2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben de senin gibi idrar da yaptım sonra koştum kan verdim 8. Gün 412 yi gördüm tebrik ederim canım çok çok sevindim senin adına

Ben de senin gibi idrar da yaptım sonra koştum kan verdim 8. Gün 412 yi gördüm tebrik ederim canım çok çok sevindim senin adına
8. Gün idrar da yaptığın çok belirgin miydi canım. Benim 3 gündür yapıyorum çok silik. Bugün 8. Günüm. Hiç koyulaşma yok

Yaaa neşemmm çok teşekkür ederim ama bir türlü sevinemedim nasıl bir korku işlemişse içimize sevinmeye inanmaya korkuyoruz renk koyu olmadı diye sevinemiyorum halbuki daha önce 3 kez doğal yolla hamile kaldım ama çok koyulaşma hiç birinde yoktu. Pozitiftir diyorsun yani

3 4 dakika içinde oldu sizce varmı yani benimle mi sizce bebeklerim daha belirgin olması gerekmezmiydi
Var var inşallah gunden güne koyulaşır merak etme seninledir inşallah herkeste beta aynı olmuyor o yüzden silik çıkmış. Erkenden kan verip kendini strese sokma pazartesi verebilirsin ama

Bol pozitifli bir gun maşallah çok sevindimmm Benim de 8.gun 107, 10.gun 350 çıktı. Artış fazla geldi, şimdi merakla senin ikinci kanı bekliyorum sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Çok sevindim harikaaa sağlıkla doğsun inşallah gözünüz aydın canım

Pozitif bence 8. Gün benim idrar testimde belli belirsizdi bu benim 8. Gün testim bak

Eklentiler

• IMG_6380.jpeg
    36,5 KB · Görüntüleme: 67
O kadar cok pozitif var ki bugun, gidip kan testi veresim geldi. Pazartesi yi bekleyecegiz. Transfer gunu haric 12.gunum oluyor. Herkese masallah, tebrikler. Negatif cikanlar da guclu olsunlar lutfen. Insaallah bir sonraki denemede tutar. Sabir, moral, motivasyon, guclu olmak cok onemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…