2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Az kalmış canım sağlıkla hayırlarla inşallah ❤️
Sagol tatlımmm ınsaAllahjh 💘💘
Kızlar yarın yumurtalar dondurulacaktata benim.
Ben ikiz istemiyorum.
Yumurtaları zaten tek tek mi döndürülür, yoksa çift dondurulduklari olur mu ?
Bir de dondurmada embriyo başı mi ücret ödenir ?
O transfwr gunu Soylenıyor ve Bıldıgım kadarıyla butun dondurulmus embrıyolara o parayı oduyorsun.

Yumurtaların cıftmı tekmı dondurmak ıstedıgını doktorunla konus Yada Embrıylogla Cok yumurtan varsa Cıft dondurrurlar 1-2 tane tek dondururlar.i zaten. En kalıtelı olan hangsısyse onu tek dondurursunlar ıkız ıstemıyosna

Merhaba Arkadaşlar 2023 Aralık ayında İlk tüp bebek denememı Olmuştum ama olumsuz Sonuclandı. Tekrar Opu oldum Ve 2 adet Tek dondurulmuş Embrıyom 5. Gune ulaştı. 5 yada 6 Martta Tekrar Transferım Olacak Cok heycanlıyımmm Cokk💘💘😮‍💨 Sizde Durumlar Nedirr 😍

MART 𝓱𝓮𝓻𝓴𝓮𝓼𝓮 𝓶𝓾𝓬𝓲𝔃𝓮𝓵𝓮𝓻𝓵𝓮 𝓰𝓮𝓵𝓼𝓲𝓷 💘

Listeye katılmak isterseniz beni etiketleyip @ ya da bu paylaşıma yorum yapıp tablodaki soruların yanıtlarını yazmanız yeterli 🐣🫶

ANNE ADAYIYAŞEMBRIYO BİLGİSİTRANSFER TARİHİSONUÇ
merry06 merry06 261 adet 5. Gün07.03.2023♥️
@kalburayuz331 adet 5. Gün10.03.2023♥️
E enerrciiii 301 Adet Pgt’li24.02.2023♥️
@Sedanur elif272 adet 3. Gün04.03.2023♥️
Cookiie Cookiie 281 adet Pgt’li♥️
H Hemsirehanim01 252 adet 3. Gün♥️
@Roseee3535332 adet 3. Gün01.03.2024♥️
@Zeynep3545381 adet 5. Gun♥️
@sinemsen1992311 adet 5.gün♥️
@Hayatbirumutt262 adet 5. Gün28.03.2024♥️
@Smsf1 adet 5. Gun26.02.2024♥️
@Gunes2023341 adet 5. Gün11.03.2024♥️
@Lilaa91331 adet 5. Gun27.02.2024♥️
@mrv2412242 adet 5. Gun01.03.2024♥️
@Efnanl251 adet 5. Gün♥️
Zumrafatime Zumrafatime 302 adet 5.gün04.03.2024
@perald301 adet 5. Gün01.03.2024♥️
@isimsizbilgi271 adet 5. Gün04.03.2024♥️
@gebelikisteyenbirhemsire272 adet 5. Gün08.03.2024♥️
@wisualizing262 adet 5 ve 6. Gun embrıyo27.02.2024♥️
@Gul220301 adet 5. Gun05.03.2024♥️
@flyflyjustfly331 adet 5. Gun♥️
@tutu0707331 adet 5. Gun♥️
@nesem35362 adet 5.gun04.03.2024♥️
S saglikdiliyorum 291 adet 5. Gün28.02.2024♥️
@nexusmagna322 adet 5. Gün16.03.2024♥️
@merve_a1291 adet 5. Gün28.02.2024♥️

Arkadaşlar Listeye Ekledıgım Kısıler ıcın Soyluyorum. Burası Bızım sohbet dertlesme alanımız Lutfen Sayfamızı Aktıf tutalım Konu açın konusalım sohbet edelım Lısteye eklemekle bıtmıyor Hakkını Verelımm🕊️😊

Sagol tatlımmm ınsaAllahjh 💘💘

O transfwr gunu Soylenıyor ve Bıldıgım kadarıyla butun dondurulmus embrıyolara o parayı oduyorsun.

