2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kesinlikle katılıyorum maşallah hiç bu kadar neti görmedik hayali çizgilere baktık durduk

Predictor 6 gün önce olanla yaptım bu kadar net çıkmasına ben de çok şaşırdım ama kan vermek istemiyorum tam gününde vericem içim sıkılmıştı kasık ağrım var sürekli adet olacakmış gibi olmadı diye geçiriyordum kafamdan yapsam ne kaybederim demiştim offf bakıp bakıp duruyorum 🫠😭

Size 2 tane embriyo olmus dimi, o halde bu kirmizilik belki ikizin habercisidir. Insaaaallah hersey yolunda gitsin. Amin. Allah gonullerimize gore versin. :-)

Ayyyy olsun da bir iki biz hepsine razıyız allahım nolur ilki gibi kimyasal olmadan sağlıkla kucağıma gelsin yavrularım yavrularımız🥰🥰🥰 kimseye söylemicen eşim de dahil bir tek siz biliyorsunuz kızlar ❤️ inşallah pazar günü güzel haberi verebilirim size🙏🏻 burada sonuç bekleyen her güzel kadın bu güzel duyguyu yaşasın inşallah ben de dahil hala emin olamıyorum çünkü🥲

benim 5. gün testim çok silik ve geç çıktı baya 7. gün kan testim 70 ile öğrendim , senin ikizde olabilir :)
Kızlaaaaar bugün transferimin 7. Günü dayanamayıp test yaptım ve pozitif fotoğrafını atmaya çalışıcam bu gerçek olabilir mi elim ayağım titriyor

Predictor 6 gün önce olanla yaptım bu kadar net çıkmasına ben de çok şaşırdım ama kan vermek istemiyorum tam gününde vericem içim sıkılmıştı kasık ağrım var sürekli adet olacakmış gibi olmadı diye geçiriyordum kafamdan yapsam ne kaybederim demiştim offf bakıp bakıp duruyorum 🫠😭
Bekleyebilirsen gününde kan vermeyi ne mutlu hepimiz yaşadık kan verincede bitmiyor 2 gün sonra arttı mı ne kadar bu sürecin her anı stres eğer herhangi bir sorun yaşamazsan gününde ver ben günümde vericem diyordum hep idrarda pozitifi görünce 7. Günü leke gelince panikle Dr koştum sonrası hep git gel şimdide cumayı bekliyorum rabbim hepimize emek veren hak eden bütün kadınlara annelik duygusunu tattirsin❤️❤️

Kızlar ben 3 gündür oruç tutamıyorum iğneye başladığım için
Dün gece sahurda iyiyim yarın tutabilirim diye sahur yaptım yarım saat midemde tutamadım patlıyor resmen bulanmakla kalmıyor anladım ki karnım çok aç oluncada çok tok oluncada bulanıyor tok olunca direk dışarı çıkıyor
Gün içinde en iyi kraker geliyor diğer her türlü yemek ağır geliyor mideme sizde durumlar nasıl

Bekleyebilirsen gününde kan vermeyi ne mutlu hepimiz yaşadık kan verincede bitmiyor 2 gün sonra arttı mı ne kadar bu sürecin her anı stres eğer herhangi bir sorun yaşamazsan gününde ver ben günümde vericem diyordum hep idrarda pozitifi görünce 7. Günü leke gelince panikle Dr koştum sonrası hep git gel şimdide cumayı bekliyorum rabbim hepimize emek veren hak eden bütün kadınlara annelik duygusunu tattirsin❤️❤️

Erken verince kanı hem arttı mı artmadı mı stresi yaşıyorum hem de kollarım delik deşil oluyo göbeğim yetmiyormuş gibi bekleyeceğim inşallah çok teşekkür ederim hepinize inşallah güzel olur her şey hepimiz için ikiz olma ihtimali var gibi çift embriyo transferi olmuştum bu beni biraz korkutuyo ama nasip bakalım🥰🥰🥰

Kızlar acilll bi bakın kurbanınızz olayım bugün transfer sonrası 5.günüm iki embriyo transfer edildi dayanamadm normal kaset test yaptım çok hızlı şekilde ve çok belirgin ikinci çizgi çıktı şoktayım yani 5.güne göre aşırı fazla belirgin progesteron fitil kullanıyorum o etki yapar mi
image.jpg

Kızlar acilll bi bakın kurbanınızz olayım bugün transfer sonrası 5.günüm iki embriyo transfer edildi dayanamadm normal kaset test yaptım çok hızlı şekilde ve çok belirgin ikinci çizgi çıktı şoktayım yani 5.güne göre aşırı fazla belirgin progesteron fitil kullanıyorum o etki yapar mi Eki Görüntüle 3410347
Ovitrelle yapar sadece , hayırlı olsun hamilesin 🧿🧿🙏🏻

Ovitrelle yapar sadece , hayırlı olsun hamilesin 🧿🧿🙏🏻
Ama bu kadar belirgin çıkar mı 5. Gün için çatlatma iğnesi kullanmadm Progestan iğne fitil kullanıyorum vallahi şoktayım şuanda ikiz mi acaba ayyy ter bastı beni bir test daha var onuda yapacm birazdan inşallah Allahm hepimiz güzel haberler alalım inşallah 🌸🤲🏻🤲🏻🤲🏻

X