2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar iyi akşamlar 🌸

Heyecanlıyım, duygusalım ve elimden geldiğince pozitifim.
Yarın ilk transferimi olacağım. Ekimden beri bu anı bekliyorduk. Şükür ki geldi. 🌸

Lütfen duanızı esirgemeyin benden. Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah🌸🤍

Yarın transfer olucak olan başka arkadaşım var mı? 🌸🤍
Allah kolaylık versin inşallah güzel sonuçlar elde edersin ❤️❤️🙏🙏

Kızlar iyi akşamlar 🌸

Heyecanlıyım, duygusalım ve elimden geldiğince pozitifim.
Yarın ilk transferimi olacağım. Ekimden beri bu anı bekliyorduk. Şükür ki geldi. 🌸

Lütfen duanızı esirgemeyin benden. Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah🌸🤍

Yarın transfer olucak olan başka arkadaşım var mı? 🌸🤍
Hayırlı olsun canımmm pozitif olur ınsaAllah

Merhaba Arkadaşlar 2023 Aralık ayında İlk tüp bebek denememı Olmuştum ama olumsuz Sonuclandı. Tekrar Opu oldum Ve 2 adet Tek dondurulmuş Embrıyom 5. Gune ulaştı. 5 yada 6 Martta Tekrar Transferım Olacak Cok heycanlıyımmm Cokk💘💘😮‍💨 Sizde Durumlar Nedirr 😍

MART 𝓱𝓮𝓻𝓴𝓮𝓼𝓮 𝓶𝓾𝓬𝓲𝔃𝓮𝓵𝓮𝓻𝓵𝓮 𝓰𝓮𝓵𝓼𝓲𝓷 💘

Listeye katılmak isterseniz beni etiketleyip @ ya da bu paylaşıma yorum yapıp tablodaki soruların yanıtlarını yazmanız yeterli 🐣🫶

ANNE ADAYIYAŞEMBRIYO BİLGİSİTRANSFER TARİHİSONUÇ
merry06 merry06 261 adet 5. Gün06.03.2023♥️
@kalburayuz331 adet 5. Gün10.03.2023♥️
@enerrciiii301 Adet Pgt’li24.02.2023♥️
S Sedanur elif 272 adet 3. Gün04.03.2023♥️
@D E V A281 adet Pgt’li♥️
@Hemsirehanim01252 adet 3. Gün♥️
Roseee3535 Roseee3535 332 adet 3. Gün01.03.2024♥️
@Zeynep3545381 adet 5. Gun♥️
@sinemsen1992311 adet 5.gün♥️
@Hayatbirumutt262 adet 5. Gün28.03.2024♥️
S Smsf 1 adet 5. Gun26.02.2024♥️
@Gunes2023341 adet 5. Gün11.03.2024♥️
@Lilaa91331 adet 5. Gun27.02.2024♥️
@mrv2412242 adet 5. Gun01.03.2024♥️
@Efnanl251 adet 5. Gün♥️
Zumrafatime Zumrafatime 302 adet 5.gün04.03.2024
@perald301 adet 5. Gün01.03.2024♥️
@isimsizbilgi271 adet 5. Gün04.03.2024♥️
@gebelikisteyenbirhemsire272 adet 5. Gün08.03.2024♥️
@wisualizing262 adet 5 ve 6. Gun embrıyo27.02.2024♥️
Gul220 Gul220 301 adet 5. Gun04.03.2024♥️
@flyflyjustfly331 adet 5. Gun♥️
@tutu0707331 adet 5. Gun♥️
N nesem35 362 adet 5.gun04.03.2024♥️
@saglikdiliyorum291 adet 5. Gün28.02.2024♥️
@nexusmagna322 adet 5. Gün16.03.2024♥️
@merve_a1291 adet 5. Gün28.02.2024♥️

Listemiz guncellendı yenı gelen arkadaşlarım hoşgeldinizzzz ♥️♥️♥️🤰🏻🤰🏻🤰🏻🐣🐣

4. Güne ne kadar arttık çok güzel kızlar şimdi muayebeden çıktım rahim kalınlığım 11.2 sizin nasıl bu değer iyi mi acaba ? Neleenyapıyorsunuz 4 martta kesiniz artık
Transfer için rahim kalınlığının min 7,5mm olması gerekiyormuş. Sizinki gayet iyi. Benim transferim de 4 Mart olacak :)

İlaç kullanıyor musun? Opudan sonraki adette bir ilac kullanmaya başladım cyclo adında. Daha sonra lucrin iğne yaptım 2.adetim 5 gün gecikti
hayır ilaç vermediler. ben opudan 10 gün sonra filan oldum. normalde bu hafta olması lazım ama sanırım gecikicek.

arkadaşlar sizinle bir konu hakkında konuşmak istiyorum. Burç konusunda neler düşünüyorsunuz. mağlum bu ay transfer olacaklar Akrep veya Yay olucak. aslında ben pek takmam bir yay kadınıyım burcumu çok seviyorum ama çevremdekiler biraz şey kafasındalar ya erken doğar akrep olursa zor burç filan diyorlar. benim ilk oğlum beklenenden 23 gün erken doğdu çok şükür hiç bir sağlık sorunu yoktu. şimdi adet tarihim vs düşünce 15 aralık gibi doğum tarihi veriyor uygulamalar. allahın işine karışılmaz erken geç vs orası bambaşka konu ama yine bir tık erken gelirse akrep burcu olucak. çevremdeki insanlarla bu tarz sohbetlere girerken geriliyorum. 1 ay beklesen mı vs demeye getiriyorlar. siz neler düşünüyorsunuz. bu tarz şeylere takıyor musunuz.

