2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben dün transfer oldum bugün 1.gün sayılıyor heralde biraz ev işi yaptım inş problem yaratmaz

Evet sizin bugün 1. Gün oluyor güzelce tutunsunlar inşallah hepimizinkiler ben de transfer günü yemek yaptım hergün köpeğimi gezdirdim sürekli kucağımdan inmedi hala da öyle yarın 6. Günüm bence sorun olmaz kendinizi çok yormayın sadece gerisi bebişin keyfine kalmış

Sağolun inş sizinkisinde tutunmuştur içimi rahatlattınız

5. Gün embriyosu dondurulmuş çift transfer benim aslında test yapmayı düşünmüyorum 7 nisan test günüm beklemeyi düşünüyorum dayanabilirsem ama 5 nisan cuma da yapabilirim kendime güvenemiyorum
Benimde 9 Nisan yaparsanız haber edin olur mu çok gaz ve idrar yapıyorum ben

Canım ilk 3 veya 5 gün dinlen ne işi yapıyorsun sen
Bende ilk iki gün hariç ağır işlerim olmasada yaptım kahvaltı yemek vs.
Çünkü çok hareketsiz kalmakta iyi değilmiş benim hemşirem 20 dk yatıyorsan 20 dk yürü kan akışı lazım demişti,bende özellikle sordum yemek yapabilir miyim diye oda; eğilip uzanmadıkça yapabilirsin demişti…

Buraya Takıl ama Eger burdakı seyler senı cok etkılıyorsa uzak dur bence.
Ben Ilk transfsrımde cok etkılendım burdan Morelımı bozdum Ama Bu sefer etkılenmemeye dınamık olmaya calıstım. Herkesın vucudu senınkıyle bır degıl Oyle dusun bırının basına gelen senınde basına gelecek degıl. Allah buyuk ınsaAllah tutmuştur ama eger kı tutmadıysa uzulme Rabbım buyuk 2. De tutar sız yeterlı bıkmadan yorulmadan pes etmeden devam edın

Ay Gercekten Gogus agrısıyla olumsuz olmasının ne anlamı var.
Bende fazla yok mesela sabah kalkıyorum o zaman oluyo sadece.
Canım senın ultrosan fotografın varmı Bı atarmsn Benımkı bos daire gorunuyo senınkıdemı oyle

Al benden de okadar tuvalete yatak döşek atıp orda yatmama az kaldı

Banada dedi ama bana ilk 5 gün istirahat et ama yatağa da bağımlı kalma dedi evimin için de sürekli yürüdüm ılık duş al dedi rahimde ki kan akışını hizlandiriyormus birde ayaklarını sıcak tut dedi

@merrysen attın mı canım merak ettim atar mısın böyle fotoları gördükçe moral olur bizede

Ben daha duş almadım korkudan iyi geliyorsa alayım bende işkence gibi duş almamak

Ben sonucumu ogrendım sonra bı guzel evı supurup sıldım korkutmayım ama sonra lekelenmem oldu 2-3 gun hıc ıs yapmadım Sonra yıne oldu Normal dedı doktor 2 gundur de yok cok sukur bugun de 1 haftayı geckın Hıc supurmuyodum banyo tuvalette yıkamıyoduk Bugun de onu hallettım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…