2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

O kadar iğne yedim o kadar ilac kullandım şu kalçadan olan progestanin yaptığını hiç biri yapmadı resmen zehir etti günlerimi.2 gun dayanabildim. Yarın göbekten olana geçeceğim inşallah, bu iğne yüzünden ne transfer ne bebek hiç bişey düşünemiyorum resmen

Allah yardımcın olsun canım inşallah emeklerinin karşılığını versin çektiğin acilari mujdesiyle unutursun Beni de göbekten olan zorluyor kendime yapmak çok zor geliyor ama işte sonu güzel olsun inşallah

İnşallah canım Rabbim emeklerimizin karşılığını verir inşallah cok zorlandım yuruyemeyecek hale geldim. Göbekten olan acıtıyor mu. Bide hangi iğne ucu kullanıyorsun ?

Canin 3. Gün aradiklarinda 15 tanesi günüyle gelişimi uyumlu 2 tanesi geriden geliyor dediler.
Bundan sonra eksilme olur 5. Güne kadar dediler. 5. Günde yarın. Bakalım kaç tane kalacak

İnsallah 5. Güne de fazla kalsın. Biz o kadar rahattik ki çok embriyo oluşursa hepsini dondurmasak mi diyordum doktorlar kesin tutar ilki dedikleri için. 4 tane donduruldu ilki negatif ikinci kalp atışı olmadı kaybettik. elde son iki tane kaldı çift transfer olacak. Simdi diyoruz ki keşke fazla fazla Embriyo olsaydı kafamız rahat transfer olurdum geride hala var diye. O yüzden eğer fazla olursa 2 tane tek dondurup gerisini çift olarak dondurmalısin bence. Zaten iki tane tek transferden sonra doktorlarin kendisi çift öneriyor tutma ihtimali daha yüksek diye canım. Ama sen ikiz olmasın diyorsan hepsini tek dondurmalısin

İnşallah canım Rabbim emeklerimizin karşılığını verir inşallah cok zorlandım yuruyemeyecek hale geldim. Göbekten olan acıtıyor mu. Bide hangi iğne ucu kullanıyorsun ?
Amin inşallah canım Aslında o kadar acitmiyor da benim karnımda dikişler var üç parmak genişliğinde hem de tam göbek deliğinin yanından başlıyor sağ taraf komple. O yüzden hep sol tarafa yapıyorum ya da sağ alt tarafta küçük bir bölgeye. Hep aynı yere yaptığım için yara iyileşmeden aynı bölgeye iğne yapma acısı oluyor. Morariyordu artık. Seni o kadar zorlamaz. Derin bir nefes alıp dik bir şekilde yapıp sonrasında biraz bastirman gerekir. İnce uç eczaneden ayrı alıyoruz canım. Kalın uç ile enjektörün içine çekiyorum. İnce uç ile iğneyi yapıyorum.

Beni hiç acıtmıyor göbekten olan progestan bazen göbekten bazen koldan yapılıyorum kan sulandırıcı çok acıtıyor beni

Rabbim senin de yardımcın olsun ağrıların azalır inşallah. Yüzdük kuyruğuna geldik ama artık dayanacak güç bulamıyorum kendimde. İnce uc dediğin insülin iğne ucu mu ?

Bende de mesela kalçadan sol taraf hep acıdı ağrıdı. Eğer gebelik olursa inşallah bu kalça iğnesini de göbekten kan sulandırıcıyı da gebeliğin 10. 12. Haftasına kadar kullanacakmışım estrofem de buna dahil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…