Transfer için rahim kalınlığının min 7,5mm olması gerekiyormuş. Sizinki gayet iyi. Benim transferim de 4 Mart olacak :)
Hımm öyleymiş teşekkür ederim sizlerde nasıl rahim kalınlıkları 4 martta epey kalabalığız 4 5 kişi oldk maasşaalh bu grupta herkes hamile kalır umarım 🥰🥰🥰🎉

arkadaşlar sizinle bir konu hakkında konuşmak istiyorum. Burç konusunda neler düşünüyorsunuz. mağlum bu ay transfer olacaklar Akrep veya Yay olucak. aslında ben pek takmam bir yay kadınıyım burcumu çok seviyorum ama çevremdekiler biraz şey kafasındalar ya erken doğar akrep olursa zor burç filan diyorlar. benim ilk oğlum beklenenden 23 gün erken doğdu çok şükür hiç bir sağlık sorunu yoktu. şimdi adet tarihim vs düşünce 15 aralık gibi doğum tarihi veriyor uygulamalar. allahın işine karışılmaz erken geç vs orası bambaşka konu ama yine bir tık erken gelirse akrep burcu olucak. çevremdeki insanlarla bu tarz sohbetlere girerken geriliyorum. 1 ay beklesen mı vs demeye getiriyorlar. siz neler düşünüyorsunuz. bu tarz şeylere takıyor musunuz.
Böyle saçmalılara kulak asmayın diyorum benim olsunda burç falan ben zaten inanan biri değilim o yüzden şuan muhabbetin bana öyle bir saçmalık geldi ki anlatamam sende insanlara kulak asma normal gebe kalıyor olabilseydik bunu ayarlayabilicekmiydik? Ben inancı olan biri olarak allaha bırakmanı tavsiye ederim nitekimde öyle.🥰🥰insanlar bixim ne kadar prblem sıkıntı çektiğimizi bilmiyor saçma sapan muhabbetler yapıyorlar ben olsam kesin çok fena bozardım💪🎉😅😅 sen canını sıkma

Hımm öyleymiş teşekkür ederim sizlerde nasıl rahim kalınlıkları 4 martta epey kalabalığız 4 5 kişi oldk maasşaalh bu grupta herkes hamile kalır umarım 🥰🥰🥰🎉
28 şubatta kontrole gittiğimde 12,6mm ölçtü doktorum, umarım hepimiz pozitif sonuçlar alırız💕 4 mart sabahtan tekrar kan tahlili alıp rahim kalınlığımı kontrol edecek doktor her şey yolunda ise öğleden sonra transfer işlemim yapılacak.

Aa bende o işlemler dün yapıldı kan verdildi son bir çatal muayenesi olup transfer edicek ve ilk fotoğrafımızı vericekmiş ağlayasım geliyor😔inşallah tutar elimde o boş resimle kalakalmam 🤐

6 yıldır hasretini çekiyorum burç, cinsiyet hiç ama hiç onemli değil aklıma dahi gelmedi. Bu ay tutacak mı onun bile garantisi yok ki. İnşallah tutunur diye dua ediyorum. Sadece sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah. İki kez kaybettim bebeğimi. Şimdi kucağıma alayım da akrep burcu olsun hiç önemli değil. ☺️ Cevrenizdekiler de çok gereksiz şeylere takılmış tüp bebek tedavisi gören biri için. Eminim bu süreci yaşayan kimse burç diye bir şey düşünmemiştir 🙄

Böyle saçmalılara kulak asmayın diyorum benim olsunda burç falan ben zaten inanan biri değilim o yüzden şuan muhabbetin bana öyle bir saçmalık geldi ki anlatamam sende insanlara kulak asma normal gebe kalıyor olabilseydik bunu ayarlayabilicekmiydik? Ben inancı olan biri olarak allaha bırakmanı tavsiye ederim nitekimde öyle.🥰🥰insanlar bixim ne kadar prblem sıkıntı çektiğimizi bilmiyor saçma sapan muhabbetler yapıyorlar ben olsam kesin çok fena bozardım💪🎉😅😅 sen canını sıkma
Kesinlikle ben de bozabilirdim neyse ki çevremde öyle kimse bilmiyor da burç falan konuşan olmuyor 😂😂 Senin de 4 Mart transferdi di mi? İnşallah tutunsun akrep burcu bebeklerimiz olsunn 😂😍😍

Aa bende o işlemler dün yapıldı kan verdildi son bir çatal muayenesi olup transfer edicek ve ilk fotoğrafımızı vericekmiş ağlayasım geliyor😔inşallah tutar elimde o boş resimle kalakalmam 🤐
Hadi inşallah güzel sonuç olsun 💕kötü düşünüp evrene olumsuz enerji göndermeyelim

X