2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ay baktım baktım canım buraya da çook iyi teşekkür ederim 🥰🥹
4+3 🥰
En azından doktora gidene kadar idare eder bizi. Kız burcuna kadar çıktı ya 😂
Sanırım çoğumuz hayırlısı ile Akrep anası olacağız 😂🥰
Sağlıkla gelsin yavrularımız inşallah.
Peki benim dayanamayıp dün erken gebelikte cizgi görüp kan vermem 😂 6. Gün 37 çıktı 🙏 sanki iyi gibi ben 10/15 dir heralde dıyordum

Peki benim dayanamayıp dün erken gebelikte cizgi görüp kan vermem 😂 6. Gün 37 çıktı 🙏 sanki iyi gibi ben 10/15 dir heralde dıyordum
Gerçekten mii🥹🥹 Oyyy hayırlısı olsun canım. 6. Güne göre gayet güzel. Maşallah🥹🧿 benim 8. Gün 59 çıkmıştı değerim. Ama değer önemli değil zaten artışımız önemli🥰🥰
Sağlıkla büyüsün inşallah ♥️

Bende 12 Mart transfer oldum, dün akşam idrar testi yaptım hayali bir çizgi belirdi. Dayanamadım şimdi kan testi verdim, biliyorum çok erken ama içim içime sığmıyor işte🥹

Bende cumartesi transfer oldum pazrtesi eşime iftar hazırladım çorba yemek pilav tatlı salata tam menu :) ister istemez tencere aldım blandır cektim yemek karıştırdım vs buzdolabının en alt haznesinden malzeme aldım tepsi aldım ocaktan tezgaha tencere indirdim. Sonra ben napıyorum bi dedim tabiki 2. Günü daha ama kontolluydum birini yaptım ocaga koydum uzandım diğerini sonra yaptım vs hiç yormadan uzanmadan
Yaa sen naptın gerçekten canım tam menu hazırlamak nedir dikkatli olsana 😅

Ya canımsınız teşekkür ederim. Allahım sevinclerimizi heycanlarımızı boşa cıkarmasın daim olsun inşallah .
Gerçekten mii🥹🥹 Oyyy hayırlısı olsun canım. 6. Güne göre gayet güzel. Maşallah🥹🧿 benim 8. Gün 59 çıkmıştı değerim. Ama değer önemli değil zaten artışımız önemli🥰🥰
Sağlıkla büyüsün inşallah ♥️
Aynen öyle inşallah ptesi vereceğim test günüm pazartesydi umarım hersey yolunda gider
Yaa sen naptın gerçekten canım tam menu hazırlamak nedir dikkatli olsana 😅
hahahha daha sı var ben asansöre binemiyorum kapalı ve dar alan fobisi 😣😣 her akşam iğneye 4. Kattan yürüyerek inip cıkıyorum. 4 gün sonra da işe başladım işyerimde 6. Katta yani günde 2 defa 6. Kata inip cıkıyprum 4 kezde işe ve iğneye giderken evin 4 katını inip cıkıyorum 😂😂
Hariiikaaaa 😍😍 tebrik ederim şahane değer 6.gün için
Teşekkür ederim canım 🥹
Ay ne tatlı bi şey ya bu site 🥰 bebeklerimiz hep akrep olacak sadece oraya takıldım 😅😅
Ya benimki yay cıkıyor 😂😂 hiç bilmem yay kişisini 😂
Sevgili süreçdaşım tebrik ediyorum darısı başıma 🤲
Teşekkür ederim canım inşallah güzel haberlerini alacağız.🤲

X