2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bugün 6 haftalık oldum salı günü ilk muayenem var bakalım kese için gidicem 6+4 olacak muaynege gittiğimde inşallah herşey yolunda olur progestanım çok sınırdaydı benim bir sürü ilaç iğne var inşallah yükselmiştir

Test almaya gidiyorum 😅
Ben test yaptım bir şey çıkmadı dedim.İki saat sonra çöpe atacaktım çok Şişli çıktı.8 günümde

Eklentiler

• IMG_1601.jpeg
    IMG_1601.jpeg
    163,5 KB · Görüntüleme: 80
Merhaba aynı gün transfer olmuşuz sizde değişiklikler var mı benim şeffaf akıntı var arada fitilden kaynaklida geri gelen fitilin kalintilari var çok heyecanlıyım zaman geçmiyor
Benim ilk iki gün çok ağrım oldu karnım da baya şişti bide adet ağrısı gibi arada acı batmalar oldu sol tarafımda bacağıma kadar sızlıyordu şimdi batmalar hareket edince oluyor yoksa adet ağırlarım kalmadı hele akıntım hiç yoktu Buda beni baya tedirgin ediyor 😟 senin nasıl ?

Yani duyuluyor mu bilmiyorum belki ikisine birden çağırdılar betam geç yükseldiği için biraz uzun sürdü benim muayneye gitmem belki ikisi birlikte olur emin değilim
Aynı durumdayım sanırım veya kimyasal bilmiyorum değerim 9. Gün 57 çıktı 😏 sevinemedik bile pazartesi bidaha test vericez inşallah bakalım

Aynı durumdayım sanırım veya kimyasal bilmiyorum değerim 9. Gün 57 çıktı 😏 sevinemedik bile pazartesi bidaha test vericez inşallah bakalım
Canım çok şükür ki negatif değil. Kötü değil ki, değerin artar daha o. Önemli olan artış. En önemlisi şuan gebesin!!!! 🌸🌸🌸🥹
Allah bebeğinin sağlıkla büyümesini nasip etsin. Sakın morel bozma🥰 daha düşük değerlerin doğum yaptığına şahit olduk.

Canım çok şükür ki negatif değil. Kötü değil ki, değerin artar daha o. Önemli olan artış. En önemlisi şuan gebesin!!!! 🌸🌸🌸🥹
Allah bebeğinin sağlıkla büyümesini nasip etsin. Sakın morel bozma🥰 daha düşük değerlerin doğum yaptığına şahit olduk.
İnşallah ya çok umut etmek istemiyorum ama dua ediyorum işte

Bence de 57 düşük değil ya. Şimdi artması önemli. Sıkma canını
İnşallah ya çok ağlamamaya üzülmemeye çalışıyorum hemşirelerle konuşmam tatmin etmedi doktoruma yazdım sağlıksız mıdır diye hemen aradı sağolsun sağlıklı olma ihtimali daha yüksek üzülecek bişey yok dedi ağlamayı kestim yavrum tutunmaya büyümeye çalışıyorsa bide annesinin ağıdından etkilenmesin diye☺️

Anladım danım ınsaAllahyukselır sen evde test yapmısmıydn
İnşallah senin sonucun kocaman güzel bi değer çıkar canım ben de ağlamayı bıraktım hemen toparlandım Semih hoca sağlıklı olma ihtimali daha yüksek dedi sakinleştim biraz. Senden haber bekliyorum dualarım seninle senden de dua bekliyorum🤍🤲🏻

X