2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet gerceken oyle bırakınca oluyor dıyolarya Bak öyle olmus sendede. Bende bu sefer ılac saatlerını 30-40 dk kacırıyorum

Merhaba canım Ben zaten su ıcmeyı seven bırıyım 1 lt elımde matara onu 2 3 kez dolduruyroum gun ıcınde. Kesınlıkle su cok onemlıı gunluk hayatımızda ıcmemız gerekıyor zaten.

Benım transferım 5 veya 6 sı Ayın 1 nde net bellı olur

Canım ben ohss olmuştum o ılacları kesınlıkle kullan cok onemlı. Mıde yanmasına Ayva yıyebılırsn

Canım sen ne zaman basladın nar suyu ıcmeye. Ben ilk transferımde transfer sonrası baslamıştım çncesınde ıcmektemı kalınlastırıyor rahmıı
Tabi ki canım oncesinde kalinlastiriyor ben oncekilerde de içiyordum iyi geliyor. Ama sonrasında içmedim bilmiyorum sonrasını canım

Canım ben ohss olmuştum o ılacları kesınlıkle kullan cok onemlı. Mıde yanmasına Ayva yıyebılırsn
Alttan yumruk yiyorum gibi ara ara
Oxotide iğne verdi 3 gün.
Kan sulandırıcı iğne verdi 10 gün.
Antibiyotik
Proloktin hormonu için bir hap sanırım bir de.

merhaba kızlar transferi oldum evde uzanıyorum. Çok heyecanlı bir süreçti faydalı olması açısından anlatayım. Aşırı su içmedim bir saat öncesinden yavaş yavaş bardakla içtim. Transfer kısa sürüyor bende transfer olurken biraz ağrı oldu. Transferden 10 dk sonra tuvalete gidebilirsin dedi doktor. 1.5 saat merkezde uzandım. Kasıklarımda ve belimde hafif ağrı oldu. Genel olarak 3 gün yemek ve tuvalet haricinde kalkma denildi. Yemeklerin bir etkisi yok sigara,alkol vs yasak. Hormon ilaçları ve vitamin kullanılacak midem ağrırsa az gaviscon alabilirmişim. Ayın 7 sinde kan testim var.

Canım 3 gün hareket etmemeyi ilk defa duydum. Sende yazılanları burada okuyorsan 2 saatte bir 15 dk en az mutlaka hareket edin kan akışı oldun diyor doktorlar.

Merhaba kızlar
Bende bugün Transferimi oldum.3. Oldu bu benim. ilk 2 si de tutmuştu ama erken dönemde kaybettim. inşallah bu kez sağlıkla kucağıma alırım. Hastaneden geldim yatıyorum. Hafta sonu yemeklerimi hazırladım önden bu hafta sadece yiyip içip yatmayı düşünüyorum öncekilerde 2 gün sonra işe gitmiştim ama bu kez bu haftayı full dinlenerek geçireceğim. Hakkımızda hayırlısı olsun

Aynısını dıyorum ve yaşıyorum kendımı hasta gıbı davrandım ama bu defa yok yapmıycam normal hayatıma donucem 2 gun dıkkat etsem yeter

CaNim yeni toplama mi yapıldı, üst üste kayıp yaşayınca genetige gönderilme teklifi edildi mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…