2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kız benim kanda negatif çıktı benim bile hala umudum var içini ferah tut günümüzü bekleyelim yoksa daha kötü oluyoruz böyle
Evet çok haklısın dünü kendime zehir ettim dayanamadım akşam yine yaptım yine yoktu ama bugün test almicam evde olunca dayanamıyorum yaparsam en erken salı akşam yaparım test günüm de perşembe varsa çıkar heralde

Benim yarın test günüm 10. Gün de negatif çıkarsa zaten kesin negatiftir evde test yapmadım ben 7. Gün kanda baktırdım canım

Kızlar 1 martta çift embriyo transfer oldum sabah öyle bir kasık ağrısı yaşadım ki korktum adet sancısı gibi, şuan az da olsa halâ var. Aynı durumu yaşayan var mı?

Kızlar 1 martta çift embriyo transfer oldum sabah öyle bir kasık ağrısı yaşadım ki korktum adet sancısı gibi, şuan az da olsa halâ var. Aynı durumu yaşayan var mı?
Merve seni şubatt transfer topiğinden beri takip ediyorum ccanım çok heyecanlı hevesli birisin bir soruyu üç kere yazmıştın öyle aklımda kaldın bu defa inşallah tutunur canım benim umudum var olur iinşallah 4 aa embriyo kalitesinide kafana takma lütfen tamam mı tutunuyodur inşallahh

Canım kullanılan ilaçlar rahmi kalinlasirken ağrı yapıyor.

Canım kullanılan ilaçlar rahmi kalinlasirken ağrı yapıyor.
Ben doğal siklus ile transfer oldum estrofem vb kullanmıyorum sadece progestan fitil ve iğne, enox kan sulandırıcı, prograf kullanıyorum. Bunlar da yapar mı ama sanırım progestan yapıyor değil mi daha önceki transferimde bu kadar ağrı yaşamamıştım

Korkuyorum ya soruyorum hemen iyi ki burası var ama şubatta hiç kasık ağrısı vb yazmadım diye hatırlıyorum canım ocak ayı ile karıştırmış olabilirsin ilk transferim ocakta olmuştu inşallah amin çok teşekkür ederim

Evet canım progestan yapıyor. O rahmi kalinlastiriyor.
Burda yazan hamilelik belirtisi mi diye sorulan tüm belirti gibi görünenler rahim.kalinlasirken yaşanan belirtiler.
Hamilelikte ilk haftalar belirti olmaz zaten. Betanin iyice yükselmesi gerekiyir belirtiler için

Evet ben de belirti aramıyorum korktum sadece çok baskın olunca. Teşekkür ederim canım

Ayy evet evett doğru sütlaç falan vardı

Merhabaa benimde transferim 1 martta oldu dondurulmuş 1 adet 5. Gün embriyosu ilk denememiz ve yaşım 26 ilk günden beri hafif kasık ağrım ve bel ağrım var birde benden su gibi vajinal akıntı geliyor acaba sizde de oldu mu bu durum çok kafama takıldı olumsuzluk habercisi mi diye Rabbim hepimizin sonucunu pozitif getirsin

Selam O ozlemylcnsy bende 1 martta 5.gün embriyosu 4aa kalite transferi oldum. Cuma cumartesi ve pazar günleri bel ve kasık ağrım oldu akıntımda dediğin gibi. Bence olumlu belirtiler yaşıyoruz bugün gayet iyiyim mesela işe geldim. Normalde ağrım olur diye bekliyodum ama henüz yok öuhtemelen normale dönüyorum.

Kızlar transferiniz adetin kaçıncı gününe denk geliyor?

Çok sevindim yalnız değilmişiz inşallah güzel sonuçlarımızı da alırız dikkat edin kendinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…