Yumurtaların cıftmı tekmı dondurmak ıstedıgını doktorunla konus Yada Embrıylogla Cok yumurtan varsa Cıft dondurrurlar 1-2 tane tek dondururlar.i zaten. En kalıtelı olan hangsısyse onu tek dondurursunlar ıkız ıstemıyosna
Canım bana verdikleri fiyat listesinde dondurma ücreti olarak dondurma çubuğu başı 5 bin TL yazılmış.
Yani benim 5 embriyo dondurulursa 25 bin ödeme mi yapmamiz gerekecek

kızlar bugün kontrolüm vardı herşeu yolunda şuanlık pazartesi birkes daha bakılcak sonra progestanlara başlıcaz galiba transferi 10-11 mart dedi doktor 🥰

merhabalar, öncelikle isteyen emek veren herkesın allah yardımcısı olsun maddi manevi zorlu süreçlerden gecıyoruz.. benm sorum oruç tutan arkadaslara.. transferi ramazana gelecek arkadaslar transferden sonra oruç tutmayı düşünüyor musunuz..

merhabalar, öncelikle isteyen emek veren herkesın allah yardımcısı olsun maddi manevi zorlu süreçlerden gecıyoruz.. benm sorum oruç tutan arkadaslara.. transferi ramazana gelecek arkadaslar transferden sonra oruç tutmayı düşünüyor musunuz..
Transferden sonra ilaç kullanmayacak yoktur yoğun ilaç kullanılıyor transfer öncesi ve sonrası. Oruç zor yani

Kızlar dün akşam çok çok ağır ishal oldum, ilaçlardan olduğunu düşünüp doktoru arayıp sordum ama yarını bekleyelim normalde ishal olmaz dedi. Onunla konuştuktan sonra korkunç bi mide bulantısı başladı. Karın içi basınç atmaması için kusmamaya çok direndim ama en son gece 3.30da dayanamayıp acile serum taktırmaya gitmeye niyetlenmişken dayanamadım kustum. Doktor zehirlenme diyor ama sadece evde kendi yaptığım yemekten yedim. Nasıl oldu anlamıyorum çok çok üzgünüm tutunmayı negatif etkiler mi sizce?

Kızlar adetim 5 gün gecikti kan verdim değerim 3 çıktı bu değerin yükselme ihtimali yok değil mi tarlusal içmeyi düşünüyorum

Kızlar dün akşam çok çok ağır ishal oldum, ilaçlardan olduğunu düşünüp doktoru arayıp sordum ama yarını bekleyelim normalde ishal olmaz dedi. Onunla konuştuktan sonra korkunç bi mide bulantısı başladı. Karın içi basınç atmaması için kusmamaya çok direndim ama en son gece 3.30da dayanamayıp acile serum taktırmaya gitmeye niyetlenmişken dayanamadım kustum. Doktor zehirlenme diyor ama sadece evde kendi yaptığım yemekten yedim. Nasıl oldu anlamıyorum çok çok üzgünüm tutunmayı negatif etkiler mi sizce?
Öncelikle çok geçmiş olsun bence kusma etkilemez öksürmek hapşurmak bunlar tutunmayı etkilemez sende stres yapma

Bebeğin sağlıkla sana tutunsun insallah🥰🩷🤲 bende transfer oldum bugün eve dönüyorum çok zor oldu transfer işlemi çok canım yandı 😔 sizde öyle bisiy oldu mu
Benim de ilk transferde o aleti çıkartırken canım acıdı sicradim yerimden baya.

İlaçlar miğde bhlantısı yapıyo canım bana özellikle estrofem yapıyor. Cünkü dün bende istifra ettim🫠

Merhaba canım benim geçen sene Ramazan'a gelmişti tutmamistim üç öğün ilacım vardı canım bol su içmem gerekiyordu doktorum tutma dedi bana

X