2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar ıkıncı denemenızde nelere dıkkat etdınız doktorunuz ne dedı
Ben 2. Denemem de sperma Piezzo ıslemı yapıldı ve banada Histereskobi (rahıme cızık ) yapıldı. Ama pgt yapmadım ınsaAllah pısman olmam doktor bıse demedı bende demedım 😮‍💨 Tutunur ınsaAllahda embrıyom Sıkıntı yasamam

İnşAllah rahıme cızık acılı bı surecmı . Transferın ne zaman
Yok canım o da anestezi altında yapıldı Hıc hıssetmedım bıle Rahım fılmı zaten baktılar rahım yıkdılar herhalde bıde cızık attılar yanı uyarılma gıbı rahmın ıcı Ama kanamam Oldu 3-4 gun boyunca Sonra adet duzenım sasmasın dıye Adet duzenleyıcı hap verdıler.

5 veya 6 martta dıye dusunuyorum cuma gunu bellı olacak 🐣💘

Kızlar size bir sorum olacak
- Tüp bebek süreclerınizde doktorların sıze şu şekilde beslenın bunları tuketın dedıgı seyler varmıydı nelerdı ?

** Benim doktorum Badem cevız kabak cekırdegı avakado tuketmemı söylemişti. Ve herhun 1 yumurta Bol yeşillik tabiki

Eşim tese amaleiuyatı oldu çok şükür canlı spermalar bulundu . Bı kez bu ay transfer yaptık 5 gun 1 kalıte embıroyla bırde pgt gondermıştık ama nasıp olmadı yenıden başlıycaz . Sizin durumunuz ne
Bizde tese olduk tansel kaplancanda 9 sperm bulundu ve 9 ymurtayla döllendi 4 embriyom var üçüncü gün embriyoları
İlk kez transfer yapılacak bana azosperm sebebiniz neydi sizin bizde azfc deseleyonu var ve teseniziki kim yaptı kadın doğumcunuz kim ?

Bugün neler yaptınız bakalım hanımlar 💘 Ben işten geldim ev temizliği felan derken öyle ugrasıyorum. Bu surecte muzikde dınlemek ınsanı rahatlatıyor 🥰🎼

Yok canım o da anestezi altında yapıldı Hıc hıssetmedım bıle Rahım fılmı zaten baktılar rahım yıkdılar herhalde bıde cızık attılar yanı uyarılma gıbı rahmın ıcı Ama kanamam Oldu 3-4 gun boyunca Sonra adet duzenım sasmasın dıye Adet duzenleyıcı hap verdıler.

5 veya 6 martta dıye dusunuyorum cuma gunu bellı olacak 🐣💘
İnşAllah teşekkür ederım bıgın için

Bugün neler yaptınız bakalım hanımlar 💘 Ben işten geldim ev temizliği felan derken öyle ugrasıyorum. Bu surecte muzikde dınlemek ınsanı rahatlatıyor 🥰🎼
Deli gibi temizlik yaptım. Bu hafta camlar perdeler koltuk yıkatmalar mutfak dolapları silindi ayakkabılıkları sildim evde her yeri temizledim işten gittikçe yaptım 🥰bebeklerim gelsin temiz temiz evde onları karnımda taşıyım 🥲🥰

Bizde tese olduk tansel kaplancanda 9 sperm bulundu ve 9 ymurtayla döllendi 4 embriyom var üçüncü gün embriyoları
İlk kez transfer yapılacak bana azosperm sebebiniz neydi sizin bizde azfc deseleyonu var ve teseniziki kim yaptı kadın doğumcunuz kim ?
Biz Kaan Aydosta olduk 5 tüp bulundu azosperım testıslerde uretım bozukluğu var denıldı kadın doğumcum Tarık Aksu sizin peki

İlk transferım olumsuz oldu her şey çok iyi gitmesıne rağmen ıkıncıye başlıycam inşAllah

Kızlar size bir sorum olacak
- Tüp bebek süreclerınizde doktorların sıze şu şekilde beslenın bunları tuketın dedıgı seyler varmıydı nelerdı ?

** Benim doktorum Badem cevız kabak cekırdegı avakado tuketmemı söylemişti. Ve herhun 1 yumurta Bol yeşillik tabiki
Benim doktorum bu sürece başladığımızda hem eşime hem bana bi diyet listesi verdi yenecek yenmeyecek şeyler şeklinde yumurta toplama işlemimden sonra da bi kaç şeye dikkat etmem gerekiyordu dün transfer oldum yine aynı şeylerden uzak durmam istenmiş bunlar çay kahve çikolata soda ananas maydonoz nar hurma çiğ et gibi yiyecekler bunlara dikkat ediyorum şu an için

Selam kızlar 🌸
İlk opuda döllenme sorunu yaşamıştık.
Ocak ayında opu oldum 4 adet 3.gün embriyom donduruldu. Bugün doktorumla görüşme sağladım. Nasipse 1 mart günü transferim gerçekleşecek. 2 embriyo transfer edilecek. Çok heyecanlıyım. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. Yolun sonunda hepimiz iyiki diyeceğiz 🌸🌸🍀🍀 martta transfer olacak arkadaşlarım, dualarım sizinle ve bekleyen herkesle 🍀
Hayırlısı olsun inşallah bende 1 martta transfer olacağım Ekim ayından beri 1 embriyo elde edebildim sadece onu transfer edecek doktorum

3. Gün diyince aklıma direk Tavmergen geliyor o nedenle sordum. Bende İzmir de tedavi görüyorum. Doktorum dışardan ama tüm işlemler için tavmergeni kullanıyor 🍀
Sizin doktorunuz kimdi acaba? Tavmergen İzmir'de çok eski kliniklerden biri. Kurucusu Erol bey Türkiye'de ilk tüp bebeği yapan doktor. Umarım sizin de en güzel şekilde sonuçlanır süreciniz🌸🌸şansınız bol olsun 🙏

Benim doktorum bu sürece başladığımızda hem eşime hem bana bi diyet listesi verdi yenecek yenmeyecek şeyler şeklinde yumurta toplama işlemimden sonra da bi kaç şeye dikkat etmem gerekiyordu dün transfer oldum yine aynı şeylerden uzak durmam istenmiş bunlar çay kahve çikolata soda ananas maydonoz nar hurma çiğ et gibi yiyecekler bunlara dikkat ediyorum şu an için
Evet benim de doktorum da aynı şeyleri söyledi. Hele ki dışardan asla yemeyeceksiniz dedi. Ben de harfiyen uyuyorum,bakalım inş sonuçlarımız olumlu olur🙏🌸

X