2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ellerine sağlık
Valla benim ev süpürme işini robot hallediyor sağ olsun o konuda rahatım,lavabolarıda eşime iteliyorum sjsjsjs
Vala benımde robot varda yıne de dyson kadar Guzell halletmıyo
Lekelenme oldu sonra Ondan berı yapmıyodum 1 haftayı geckın Bugun artık gozume battı. Zaten çamaşırlar felan eşim halledıyo Kurutuyo bana verıyo ben duzluyorm

Canım ilk 3 veya 5 gün dinlen ne işi yapıyorsun sen
Bilemedim cahilliğime geldi galiba oldu artık yavaş yavaş yaptım ev süpürdüm toz aldom çamaşır yıkadım yemek yaptım kan dolaşımı için hareket eti diyorlar dı sonra bende biraz pişman oldun aslında Allah’a tevekkül ediyorum nasipse olur inşallah

Oldu artık ben evi süpürdüm yavaş yavaş Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah şu mübarek ayda

Bende dün transfer oldum bugğn biraz ev işi yaptım yavaş yavaş süpürdüm yanlış mı yaptım sizin son durum nasıl

Tatlım yere uzanma yukarı uzanma ağır kaldırma daha ne diyim tatlım benim aman dikkat et allah aşkına ne emekler veriyoruz

Sagol canım benım 6+2 yim
Perşembe Dr gittim keseyi aticam birazdan cuma akşamı adet olur gibi kanamam geldi baya sancılı oldu hemen acile gittik ultrasonla baktılar kese gayet yerinde kanama alanı yok haftaya Dr kontrolüne gidersin dedi hemşirem fitili dexi bırak kalcadan prosgetan 50 mg verdi sabah akşam dedi şuan bulanık akıntı geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…