2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sağolun sizinde inşallah ben perşembe günü kese için gideceğim Bi aksilik olmazsa inşallah
Beni kese için cuma günü çağırmışlardı, elhamdulillah gördüm ama başka bir bilgi vermedi Dr. Bugün iştahım çok azaldı düne göre neden olabilir sizde de böyle bir durum oluştu mu

Kızlar benim bugün transferimin 4. Günü ama adet olacakmışım gibi belirtilerim var normalmi yoksa tutmadı mı transferim regl olacağım zaman hangi belirtileri yaşıyorsam hepsi var
Hiç kafana takma belirtileri. Bugünlerde bunları yaşaman çok normal. Benim de ilk üç gün belirti olmayınca üzülmüştüm sonra bir kaç gün yaşadım mesela şimdi hiçbiri yok nerdeyse. Gebe miyim ondan bile emin değilim kese görmeden inanmicam galiba. Elini karnına koyup dua et Allah yardımcın olsun

Ayyy ilahi! Güldürdünüz beni. Valla süpermiş. Gönül rahatlığıyla histereskopimi olacağım şimdi.

Benim 5. günüm
Clear Blue yurtdışındaki en bilindik en güvenilen gebelik test markası sanırsam genelde ınstada yurtdışı profillerinde bu gebelik testini paylaştıklarını görüyorum yani benim de 5 .günümde aynı şekilde silik çıkmıştı sizinki gibiydi elinizde test varsa yarın tekrar yapın koyulaşma takip edin benim 5. Gün testin üstü açık olan fotodaki gibi 6. Gün iste üstü kapalı olan

Eklentiler

• 84085EC8-999D-45E0-A635-9B1E8F5FFEEC.png
    508,9 KB · Görüntüleme: 46
  • 815BB16C-1522-4DD7-9E75-4A6F29E66738.jpeg
    68,7 KB · Görüntüleme: 47
Evet ama seninki daha net gibi duruyor. Aksam başka bi markayla denedim hiç çizgi yoktu. Yarın sabah tekrar bi clear Blue ile denicem.

Evet işte bugün hep mutfak isleriydi. Pencerelerin.hep alt tarafta. Sebzeler dolabın alt kısmında. Yani hep eğilip bı şey almak zorunda oluyorum. Artık Allah a emanetler canım. Mecbur yapılması gerekenler oluyor. Sonuçta bir cocugumuz daha olsaydı daha fazla iş yapmak zorunda olacaktık bir de öyle düşünüyorum.

Ay canım ya ben de çok unutuyorum. Kapıya gelen market poşetini içeri taşıdım ben de ağırdı biraz. Unutmuşum. Bugun de unutup yukarı uzandım belirtiler gidince unutuyor insan

Beni kese için cuma günü çağırmışlardı, elhamdulillah gördüm ama başka bir bilgi vermedi Dr. Bugün iştahım çok azaldı düne göre neden olabilir sizde de böyle bir durum oluştu mu
Ne güzel görmüşsünüz ben ölüyorum stresten kaç gündür vajinal mı baktı karından mı? Benim iştahım transfer oldum olası yok doğru pek acıkmıyorum sabah yediğim yumurtayla akşam 5 e kadar durabildim bugün mesela iş yerinde ramazan dolayısıyla kantin kapalıydı çünkü ama canım da Bi şey istemiyor genelde ama bulantı yok bende öyle

Bende histereskopi oldum ama benim kürtajdan kalan kalıntı var denildi o yüzden korkulcak bişey yok bende çok endişeliydim regl ağrısı gibi ağrı oluyor ama uzun sürmüyor antibiyotik verdi 7 günlük şuan iyiyim bir hafta oldu

Haklısın canım bazen unutabiliyoruz Allah korusun miniklerimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…