2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aaaa hiç bişey hissetmedim iyi geçti gayet. Senin niye canın yandı ki
Doktor katateri takarken çok zorladı saçlarımı yoldum acıdan, ilki olmadı ikinciye tekrar denedi yine çok acıttı. Bisiy sorucam tuvalete gittim kanamam gelmiş normalmi acaba? Hemsire olabilir dedi ama çok zorlandığı için sanirim

Sizi zorlamış takerken kıyamam ondan olmuştur kuzum korkma allahın izniyle hiç bişey olmaz

Evet kesinlikle zorlama olduğu için olmuştur benim aşılama yapan dr um da çok acıtıyordu ve sonrasında kanama oluyordu azcık ama transferi yapan dr umun eli çok hafif hiç canım acımıyor

Ben de Dienille + Zoladex sürecini yaşadım.
Şuan transferimi bekliyorum fakat bende kist yoktu, zannediyorum bu süreçte transfere kadar yumurtlama olmasın ve olası kist oluşumunu engellesin diye de veriyorlar..
Bende tedaviye başlayacaktım kist gördü yasmin verdi bitip gideceğim başlayacağız inş kist gitmiştir bir ay kaybettim kist yüzünden

kızlar estrofem kullandım 10 gündür yarın kontrole gidicem transer için tarih verilecekti tsh 4.88 geldi transfer ertelenir mi acaba ?
Canım devlet Hastanesi'nde mi kan verdin? Benim de başıma geldi hem de transfer günü de verilmişti bu ay. Ama TSH 5.89 geldi. Devlet hastanesi başka laboratuvara gonderiyormus kanı beklemeden dolayı öyle çıkmıştı. Ertesi gün özel hastanede test verdim 2.40 geldi. Benim doktorum 5.89 la bile transferi yapacağını söylüyordu ama ben kabul etmeyecektir iki kez kaybettim hep tsh yüksekti ona bağlandı kayıp jedenleri tekrar riske atmazdim ben canım. Biliyorum beklemek çok zor ama yine yüksek çıkarsa TSH bence beklemelisin. Ya da yüksek doz verip transferini yapar doktorun onun görüşüne kalmis

E enerrciiii canım ne zamana yapıcaksın testi iniallah pozitif olsun hepimizşnde .yle olsun kızlar benim midem çok bulanıyor normaldir umarım gırtlağıma geliyor kendimi bastırıyorum benim ilaçlarım çol fazla hepinizin öyle mi fitilde var progestan iğnede var

Günaydın canlar ben hiç iyi uyuyamıyorum ya 5 buçuğa kadar zar zor yattım kalktım uyuyamadıkça sinir oluyorum kendi kendime
Kafamızda deli sorular transfer öncesi tedavi tahliller transfer herşeyi düşünüyoruz doktorlar da stres hiç olmuycak diyor ama yapamıyoruz işte rabbim gönlümüze ferahlık nasip eylesin

Bizde hiç bakılmıyor tsh a. İlk muayene için yaptirmistim genel bir test bir daha doktorum istemedi hiç.

Bizde hiç bakılmıyor tsh a. İlk muayene için yaptirmistim genel bir test bir daha doktorum istemedi hiç.
Eger TSH sorununuz yoksa bakılmayabilir canım. Zaten doktorum da istemiyor benim hep düzensiz değerlerim o yüzden baktiriyorum ben. Her transfer öncesi genel kan vitamin tsh baktiririm

Evet canım ilaçlardan ben daha transfer olmadım midem bulaniyor artık. Stresin de etkisi var muhakkak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…