2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kız benim kanda negatif çıktı benim bile hala umudum var içini ferah tut günümüzü bekleyelim yoksa daha kötü oluyoruz böyle

Evvett büyük gün yarın. Çok emek verdim o kadar çabaladım. Düşündüm ağladım ben anne olma fikrini bile unutmuştum. Şuan yarınki transferimi bekliyorum inanılır gibi değil. Yollarım çok dikenli oldu her daim şükrettim. Olucak diye düşünüyorum rabbim bunları yaşatmayı nasip etti olmasada hamd olsun der şükürle beklerim. Çok heyecanlıyım allaha bin şükür yarın evlatlarımla kavuşma günüm çok mutluyum. Benim adıma dua edermisiniz teşekkür ederim

Allah yardımcın olsun canım kolayca bebısını alıp eve gelırsın ınsaAllah sana sıkıca tutunsunnnnn Mınık embrıyonn mucızenn.

Canımm gözlerim doldu okurken çok içten hissettim duygularını, ben de geçtim o dikenlerle dolu yollardan inşallah sonu gül bahcelerine varacak. Yarın o bahçenin kapısını aralayacagiz. Sonrası bahar duamdasin canım sen de bana dua et inşallah yarın bebegimi 9 ay sonra kucağımda sevmek üzere alıp geleyim

Etmezmiyim hala uyuyamadım bak nasıl heyecan. Gözlerim dolu dolu içim kıpır kıpır. Allah bu kadar büyük isteklerimizi geri çevirmez değil mi

Etmezmiyim hala uyuyamadım bak nasıl heyecan. Gözlerim dolu dolu içim kıpır kıpır. Allah bu kadar büyük isteklerimizi geri çevirmez değil mi
Ben de aynıyım şuan çevirir mi hicc ben kalpten inanıyorum güzelleştiriyor nasibimizi. Eğer geri çevirecek olsaydı kalbimize düşmezdi duası, vakti vardı inşallah o vakit gelmistir

Ben de aynıyım şuan çevirir mi hicc ben kalpten inanıyorum güzelleştiriyor nasibimizi. Eğer geri çevirecek olsaydı kalbimize düşmezdi duası, vakti vardı inşallah o vakit gelmistir
Bu vakit bizim vaktimiz olsun canım gece namaza kalk dua et teeccüt kıl ben kılıcam sanada edicem inşlalah iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…