2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kese etrafında keseyi tehlikeye atacak bir kanama görmemiş demek ki bu iyi bişey stres yapma. Amin inşallah atlatıcaz

Tamam çok tşk ederim

Anneme verdim canım çerçeve filan yaptırcakmış bende ki de boş daireydi minnacık bi nokta vardı sanırım sen de burda kıyaslama ya boşa stres valla

İnanki o kadar kötüyüm. Kendimi avutacak hiçbirsey bulamıyorum 2. Denemem benim maddi manevi o kadar çöktüm ki karnım kollarım mosmor ama elim bomboş kaldı
Ya yapma kuzum seni inan çok iyi anlıyorum ah ahh ne diyecegimi bilmiyorum kendini bırakma bırakırsan tekrar başlama cesaretini bulamazsın bu imtihan bu bizim imtihanimiz allah sevdiği kuluna verirmiş derdi sıkıntıyı allah'a sığın allahım tez zamanda anne olursun

İnanki o kadar kötüyüm. Kendimi avutacak hiçbirsey bulamıyorum 2. Denemem benim maddi manevi o kadar çöktüm ki karnım kollarım mosmor ama elim bomboş kaldı
Kuzu benimde olumsuz oldu ilk denememdi çok üzüldüm hala da üzüntüm geçmedi ama nasip değilmiş diyorum rabbim ol derse olur demekki bizim daha zamanımız var. Üzülsekte elimize bir şey geçmiyor bu yüzden kafanı dağıtmaya çalış Allahtan hayırlı zamanda kolaylıkla olmasını dile rabbim büyük inşallah annelik nasip olur sana da moralini yüksek tut yeniden başla vazgeçme sabrın sonu selamettir

Kızlar moralim çok bozuldu 3. Günümdeyim ama adet sancim var ve adet olmadan önce dizlerim ağrır benim dizlerim de ağrıyordu dün

kızlar sonucum açıklandı 551 çıktı beta hcg. sizce nasıl kızlar. doktorum çarşamba ve cuma da kan verin sonuçları değerlendirip yorum yaparız dedi.
Sonucunuz hayırlı olsun insbelirtilerin var mıydı acaba ?bir de kacinci gün embriyosuydu?benim de test günüm yaklaşıyor o yüzden çok heyecanlıyım

kızlar sonucum açıklandı 551 çıktı beta hcg. sizce nasıl kızlar. doktorum çarşamba ve cuma da kan verin sonuçları değerlendirip yorum yaparız dedi.
Tebrik ederim Allah tamamına erdirsin inşallah darısı tüm bekleyenlerin başına benimde yarın test günüm ama çok bi umudum yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…