2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kaset test aldım yaptım negatif çıktı

Ya canımsınız teşekkür ederim. Allahım sevinclerimizi heycanlarımızı boşa cıkarmasın daim olsun inşallah .

Aynen öyle inşallah ptesi vereceğim test günüm pazartesydi umarım hersey yolunda gider

hahahha daha sı var ben asansöre binemiyorum kapalı ve dar alan fobisi 😣😣 her akşam iğneye 4. Kattan yürüyerek inip cıkıyorum. 4 gün sonra da işe başladım işyerimde 6. Katta yani günde 2 defa 6. Kata inip cıkıyprum 4 kezde işe ve iğneye giderken evin 4 katını inip cıkıyorum 😂😂

Teşekkür ederim canım 🥹

Ya benimki yay cıkıyor 😂😂 hiç bilmem yay kişisini 😂

Teşekkür ederim canım inşallah güzel haberlerini alacağız.🤲
Artık zamanımız var hepsini öğreneceğiz 🥰😅😅

hahahha daha sı var ben asansöre binemiyorum kapalı ve dar alan fobisi 😣😣 her akşam iğneye 4. Kattan yürüyerek inip cıkıyorum. 4 gün sonra da işe başladım işyerimde 6. Katta yani günde 2 defa 6. Kata inip cıkıyprum 4 kezde işe ve iğneye giderken evin 4 katını inip cıkıyorum 😂😂
Maşallah sana bebeğin gerçekten annesi gibi olacak bak görürsün 🥹😍pazrtesi kan testini sabırsızlıkla bekliyorum 🥹

Eklentiler

• IMG_4373.jpeg
    IMG_4373.jpeg
    113 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar cok mutlu ve cok duygusalim. Beta hcg 354.93 cikti 🤲 şükürler olsun rabime herkese nasip etsin bu duyguyu 💐💐💐❤❤❤
İşte bekledigim habeeerr😍😍😍 çok şükür canımm gözün aydın Allah beklemenin mükâfatını da verdi maşallah sabrına teslimiyetine de hayran kaldım inşallah sağlıkla ilerlesin surecinn🥰❤️❤️

Pembe olan hemen çıktı. Beyaz baya uzun sürdü. Trendyol Dan alabilirsiniz pembeden

Eklentiler

• IMG-20240316-WA0001.jpg
    IMG-20240316-WA0001.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG-20240316-WA0000.jpg
    IMG-20240316-WA0000.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 64
Kese mi kalp atışı mı? 6 haftadan sonra kalp atışı da duyuluyor demi? Ben de yarın test vericem ne çıkacağı bile belli değil ama çok heyecanlıyım 🙏🏻
Yani duyuluyor mu bilmiyorum belki ikisine birden çağırdılar betam geç yükseldiği için biraz uzun sürdü benim muayneye gitmem belki ikisi birlikte olur emin değilim

X