2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim yarın 6. Gün dolacak öğlen yarın yada yarından sonra bi yere gitme ihtimalimiz var 1 buçuk saat araba kullanmamda sakınca varmıdır sizce yoktur diyorum annem eşim tedirgin oluyor
Evet onlar daha tedirgin oluyor 7 yada 8. Gün olcak sanırım normal hayatınıza devam edin diyorlar ama birşey olunca da keşke dememek için içine nasıl sinecekse öyle yapmak lazım. Bende 6. Günümde işe gidicem yol 45 dk sürüyor

Benim yarın 6. Gün dolacak öğlen yarın yada yarından sonra bi yere gitme ihtimalimiz var 1 buçuk saat araba kullanmamda sakınca varmıdır sizce yoktur diyorum annem eşim tedirgin oluyor
Benim doktorum izin almana gerek yok işine dönebilirsin dedi yarın 2 saatlik yola gideceğim düğün var evde sürekli oturmak dinlenmek de bi yerde sıkıcı oluyor aslında şartlamamk lazım sonrada işe başlayacağım artık Allahım saklasın korusun hepimizin gönlünden geçenler hayırlısıyla olsun

Amin canım amin

Merhaba kızlar bu siteye girmeyeli uzun zaman olmuştu girmişken ben de neler yaşadığımdan bahsedeyim ki sizler de umutsuzluğa asla kapılıp kendinizi üzmeyin diye yazmak istedim 6.denememde kavuştum ikiz kızlarıma 6aylık oldular bile kaç kere ameliyat oldum kaç kere denedim kaç kere yıkıldım ama denemekten de vazgeçmedim hiç korkmayın rabbim doğru zamanda nasip ediyor gerçekten ben de sizin gibi transferden sonra 3 gün dinlendim sonrasında çoğunda işe döndüm. Ama son denememde test gününe kadar yataktan kişisel ihtiyaçlarım hariç kalkmadım. Hepsinde de kasık batmalarım oldu negatif olanlarda da pozitifi aldığımda da. Bi kere pozitif aldım onda da öncesinde bi tüpüm şişmiş ve rahime sıvı akıttığı için tüpün rahimle bağlantısını kesti ameliyatla doktorum. Transfer olunca da tuttu ilk denemede. Önceki hiç bi doktor tüpün şiş ve bu sıkıntı diye söylememişti direkt denemeye geçmişti ve hiç bi zamanda negatifi alamamıştım. Kaç kere yıkıldım kaç kere tükendim ama tam 6 yıl boyunca denemekten de vazgeçmedim. Sonunda rabbim nasip etti. Siz elinizden geleni yapıyosunuz zaten gerisi yüce rabbime kalıyor umarım hepiniz pozitifi görür bebişlerinize kavuşursunuz. Zaten onu kucağınıza aldığınız an yaşadığınız her zorluğu unutuyorsunuz

Allah senden çok razı olsun temiz kalpli arkadaşım. Bu yollardan geçmiş biri olarak bizi rahatlatmaya çalışman çok büyük bir hareket . Gerçekten bizi en iyi sen anlayabilirsin stres, sıkıntı,bunalım heycan öyle duygular içindeyiz kiçölse kalmışta bir yudum suya muhtaçmışız gibi şurda birinin bize güzel umut verici iki cümle kurması bizede sua et. Allah bebekelerinin tırnağına taş değdirmesin canım

Aynısını yasıyorum İlk Transfer hazırlgmda boyle oömamıstım ama Sımdı Hem sıskınlıkk hem mıde yanmasııı Hem uyutmuyo benı
bende de çok kötü mide yanması var doktora sorduğumda dayanacaksın dedi birde gazım çok oldu

Kızlar iyi akşamlar

Heyecanlıyım, duygusalım ve elimden geldiğince pozitifim.
Yarın ilk transferimi olacağım. Ekimden beri bu anı bekliyorduk. Şükür ki geldi.

Lütfen duanızı esirgemeyin benden. Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Yarın transfer olucak olan başka arkadaşım var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…