 23 yumurta topladılar 2 hafta sadece ham bir vucut mekik cekmis karın calışmıs gibi ağrıdı, gülerken falan karnım ağrıyodu sonra geçti, bende doktorun tavsiyesi ile dondurulmus transfer oldum
Teşekkür ederim bilgi için tabi herkeste farklı seyrediyor bu durumlar geçen burda bir arkadaşın postunu okudum dehşet şeyler yaşamış e bide doktorumda ohss riski var deyince aşırı korktum o kızcağızın da yaşadığı şeyler az buz değildi yazdığı kadarıyla karaciğerde su toplanması 10 kilo alması onu sonda ile karından sıvı boşaltması gibi şeyler sanırım iğnelerin dozu da büyük rol oynuyor ..

Huzurunu kacıran ne varsa uzak durmaya çalışmalısın, ben ev işlerine şu süreçte hiç dokunmuyorum, eşim hallediyor her şeyi. benim test günüm 16 mart o zamana kadar bir sekilde sabredeceğim daha önceki 2 tüp bebek denememde erken test yaptım olumsuz sonuclar aldım bu kez vaktini bekleyeceğim sabırla. 12 gün kendimi hamile gibi düşünüp hissetmeye çalışıyorum hayali de güzel geliyor hayal ederken karnımda olduklarını bilmekte umutlandırıyor pozitif düşünüyorum. Bence olumlu taraflarını görmeye, düşünmeye, hissetmeye çalışın. Kötü enerji psikolojinizi bozmaktan başka bişey yapmaz.
Eşim kolumu kaldirsam bağırıyor herseye aşırı tepki gösteriyor, bana baksın diye annesini çağırdı kim kime bakiyor belli değil, gece yatarken ağlıyorum sabah kalkınca ağlıyorum psikolojim çöktü, çok fazla umut bağladı ama doktorlar yüzde 1 ihtimal verdi 😔

Teşekkür ederim bilgi için tabi herkeste farklı seyrediyor bu durumlar geçen burda bir arkadaşın postunu okudum dehşet şeyler yaşamış e bide doktorumda ohss riski var deyince aşırı korktum o kızcağızın da yaşadığı şeyler az buz değildi yazdığı kadarıyla karaciğerde su toplanması 10 kilo alması onu sonda ile karından sıvı boşaltması gibi şeyler sanırım iğnelerin dozu da büyük rol oynuyor ..
ciddi boyutları olabileceğini bilmiyordum. Herkesin bünyesi farklı, herkesin tedavisi de farklı seyrediyor dilerim siz hiç zorluk çekmezsiniz 💕🙏🏻

Eşim kolumu kaldirsam bağırıyor herseye aşırı tepki gösteriyor, bana baksın diye annesini çağırdı kim kime bakiyor belli değil, gece yatarken ağlıyorum sabah kalkınca ağlıyorum psikolojim çöktü, çok fazla umut bağladı ama doktorlar yüzde 1 ihtimal verdi 😔
Doktorlar %1 ihtimal cocuğunuz olur mu dedi o kısmı anlayamadım? Bence eşiniz ile de size daha anlayışlı yaklaşması için konuşmalısınız bir dünya hormon ilacı alıyoruz şu süreçte duygu durumumuzu iyi yönetemememiz kadar doğal bir şey olamaz. Ben bazen takılıyorum şakayla eşime şu östrojen den biraz sana verelim kadın versiyonunu görelim diye gercekten duygu durumumuzu laçkalaştırıyor

Merhaba Arkadaşlar 2023 Aralık ayında İlk tüp bebek denememı Olmuştum ama olumsuz Sonuclandı. Tekrar Opu oldum Ve 2 adet Tek dondurulmuş Embrıyom 5. Gune ulaştı. 5 yada 6 Martta Tekrar Transferım Olacak Cok heycanlıyımmm Cokk💘💘😮‍💨 Sizde Durumlar Nedirr 😍

MART 𝓱𝓮𝓻𝓴𝓮𝓼𝓮 𝓶𝓾𝓬𝓲𝔃𝓮𝓵𝓮𝓻𝓵𝓮 𝓰𝓮𝓵𝓼𝓲𝓷 💘

Listeye katılmak isterseniz beni etiketleyip @ ya da bu paylaşıma yorum yapıp tablodaki soruların yanıtlarını yazmanız yeterli 🐣🫶

