2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Transferi saymazsak bugün 4. Günüm çok heyecanlıyım bi yandan da belirtim birşeyim olmadığı için korkuyorum tutmadı mı acaba diye bu bekleme aşamaları çok zor cidden ya sizlerde 4. Günlerde belirti olmuş muydu pozitif çıkan arkadaşlar

Canım hiç belirti arama ilk 12-13 gün belirtim gerçekten yoktu. Sanki transfer olmamışım gibi
Belirtiler kişiden kişiye değişebilir kaldı ki bir sürü ilaç kullanıyoruz. Zaten belirtilerin çoğu da ilaçlardan dolayı. Çok şükür pozitifi gördüm 6+6 yız şuan Darısı sizlerin başına olsun inşallah. Allah hiç birimizin kucağını boşa çıkarmasın

Sonucunuz hayırlı olsun insbelirtilerin var mıydı acaba ?bir de kacinci gün embriyosuydu?benim de test günüm yaklaşıyor o yüzden çok heyecanlıyım
5.gün embrıyosu. belirtiler vardı ama fitilde yapabilir denmişti bana.cuma günü pembe çok az lekelenmem olmuştu. onun dışında son günlerde bel ağrım var .

Aminnn Allah razı olsun sağlıkla devam etsin sizinde inşallah

5.gün embrıyosu. belirtiler vardı ama fitilde yapabilir denmişti bana.cuma günü pembe çok az lekelenmem olmuştu. onun dışında son günlerde bel ağrım var .
Öncelikle hayırlı olsun, sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. Benimde 5. günde açık pembe kahve arası akıntım gelmişti 1-2 damla. Hemşire bana da fitilden olabilir demişti. Heyecanlandım şimdi, test günüme 3 gün var.

Gaz problemim ilk iki gün vardı şimdi azaldı şükür kızlar ben az önce küçük bir bitter çikolata yedim sizde kaçırıyor musunuz arada vicdan azabı çekiyorum şu an sjsjsjdn
Kaçamak mı sjsksk paket paket abur cubur yiyorum durduramıyorum kendimi iştahım inanılmaz açıldı sürekli birşeyler yemek istiyorum

Valla bacım benim dysonum yok
O değilde kocaları nasıl çalıştırıyoruz ama sevdim ben bu işi
Bizim evin işlerini de kocam hallediyor sağolsun süpürüyor,siliyor, bulaşıkları yıkıyor makineyi boşaltıyor ben bir şey demiyorum kendiliğinden yapıyor yaradılışında varsa yapıyorlar canım

O zaman ilk kese kontrolünde yolk sac görünmemesi normal yani kalp atışı diye oluşacağı için bi sonra ki randevuya çağırıyor
emriyo tarihine göre 5+4 te gittim keseyi gördüm ama ne bebiş ne de yolk sac görünmüyordu hatta çok korktum üzüldüm. Dün biraz lekelenmem oldu korktum acile gittim ultrasonla baktılar 6+3teydim bebişimin kalp atışını gösterdiler herşey oluşmuştu ultrasonda 6+2 ve 5mm göründü. Bugünde kendi doktoruma randevum vardı gittim bugün de kalp atışını dinletti doktor 6+4 teyim ama ultrason da 6+6 ve 8mm göründü bebiş. Farklı hastanelerde farklı sonuçlar çıkabiliyormuş demek böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…