2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim gözüm almıyor gebeyken kalçadan iğne göbekten olana geçeceğim mecbur

Canım benim de yumurta geliştirme iğneleri bu kez midemi çok rahatsız etti, 2 haftadır o kadar rahatsızım ki, yumurta toplama sonra mide koruyucu kullanmaya başladım ama hala iyi değilim.
Transfer aşamasına geçtiğimizde bu iğne benim de gozumu cok korkutuyor.
Çok emek veriyiruz.. İnşallah pozitifle sonuckanir

Çok geçmiş olsun. Çektiklerimize değer inşallah. Burada okuyordum böyle olacağını az çok biliyordum ama denemeden göbekten olana geçmek istemedim ücretli bi ilaç sonuçta. Ama yok olacak gibi değil

Göbekten çok acıyor ya ben eşime koldan yaptırıyorum genelde morarmıyor hem kolda yapınca inşallah bebekleri kucağımıza alınca geçecek bütün bu zorluklar unutacağız onları hayal et
İnşallah canım tek tesellim o
Ben yapmadan ve yaptıktan sonra buz tutmayı düşünüyorum kan sulandırıcı için. Göbekten olanı her gün kac ampul yapıyorsun

İnşallah balım

Rabbim senin de yardımcın olsun ağrıların azalır inşallah. Yüzdük kuyruğuna geldik ama artık dayanacak güç bulamıyorum kendimde. İnce uc dediğin insülin iğne ucu mu ?
Amin inşallah canım Allah güç versin
Ay bilmiyorum insülin uç mu diye geçiyor. Hep eşim aldı ince enjektör ucu diye. Kendi ucuyla yapamayız zaten çok kalın

Ya kızlar benim doktorum niye kan sulandırıcı vermiyor bana. Sizin pıhtılaşma sorununuz mu var? Üstelik pıhtılaşma testinde iki gende taşıyıcı çıktım iki gebelik kaybım var kalp atışı sebepli. Ama ısrarla iğne vermiyor

Amin inşallah canım Allah güç versin
Ay bilmiyorum insülin uç mu diye geçiyor. Hep eşim aldı ince enjektör ucu diye. Kendi ucuyla yapamayız zaten çok kalın
Eşim az önce getirdi iğne ucu kahverengi. Ben normal enjektör ile çekip ucunu bu kahverengi ile degisecem, sanırım yanındaki iğneler bir ampul için. Ben iki ampul bir seferde vuracam

Eşim az önce getirdi iğne ucu kahverengi. Ben normal enjektör ile çekip ucunu bu kahverengi ile degisecem, sanırım yanındaki iğneler bir ampul için. Ben iki ampul bir seferde vuracam
Dokorun mu iki ampul yapmani söyledi canım? Evet kalın uç ile çekip diğer ucu takıyorum ben

Dokorun mu iki ampul yapmani söyledi canım? Evet kalın uç ile çekip diğer ucu takıyorum ben
Hastaneyi aradım ilaçları söyleyen hemşire öyle söyledi. Normalde de kalçadan iki ampul vuruyordum. Smdi de dex iki ampul oldu fitili 6ya cikardi

Hastaneyi aradım ilaçları söyleyen hemşire öyle söyledi. Normalde de kalçadan iki ampul vuruyordum. Smdi de dex iki ampul oldu fitili 6ya cikardi
Progesteron düşüklüğü mu var acaba ya da hastane protokolü de böyle olabilir. Bende fitil de yok iğne sabah akşam bir ampul yarin başlayacak pazartesi de transfer senin dozlar baya yüksek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…