2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Valla bacım benim dysonum yok
O değilde kocaları nasıl çalıştırıyoruz ama sevdim ben bu işi

Tatlım sorma aynı durumdayım ama ben ilk 5 gün almadım valla sende duş alırken oturma ayakta ılık suda bana hemşirem öyle demişti çok kalma bide suda dedi
Aha bende 5. günde girmiş oldumvalla alarmı kurdum 5 dakika dediniz diye girdim çıktım hemen ayakta hallettim işimi ohh dünya varmış

İnşallah bebiş de görülür keseden hafta hesaplandığıni bilmiyordum ondan sordum açıkçası Yenihayat25
Bende anlamadım canımı sıkan yolk sac görünmedi ama merry06 benden 1 hafta önce transfer olmuştu onunda ultrason görüntüsünde yok içim rahatladı demek daha erken cuma gece kanamam gelince acile gittiğimde beta da bana baya yüksek gibi geldi 12 bin küsur du hayırlısı ile cuma olsa Dr gitsem bebeği kalp atışını görsem hamileyim diyebilcem inşallah

Pınarcım benim doktorum ağırlık kaldırmadığın sürece spor bile yapabilirsin lütfen yatma dedi ağır iş yapıp 10 kg civarı bir şey taşımadığın sürece kendini çok yormadığın sürece her şey serbest dedi her doktor farklı konuşuyo sanırım insanlar da çok haklı en küçük şeye dikkat etmekte çok emekler veriyoruz inşallah güzel sonuçlar alırız süpürge takma ama tabi basit ev işleri yap yemek toz alma gibi

Canım benım 2-3 gunde bır Akıntım kahverengımsı sekılde oluyor en son 3 gun once sankı kırmızımsı kahverengı gbı bı damla gelmstı doktoruma yazdım Ilaclarına devam et ve sakın korkma normal bu dedı Devam ederse gel dedı ama devam etmedı. Bı tanıdık var o tup bebek yaptırmış ablam sormuş ona leken oldumu dıye 3 ay devam ettı demıs Cok ayakta durunca Bırde merdıven ınıp cokınca Oluyo demıs

Valla rabbim öyle imtihan ediyor ki elhamdülillah 4 yıldır bu tedavinin içindeyim 7.denemem 2 doğal gebelik 3 tüp gebelik oldu kaç tane dr gördüm hemşireler gördüm ailemde dr hemşire var hiç biride bana tutunma döneminde bu tarz işler yapabileceğimi soylemedi inanın bizimde tek isteğimiz herkesin vu emekleri karşısında güzel sonuçlar alması almamız tabiki allah büyük herkesin yardımcısı olsun inşallah

Perşembe günü olan Dr kontrolumden
Canım ben 8 mart ta transfer oldum. Doğal siklusla oldum. 22şubat son adet tarihim ama benim doktorum 17 Şubat olarak kabul ediyoruz dedi. Dondurulmuş 4. Gün embriyosuydu. 25 Martta yani transferimin 17. Günü keseyi gördüm. Keseyi gördüğüm gün 5+1ydi. 4.8mm ydi kese boyutu. Yolk sac görünmedi. Buraya da fotosunu atmıştım. Doktorum normal dedi. 2 hafta sonra yani 8 Nisanda tekrar çağırdı inşallah kalp atışını duyucaz inşallah. Senin bu haftalarda görünmemesi çok normal yani

O zaman ilk kese kontrolünde yolk sac görünmemesi normal yani kalp atışı diye oluşacağı için bi sonra ki randevuya çağırıyor

O zaman ilk kese kontrolünde yolk sac görünmemesi normal yani kalp atışı diye oluşacağı için bi sonra ki randevuya çağırıyor
Evet benim doktorum yolk sac için 2 gün bile farkeder dedi. İnternette de yolk sac için kesenin 8mm olması gerekiyor gibi bir bilgi okudum. Bu dediğim vajinal ultrason için geçerli tabi.

Ben cuma akşamı çok kanamam oldu düştü sandım sancım da vardı acilde bakıldı vajinal anlamadığım rahimde kanama alanı yok herşey gayet normal nerden geldi hani az falan da değil bildiğin boşaldı yani hayırlısı ile şu zorlu süreci bir atlabilsek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…