2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ne zaman sonucu öğrendiniz peki kaç haftalık

Aslında en güzeli çok şey bilmemek gibi. Çünkü belki bir sorun olmayacak ama stres yapmamız başka sorunlar cikariyor
Bu benim mesela 2 embriyom var kalitesi nasıl bilmiyorum çokta takmıyorum sağlıklı ve kaliteli olması için dua ediyorum sadece . Bu zamana gelene kadar geçirdiğim olaylar sayesinde aslında sakin kalmak sabırlı olmak gerektiğini öğrendim ben

Kızlar selam Burda o kadar seruma ne gerek var biraz ticari gibi geliyor bana derken doktorum bana serum yazdı Bugün taktıracağım. Ama bir kere verdiler. Acaba transferden sonra da veriliyor mu ki?

Merhaba hanımlar,az önce embriyolarımla ilgili haber geldi. 4 embriyonun 4 ü de 3. Güne. 1. Kalite olarak ulaşmışlar ve hepsini dondurmuşlar tabii çok mutlu oldum haliyle. Benim gittiğim merkez 3. Güne ulaşınca dondurma işlemini yapıyor. Doktorumla konuştuğumda genel anlayış 5. Gün e ulaşması diye geçiyor ama dünyada yapılan yeni araştırmalar 3. Günü işaret ediyor dedi. Bakalım artık hakkımızda hayırlısı diyorum,gerisini Tanrıma ve doktorlarıma bırakıyorum

Hayırlı olsun inşallah İzmir’ de mi tedavi görüyorsunuz?

O kadar doğru ki umutla dua etmek çok daha güzel. Aksi halde arastirmalar olumsuz sonuçlar görmek stres kaynağı resmen. Doktorum hep der kaliteyi düşünme 6 embriyosu olan hastaları en kalitelileri hep negatif olup asla tutmaz diye düşündükleri pozitif olanlar var. Vücut ne kadar rahat olsa o kadar iyi. (Söylediklerini uygulayanlardan olurum inşallah )

Amin inşallah

Hemen anlatayım
İlk transferimde aynı senin gibi transferden çıkınca o kadar yavaş yürüyup oturuyordum ki sanki her hareketimde aşağı doğru kayıyor diye hissediyordum. Eve gelip hemen uzanıp test gününe kadar çok az oturdum. Sürekli yediklerini düşünüyordum ne yesem diye strese giriyordum. Her an aklım karnimdaydi. Yani coooook stresliydim negatif oldu.

İkinci transferde tutsa da tutmasa da olur gibi bı kafayla gittim. Yani bı bosvermislik vardı. Sonuçta ne yaparsam yapayım nasibin önüne gecememistim. Transferden sonra eve gelip hemen uzanmadim misafir vardı hatta oturduk. Daha sonra uzandim her kalkıp oturdugumda rahattım. Yiyeceklere takilmadim avokado falan bile yemedim. Dışarı çıktım gezdim. Transfer olduğumu unutuyordum gerçekten. Pozitif oldu. Kalp atışi duyulmayina kürtaj oldum. Şimdi üçüncü transfer aynı ikinci kafasindayim. Biraz abartıp ilaç saatlerini kaçırıyorum. Hemşire ona da takılma dedi günlük dozu alman yeterli yine rahatladım başlarda rahim inceligini kafaya takmıştım ama o da geçti şükür. Elimden geleni yapınca tevekkül etmek çok güzel oluyor onun tadına vardım

Evet evet kesinlikle rahat olmak en güzeli ya zaten hormonların etkisiyle duyguları tavanda yaşıyoruz üzerine kaygılar da eklenince daha zor tabi eşime dağa gidelim dedim 15 dakika bir yürüyüş yaptım ağaçların arasında mis gibi bir hava var çok iyi geldi evden çıkmamıştım hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…