2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

benim de canım işte dün vajinadan kasığıma ara ara batma oluyor bir de tüm vücudumda bir ağırlok hissi var bunlar hep ilaç yan etkisi mi yoksa belirti mi bilemicez sanırım

daha hiç iş yapmadım canım ben de ne yemek ne süpürge annemler yarsımcı oluyor sağolsun. Ee sen tencere falan kaldırıyorsun mutfakta o zaman. Evde ben de yavaş hareket ediyorum bi iğne vurdurmaya gidiyorum işte tek hareketim o

Günaydınlar yeni poziitif alan arkadaşlarım, tebrik ederim Sağlıkla büyüsün bebekleriniz inşallah
Şimdi size birşey sormak istiyorum. Son adet tarihimin başladığı ilk gün, 12 şubat. Transfer tarihimde 1 mart. Gebelik nasıl hesaplanıyor
22. Martta doktorum kese için çağırdı ama yinede merak ediyorum. Yani şuan kaç haftalık sayılıyorum

Merhabalar hepinize, bende 7 martta transfer oldum yaşım 35, ilk deneme, 5. Gün 4aa çift embriyo transfer edildi. Pazartesi gelmemi istedi doktor kan vermek için. 7. Ve 8. Günler evde test yaptım 3 ayrı markanın pozitif geldi ancak bugün yeniden denemek istedim dün hafiften bi lekelenmem olmuştu. Bugün negatif çıktı sonucum aranızda böyle olan var mı ?

Marka başka mıydı canım ? Dayanamayıp test yapıyoruz. Hergün stres yaşıyoruz
Benimde bir türlü koyulaşmıyor testim. Belli belirsiz bir çizgi.

Eklentiler

• IMG_4373.jpeg
    113 KB · Görüntüleme: 51
Taze transfer mi olmuştun? Çatlatma iğnesi de yalancı pozitif çıkarıyor çünkü.. en iyisi pazartesini beklemek, inşallah pozitiftir

Bende cumartesi transfer oldum pazrtesi eşime iftar hazırladım çorba yemek pilav tatlı salata tam menu :) ister istemez tencere aldım blandır cektim yemek karıştırdım vs buzdolabının en alt haznesinden malzeme aldım tepsi aldım ocaktan tezgaha tencere indirdim. Sonra ben napıyorum bi dedim tabiki 2. Günü daha ama kontolluydum birini yaptım ocaga koydum uzandım diğerini sonra yaptım vs hiç yormadan uzanmadan

Taze transfer değil aralık ayında yumurta toplama olmuştu. Yaptığım testlerin 4 ü de farklı marka. En son pahalı bi test aldırdım eşime daha net olur diye onda negatif çıktı

Merhaba, beta hcg aninda vucuttan atilan bir hormon degil. Degisik olmus. 8.gun ayri ayri testlerde pozitif ama 9.gun ise negatif cikmasi garip. Tek testte negatif cikti ise, aklim sonuncu testin yanlis sonuc verme ihtimali. Bence en sondaki testi tekrarlayin. Ayrica hepsi erken gebelkk testi mi yoksa negatif cikan kaset test mi? Bera hcg sınır degerleri farkli. Insaallah pazartesi pozitif kan degerini gorursunuz.

Taze transfer değil aralık ayında yumurta toplama olmuştu. Yaptığım testlerin 4 ü de farklı marka. En son pahalı bi test aldırdım eşime daha net olur diye onda negatif çıktı
Tum testleri ayni marka yapmak, tum kan testlerini ayni kurumda yakin saatlerde yapmak bence kafa rahatligi icin gerekli.

Güno canım :) googleye tüp bebek tahmini gebelik hesaplama yaz orda 3. Gün 5. Emriyosu var onu seç ve tranfer gününü sec burcuna kadar veriyor tahmini ama olsun

Evet hepsi erken gebelik testi. Bende çok şaşırdım hatta bugün şok oldum. 3 ayrı testte pozitif görüp bu çok güvendiğim markada negatif görünce. İnşallah yanlış çıkmıştır dediğiniz gibi. Pazartesi kanda pozitif çıkar

Kızlar benim de evde Ovulasyon testi vardı bi yaptım baktım sizce yumurtlama mı olmuş yoksa gebelik mi var gibi mi kafam karıştı

Eklentiler

• 6DB6A62E-B163-4CF3-8FB6-5097068B7E6A.jpeg
    29,2 KB · Görüntüleme: 44
  • 3D123606-8AEC-45DA-962C-872196528176.jpeg
    19 KB · