2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok teşekkür ederim hepimiz pozitif oluruz inşallah 5. Gün ve 6. Gün kasık ağrım oldu, ilk idrar testini 8. Gün yaptım silik çizgi ile öğrendim 10. Gün kan verdim bugün 11. Gün yarın yine kan vereceğim bir de aşırı göğüs hassasiyetim var dokunamıyorum neredeyse

Ay sakın yorma kendini ben üç gündür genel olarak yatıyorum kayınvalidemle annem geliyor sırayla yoksa çok ağrım oluyor bak bugün sıkıldım kedimi oynatmak için kalktım belim ağrımaya başladı hemen. Normalde canının kıymetini çok bilen biri değilim ama bu sefer canımdan da öte can taşıyorum keyfini çıkarıcam bu zamanların

9.gün 57yle öğrendim dün 11. Gündü 124 oldu doktorum artık kan vermene gerek yok 2 hafta sonra gel keseye bakalım dedi inşallah
artışın cok güzel gelmiş 9. günün 57 olmasıda muhtemelen geç döllendi bunamı canını sıktın . tüp bebeğe başlamadan önce aşılamam yumurta takibim vs oldu her ay kan veriyordum referans aralığı 5 den büyük çıkınca gebelik ve ihtimali sayılıyor ya . allahm 6 yı görürmüyüm derdim.

Dogru bende öyleyım hıc Anlamam Bılmem
Bız aılelere demedık daha

Siz kacla öğrenip devam etti degerleriniz

Kızlar birşey daha soracağım kanı farklı yerlerde vermek sıkıntı olur mu bugün devlette verdim Perşembe özel klinikte vereceğim mecbur devlet kana bidaha bakmaz diye benim gibi yapan varmı aranizda

Kız sana 2 tane gobus ekleyımmı ıkız herhalde maşaAllah
bende şaşırdım bu değeri görünce doktora gidince öğrenicez artık
Bu arada beni bayramdan sonra çağırdı her şey daha net görürüz dedi. Arada alın beni dayanamıycam dedim ama vermedi
Nasıl sabır edicem bilmiyorum

kız değerin hepimizden önde ( maşallah barekallalah ) cocuk okula başlıcak ne neti :) :) ilk konturolemi bayramdan sonra çağırdı

25 Mart canım normal unutulabilir baya konuşuluyor forumda insan unutuyor valla az kaldı heyecanla bekliyorum işte inşallah güzel haberler veririm

Kızlar birşey daha soracağım kanı farklı yerlerde vermek sıkıntı olur mu bugün devlette verdim Perşembe özel klinikte vereceğim mecbur devlet kana bidaha bakmaz diye benim gibi yapan varmı aranizda
Bir şey Olmaz ben 4 kere kan verdim ilki özelde 2. Devlet hastane acilde 3. Ve 4. Sağlık ocağında hatta ben tam 48 saat bile ayarlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…