2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba Hanımlar benım transfer tarıhım 07.03.2024 olarak guncellendı Mınıkk mucızemı ıcime alıp sıkıca sarıp gelecegız evıme ınsaAllah. Bu benım 2. Denemem Ilkı negatıf oldu . Bu sefer daha dıkkatli her şeyi sorarak ilerliyorum doktorlara karşı Ne gerekıyor değişik ilaç verecekmısınız dıye sordumm.
Transfer den sonra bellı olacak

Kesinlikle ben de bozabilirdim neyse ki çevremde öyle kimse bilmiyor da burç falan konuşan olmuyor Senin de 4 Mart transferdi di mi? İnşallah tutunsun akrep burcu bebeklerimiz olsunn
Valla yaa insanlar kafayı mı yemiş anlamadım 7 senedir bebeğim olmadı tüp bebek şansım bile yokken mucize yaşıyorum biri gelip burç burç dese balkondan aşağı sallarım. Kabiliyetsiz densiz seni derim sen bilmem ne burcu oldun çok mu işe yaradın derim sinirlendim şimdi ayarım kaçtı bak

Ahahaha dur dur sakin Ay olsun da o densizlere "Ben akrep burcu çocuk annesiyim, ha sen seversin sevmezsin beni ilgilendirmez" deriz Canım benim inşallah bu defa mutlu sonuçlanacak sağlıkla kucağına alacaksın çok şükür halimize bu aşamalara geldik gerisi nasip Beklettiyse güzelleştirir Rabbim

Kesinlikle ben de bozabilirdim neyse ki çevremde öyle kimse bilmiyor da burç falan konuşan olmuyor Senin de 4 Mart transferdi di mi? İnşallah tutunsun akrep burcu bebeklerimiz olsunn
En güzeli kimsenin bilmemesi bu sefer bizde kimseye söylemedik hatta saklamak için ekstra çaba gösteriyorum hala ama kafam çok rahat herkes bir şey söylüyordu

En güzeli kimsenin bilmemesi bu sefer bizde kimseye söylemedik hatta saklamak için ekstra çaba gösteriyorum hala ama kafam çok rahat herkes bir şey söylüyordu
Kesinlikle canım ben diğerlerinde de soylememistim annem kardeşlerim dahil kimse bilmiyor. Sadece eşim ve ben. Cekindigimden değil yorumlar beni çok yıpratıyor ve kimsenin de sohbet konusu olmak istemedim. Verdiğim karardan çok mutluyum kafam rahat en azından

Kızlar yarın yumurtalar dondurulacaktata benim.
Ben ikiz istemiyorum.
Yumurtaları zaten tek tek mi döndürülür, yoksa çift dondurulduklari olur mu ?
Bir de dondurmada embriyo başı mi ücret ödenir ?

Kızlar bende ilkini kimseye söyledim. Yaşadığımız şehirde yaptırdık ama guvenmedigim bir yerdi olumsuz oldu.

Bunu memlekette yaptıralım iyi bir yere dedik, hem memleketteler, hem şehir dışında yaptırdığımız için eşim ve benim izin alma sürecinde uçan kuşun haberi oldu
Kaymakama kadar gitti mevzu o derecede.
Artık takmıyorum.

Bende şehirdışına gittiğim için aileler mecbur öğreniyor gerisi öğrenmedi şükür

Kızlar yarın yumurtalar dondurulacaktata benim.
Ben ikiz istemiyorum.
Yumurtaları zaten tek tek mi döndürülür, yoksa çift dondurulduklari olur mu ?
Bir de dondurmada embriyo başı mi ücret ödenir ?
Eğer embriyo sayısı fazlaysa çift de dondurabiliyorlar. Ama beni aramislardi. Bizim 4 Embriyo vardi. İki tek bir tane de çift dondurdular. Çiftlere tek ücret alıyorlar. Yani biz 3 tane ödedik. Çifti tek seferde dondurup tek seferde açtıkları için. Sizin kaç embriyo oluştu?

En güzeli canım takma tabi ki şartlar bunu gerektirmiss seni gereksiz yorumlarla incitmelerine müsade etmediğin sürece destek olanlar da iyi oluyordur. Ben maalesef karakter gereği o duruşu sergileyemedim. Herkes çok incitti cevap veremedim. Bu yüzden mecbur sakladım ama çok isterdim arayıp konusabilecegim birinin olmasını.

Canin 3. Gün aradiklarinda 15 tanesi günüyle gelişimi uyumlu 2 tanesi geriden geliyor dediler.
Bundan sonra eksilme olur 5. Güne kadar dediler. 5. Günde yarın. Bakalım kaç tane kalacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…