2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Selam kızlar, fetal dna yaptırmıştım ben ilk gönderdiğim kan da sıkıntı çıktı, tekrar kan örneği verdim. Bugün aradılar malesef kanımda tarama yapılamamış belli kriterler gerekiyomuş tarama yapılabilmesi için ama malesef yapılamamış rapor çıkmadı firma paramı iade edicek. Daha önce böyle bişe yaşayan duyan var mı acaba

Hay Allah cok enteresan. Ben hic yaptirmadim ama okuduklarimdan hic boyle birsey duymadim. Kriterler neymis, onu ogrenseniz?

Hay Allah cok enteresan. Ben hic yaptirmadim ama okuduklarimdan hic boyle birsey duymadim. Kriterler neymis, onu ogrenseniz?
Bişeler söyledi ama pek bişe anlamadım zaten o da ilk defa başıma böyle bişe geldi dedi. Binlerce test yaptık dedi. çocukta bişe olucağı anlamına gelmiyo ama bişe olmucağı anlamına da gelmiyo dedi. Sanırım doktorunuz amniyosentez önericek dedi.

Bisey olacagi ya da olmayacagi anlamina gelmez zaten. O her kan testi icin geçerli. Sonucta o yapilan binlerce testte olumsuz cikanlarda da bu durum yasanmamis. Bu sebepten hemen icinizi karartmayin sakin. Baska bir sirkete vermeyi dusundunuz mu kan testini? Amniyosentez yerine bu denense daha iyi degil mi?

Başka bir yere vermeyi düşünmedim açıkçası. Burası da en iyilerinden biriydi. Bi arkadaş video atmış, obezite kaynaklı sonuç çıkmayabiliyomuş. Sanırım benimde öyle oldu öyle düşünüyorum. Amniyosentez konusunda doktoruma güvenmek istiyorum yaptırmasam aklımda hep bi soru işareti kalıcak belki önümüzdeki 6 ayı acaba bi problem var mı diye geçiricem. He problem varsa da aldırır mıyım hayır ama insan yine de bilmek istiyo moralim bozuldu açıkçası. Amniyosentezi araştırmaya başladım.

Doktorunuzla o iliskiyi kurmussunuz ne güzel, o da size en iyi yonlendirmeyi yapacaktir o halde. Moralinizi bozmayin, ins guzel sonuclar cikacak deyin hep. Zaten simdiden obezite kaynakli olabilecegi ihtimali cikmis ortaya. Daha kim bilir akliniza gelmeyen duymadiginiz ne sebepler olabilir.

Bir de ihtimaller hep olucak, sonuçta yine sağlıklı mı sağlıksız mı doğucak Allah bilir. Ama sonuç kötü de olsa bebeği aldırmayı düşünmediğim için amniyosenteze gerek var mı bilemiyorum. İnanılmaz kafam karıştı. 1 saat önce eşimle konuştuk yaptırmaya karar verdik. Şimdi tekrar konuştuk yaptırmamaya karar verdik durumlar karışık.

Ya sorma arkadaşım bana da aynısı oldu 11 gün mail gelmiş kanda çalışamamışlar tekrar kan aldılar pazartesi günü benden beklemedeyiz bakalım bu sefer ne diyecekler

Ben telefonla konuştuğumda bana kilomu özellikle sordular birde kan sulandırıcı kullaniyormusunuz diye sordular ben neden bunlar önemli mi diye sorduğumda evet kanda daha kolay çalışılıyor dediler ama benimkiler ikiz inşallah ikize bakan labaratuvarla tekil gebeliğe farklı labaratuvar bakıyormuş firma bunu atlamış ondan tekrar alınması gerekiyor dediler bana Hayırlısıyla guzel sonuçlar çıkar ınşallah

Bana kiloyla ilgili bişe sorduklarını hatırlamıyorum canım, ama kan sulandırıcı soruldu o sebeple zaten her iki testte de 24 saat ara verdim kan sulandırıcıya. Ama yine malesef sonuç çıkmadı. Senin çıkar canım laboratuvar sıkıntısıymış o. Benim boyuma göre kilom fazla 1.55 e 85 kiloyum. Yani sebep odur diye düşünüyorum. Firma açıklama yapmadı tabi kiloyla ilgili diye. Onlarsa şaşkındı sadece.

Olabilir canım hayırlısı bakalım ben 1.67 63 kiloyum kilo anlamında çok iyi dediler sende kafana takma sakın herşeyin hayırlısı kuzum

Birinden daha duymuştum canım. Tekrar kan vermişti sonuçları o zaman çıkmıştı. Aklın takılmasın olabiliyor böyle şeyler

Canım İkizdere test yapılıyor mu. Benim doktorum yapılmıyor dedi hatta riskli gebelik bölümü de aynısını söyledi. Sadece ultrason kontrolü oluyor diye

Kızlar ben bebeğimi kaybettim malesef. Geçen hafta geldiğimizde herhangi bi problem yoktu. Bugün kontrolde kalp atışını duyamadık. 16+3 teydik ama nerdeyse 17 haftalık dedi doktor. 1-2 gün anca olmuştur kalbi duralı dedi. Malesef çok çok üzgünüm. Doğum sancısı verilerek düşük gerçekleştirilicekmiş. İnşallah sizler bebeklerinize sağlıkla kavuşursunuz.

Canım çok üzüldüm Allah sabır ve dayanma gücü versin hani ilk üç aylık süreçte oluyordu tüm bunlar atlatmışsında ne güzel doktor şundan kaynaklı olabilir felan demedi mi?Canım benim inşallah tekrar hamile kalacaksın dua edicem senin için…

Bende bu kadar şeye gerek kalmadı ama kanım tekrar tekrar tarandı yani aksilik çıkabiliyor. Amniyosentez neden gerekiyor onu anlamadım sizin testiniz geçersiz olmuş pozitif çıkmamış ki. Sizi çok iyi anlıyorum 17 gün sonuç bekledim ağladım gecem gündüzüme karıştı çok stresliydi. İçiniz rahat etmiyorsa amniyosentezden önce hemen ikili test yaptırın onunda sonucu kesin değil ama içiniz rahatlar belki çünkü 2 güne sonuç çıkıyor beklemek zorunda kalmazsınız

Kızlar merhaba. Bu grupta hiç transferden 9 gün sonra lekelenme sorunu yaşayan oldu mu? Yerleşme kanaması gibi? Ben 4 haziranda 5 günlük embriyo transfer oldum dün kan testim 106 çıktı bugün transfer dahil 10. Günüm ama hafif açık renk lekelenmem oldu yerleşme kanaması için çok geç değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…