2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

E enerrciiii canım ne zamana yapıcaksın testi iniallah pozitif olsun hepimizşnde .yle olsun kızlar benim midem çok bulanıyor normaldir umarım 😔gırtlağıma geliyor kendimi bastırıyorum benim ilaçlarım çol fazla hepinizin öyle mi fitilde var progestan iğnede var
Normal test günüm ayın 5 i elimde test olsa kesin bugün dayanamaz yapardım ama almamıştım yapamayayım diye 😁 eczanede ilçede var yakında yok bugün merkeze gideceğim alırsam yarına yapabilirim diye düşünüyorum

Kafamızda deli sorular transfer öncesi tedavi tahliller transfer herşeyi düşünüyoruz doktorlar da stres hiç olmuycak diyor ama yapamıyoruz işte rabbim gönlümüze ferahlık nasip eylesin 🌼🙏
Evet ya hiç düşündüğümüz gibi olmuyor huzurlu kalayım diye ekstra çaba gösteriyorum yok ne uyku kaldı ne bişey 🤦🏼‍♀️

Eger TSH sorununuz yoksa bakılmayabilir canım. Zaten doktorum da istemiyor benim hep düzensiz değerlerim o yüzden baktiriyorum ben. Her transfer öncesi genel kan vitamin tsh baktiririm
Benim tsh sorunum hiç olmadı bu yaşıma kadar ama bu sefer yüksek çıktı anlamadım neden oldu hemşireyim ben kendi hastanemde verdim kanı 1 saate çıktı sonuç beklemede olmadı. Doktorla görüştüm ilaç vereceğini söyledi transferi ertelemedi bir şey olmaz dedi ama kararsız kaldım

Benim tsh sorunum hiç olmadı bu yaşıma kadar ama bu sefer yüksek çıktı anlamadım neden oldu hemşireyim ben kendi hastanemde verdim kanı 1 saate çıktı sonuç beklemede olmadı. Doktorla görüştüm ilaç vereceğini söyledi transferi ertelemedi bir şey olmaz dedi ama kararsız kaldım
Hormon ilaçlarından da oluyormuş yükselme. O zaman senin test doğrudur canım. Eğer doktoruna güveniyorsan hemen düşüreceğini söylüyorsa için rahat olsun. Tiroid ilaçları bende iki haftada etki ettiği oluyordu. Çabuk düşürüyor ama işte benim sütten ağzım yandığı için bu tedbirim. 2.40 değer hala 25 mcg kullanıyorum ilacı doktorum kesmedi

Eger TSH sorununuz yoksa bakılmayabilir canım. Zaten doktorum da istemiyor benim hep düzensiz değerlerim o yüzden baktiriyorum ben. Her transfer öncesi genel kan vitamin tsh baktiririm
Aslında tüm hormonlarım sorunlu paratiroit ameliyati geçirdim hormonlarim alt üst oldu benim

Normal test günüm ayın 5 i elimde test olsa kesin bugün dayanamaz yapardım ama almamıştım yapamayayım diye 😁 eczanede ilçede var yakında yok bugün merkeze gideceğim alırsam yarına yapabilirim diye düşünüyorum
Çok az kalmış ya heyecan dorukta🤩🤩

Selam kızlar 🙈 soru sora sora bir hâl oldum 🙈 doğal siklus ile 5. Gün embriyosu transfer olanlar var mı? Ben dün 2 tane 5. Gün embriyosu transfer oldum 🧿🤲🏻 Belirti yaşadınız mı? İlerleyen günlerde erken gebelik testi yapmamak için kendime söz verdim inşallah tutabilirim 🙈 yapanlar varsa testte mi pozitif gördünüz 💌

E peki neden istemedi doktorun acaba bu sorunu biliyor muydu? Transfer ne zaman canım? İstersen bı baktır
Ameliyat olduğumu biliyor. dün transfer oldum. Sizlerde de durum böyle mi, eşim çok pimpirikli tuvalete bile beraber gidiyoruz çok sıkıyor beni

Ameliyat olduğumu biliyor. dün transfer oldum. Sizlerde de durum böyle mi, eşim çok pimpirikli tuvalete bile beraber gidiyoruz çok sıkıyor beni
Biliyorsa artık içini rahat tut canım bazen gittiğimiz doktora bırakmak gerek. İnşallah pozitif görünce TSH a bakarsın zaten çoğu kadın hamilelikte farkediyor ilaç kullanıyorlar düşüyor hemen değer. Sen içini ferah tut artık elinden geleni yaptın bunun rahatlığını hisset. 🥰 Yaa ah bu erkekler aslında onlar içinde zor çünkü biz her şeyi yaşıyoruz onlar sadece destek olabiliyorlar ne güzel sizin yanınızda umursamaz olması daha zor olurdu inan. Benim eşim de çok ilgileniyor hoşuma gidiyor doğrusu çünkü acıları ben çekiyorum en azından destekcim olsun. Normalde kendine bir bardak su almayan adam transfer dönemi her şeyi önüme getirirdi kendimi yormama izin vermezdi. ☺️

Selam kızlar 🙈 soru sora sora bir hâl oldum 🙈 doğal siklus ile 5. Gün embriyosu transfer olanlar var mı? Ben dün 2 tane 5. Gün embriyosu transfer oldum 🧿🤲🏻 Belirti yaşadınız mı? İlerleyen günlerde erken gebelik testi yapmamak için kendime söz verdim inşallah tutabilirim 🙈 yapanlar varsa testte mi pozitif gördünüz 💌
Kimse yok mu🫥

X