2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım biz 17 haftalık olduk çok şükür evet o kalp atımı gibi ayrı bebeklerin hareketleri ayrı dün doktoruma soracaktım ama bebislerimi görünce hepsi aklimdan uçup gidiyor dönmeleri kaymaları hepsini hissediyorum bende

Ben diyince bana erken değil mi diyorlardı demek normalmiş bu haftalarda hissetmek

Ben de 17 haftalığım zayıfım da ama hissetmeden daha çok sürekli mi hissediyorsun acaba benim de tek bebek kız
Benim bu ikinci gebeliğim, onun da etkisi olabilir, erken belki bilemiyorum ama herkeste değişebiliyormuş. Baya yumruk tekme vs hissediyorum. Yatarken de otururken de hatta ayaktayken de olabiliyor. Şu an 19+1'iz artık. :)

Kızlar detaylı ultrasonlarınıza gittiniz mi ? Nasıl geçti? Gitmeden ne yiyip içtiniz? Veya randevularınız ne zaman?
Benim randevum cumartesi günüydü biz fetal dna yaptırdık ama bu seferde doktorumuz yine detaylı baktı her yerini ölçtü randevuya gelmeden önce bol dinlen ve karnın tok olsun dedi başka bişey önermedi

Benim randevum cumartesi günüydü biz fetal dna yaptırdık ama bu seferde doktorumuz yine detaylı baktı her yerini ölçtü randevuya gelmeden önce bol dinlen ve karnın tok olsun dedi başka bişey önermedi
Aynen bizde yaptırdık ama doktorumuz perinatolojiye yönlendirdi detaylı için çok heyecanlıyız inşallah bunu da atlatırsak doğumu huzurla bekleriz çikolata vişne suyu kahve bunları denedin mi hareketi için ? Çünkü bizimki çikolatayla uyanmıyor limonla uyanıyor genelde ben hepsine ek Limon yemeyi düşünüyorum

Ay canım valla öyle güzel bir konu bulmuşsun ki bizim de aklımızda bi kaç isim var ama
Yaa benim de bi kaç isim var ama artık bi isim belli olsun kızçemi ismiyle sevelim istiyorum birbirimize fikir olur isimler çok kararsızım ben de

Benim ki de meyveyle hareketleniyor gitmeden yiyorum ordan oraya oynuyor

canım hamile kaldığımdan beri tatlı sürmedim ağzıma ama gece bile kalkıp limon yediğimi bilirim bizim ikiz ya zaten perinatoloji bölümüde takip ediyor hemde özelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…