🤰🏻ANNE ADAYIYAŞTÜP BEBEK EMBRIYO BİLGİSİTRANSFER TARİHİSONUÇ
1. merry06 merry06 262. Deneme1 adet 5. Gün07.03.2023♥️
2.@kalburayuz331 adet 5. Gün10.03.2023♥️
3. E enerrciiii 301 Adet Pgt’li24.02.2023💔😔
4.@Sedanur elif271. Deneme2 adet 3. Gün04.03.2023♥️
5.@D E V A281 adet Pgt’li11.03.2024♥️
6.@Hemsirehanim01252 adet 3. Gün♥️
7.@Roseee3535332 adet 3. Gün01.03.2024♥️
8. Zeynep3545 Zeynep3545 381 adet 5. Gun♥️
9.@sinemsen1992311 adet 5.gün♥️
10.@Hayatbirumutt262 adet 5. Gün28.03.2024♥️
11.@Smsf331. Deneme1 adet 5. Gun26.02.2024♥️
12.@Gunes2023341 adet 5. Gün11.03.2024♥️
13.@Lilaa91331 adet 5. Gun27.02.2024♥️
14.@mrv2412242. Deneme2 adet 5. Gun01.03.2024♥️
15.@Efnanl251 adet 5. Gün♥️
16. Zumrafatime Zumrafatime 303. Deneme2 adet 5.gün04.03.2024
17.@perald301 adet 5. Gün01.03.2024♥️
18.@isimsizbilgi271 adet 5. Gün04.03.2024♥️
19.@gebelikisteyenbirhemsire272 adet 5. Gün08.03.2024♥️
20.@wisualizing262 adet 5 ve 6. Gun embrıyo27.02.2024♥️
21.@Gul220301 adet 5. Gun05.03.2024♥️
22.@flyflyjustfly331 adet 5. Gun♥️
23.@tutu0707331 adet 5. Gun♥️
24. N nesem35 362 adet 5.gun04.03.2024♥️
25.@saglikdiliyorum291 adet 5. Gün28.02.2024♥️
26.@nexusmagna322 adet 5. Gün16.03.2024♥️
27.@merve_a1291 adet 5. Gün28.02.2024♥️
28.@Sevgull332. Deneme1 adet 3. Gün♥️
29.@umaydnz281. Deneme2 adet 3. Gün01.03.2024♥️
30.@ozlemylcnsy261. Deneme1 adet 5. Gün01.03.2024♥️
31.@Klbkdry362 adet 3. Gün08.03.2024♥️

Benide eklermisiniz?
2 deneme 3.gün embriyosu ,

Merhaba kızlar öncelikle hepinizin tedavileri hayırlı uğurlu ve başarılı olsun inşallah 🌷 24 şubatta 3. Transferimi yaptıracağım tarih cuma günü belli oldu pgt li tek embriyo transferi olacağım inşallah ☺️ benim 3 transferimde ortalama adetin 3. Haftası yani 22. 23. Gününe denk geldi heyecanla bekliyorum bakalım
bende 16.günümdeyim rahim kalınlığı 8mm oldu daha gün vermedi dr.

Doktorlar %1 ihtimal cocuğunuz olur mu dedi o kısmı anlayamadım? Bence eşiniz ile de size daha anlayışlı yaklaşması için konuşmalısınız bir dünya hormon ilacı alıyoruz şu süreçte duygu durumumuzu iyi yönetemememiz kadar doğal bir şey olamaz. Ben bazen takılıyorum şakayla eşime şu östrojen den biraz sana verelim kadın versiyonunu görelim diye gercekten duygu durumumuzu laçkalaştırıyor
Evet tüp bebeğin tutma ihtimali yüzde 1😔

Ben aslında Manisadan geliyorum. Uzun araştırmalarım sonucu tavmergende karar kıldım. Öncelikle tüp bebek sürecinin gerçekten kendi kliniğinde olmasını istediğim için burayı tercih ettim. Genel olarak merkezden ve doktorumdan çok memnunum,mutlu bir şekilde gidiyorum her kontrol ve muayeneme. Ama sizin sürecinizi bilmediğim için sizi yanlış yönlendirmek istemem. Şu da aklınızda bulunsun tüp bebekte maalesef üç aya kadar düşük riski hep oluyor. Ben transfer sürecine yeni başlıyorum,hazırda embriyolarım var. Ama şunu biliyorum,sonuç olumsuz olsa da aynı yerde devam etmek isterim. Umarım sizin için de her şey en hayırlı ve en güzel biçimde olur 🌸
Tesekkür ediyorum görüşlerin için. Bende çok memnunum aslında ahmet bey tüp bebek de ilk kurucularından babacan bir doktor güven veriyor ama işte daha iyisi varımıdır diye hep bi arayış içine giriyoruz. İlk 3 ayda nasıl daha sağlıklı ilerler hep araştırma içinde oluyor insan . Benimde hazırda 1 emriyom var kürtaj sonrası kalıntı bar denildi rahim filmi histereskopi yapılıcak sanırım 1 adet beklenir nisan transfer yapılır. Bol şans diliyorum size en kısa zamanda rabbim bebeğinize kavuştursun🤲bu arada Bende manisa Kırkağaçlıyım🌼

Yaşıt arkadaşlarım ve ablalarım uzun zamandır tüp bebek düşünüyorduk eşimle fakat doktorum pko dan dolayı ohss olabileceğimi söyledi risk gurubundasın dedi bundan bir kaç gün önce tekrar teyet ettirmek için konuştum kesinlikle ohss olunur dedi ne yapmak lazım acaba olmaması için tüp bebek deneyimleyenler bana fikir verebilir mi 🥹 korkuyorum tüp bebek süreci zaten kolay değil göründüğü kadarıyla eşten dostan duyduğum kadarıyla bide ohss ile uğraşacak gücüm yok bağışıklığımda problem var sürekli hastalanan biriyim Zaten yardımcı olabilecek kişiler bana yazabilirse çok sevinirim
Canım olmamak için iğne ilaç veriliyor yumurta toplama sonrasi.
Benden de 19 yumurta toplandı, iğne ilaçla olmadım şükür.

Niye o kadar düşük ohtimal verdi canım.
Lütfen ağlama. Bunu Allah bilir. Sen eminim elinden geleni yapiyorsundur

Kızlar, transfere 5 gün kaldı, doktorlarınız size hiç çay kahve içmeyle ilgili birşey söyledi mi??
Bana sadece gazlı içecek boyalı paketli gıda yemesen iyi olur dedi o kadar 🙄

X