2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İlk transferde yatmadım sayılır hiç sadece ilk gün dinlendim negatif oldu ikinci transferde 10 gün annemde kaldım hiç dışarı dahi çıkmadım sadece evin içinde gezindim annem ilgilendi her işimle oda kimyasal oldu iğneyle düşürüldü bu sefer biraz saldım evime geldim daha rahat ettim böyle

Kızlar nar suyunu tarım kredi marketinin kutuda kendi markası olanından mi alıyorsunuz yoksa cam şişede organik yazandan mi? Bana tarım kredi olan daha güvenilir gibi geldi ama bilemedim
Canım ben genelde donmuş olanı alıyorum ama bulamazsam cam şişeden olanıda alıyorum yani hiç yoktan iyidir diyip

Canım ben genelde donmuş olanı alıyorum ama bulamazsam cam şişeden olanıda alıyorum yani hiç yoktan iyidir diyip
Ben donmus olanı nasıl farketmemisim hemen alayimm çok teşekkürler transfer tarihim 4 Mart a ertelendi kalınlaştırmak için elimden geleni yapayım

Allah razı olsun canım mutlaka bende dinleyeceğim normalde çalışıyorum 1 hafta izin aldım doktor gerek yok dedi ama ben keşke dememek için .şimdi hastaneden çıktık evimize gideceğiz güzel haberler verelim birbirimize inşallah

Yaş 30
1 adet 5. Gün embriyosu
1.3.2024 transfer günümm

Canım ben yazmıştım eklemen için ama tarih değişti yaş 30 2 adet 5. Gün 04.03.2024 transfer inşallah

Kızlar merhaba
Benim transfer tarihi belli değil adet günüm 16 Mart ondan sonra ki muayenelerde belli olur sanırım
2 tane embriyom var Allahın izniyle bu topik hep pozitif haber alsın inşallah

Yaş 25
1 adet 5.gün
Tarih belli olunca söylerim merry06

yaş 36 2 adet 5. ve 6. embriyo yarın yani 27 sinde transfer bana şans dileyin kızlar

Tamam canım tarih bellı olunca onuda eklerım ınsaAllah
Hoşgeldinnn

Hoşgeldin canım ınsaAllah pozitif haberler alırızzz hepımızz

Canımm nasılsın Kaç gun olduu Belırtı felan bısıy varmııı

Rabbım guzel haberler almayı nasıp etsın hepımıze Mubarek ramazan ayına hamıle gırelım ınsaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…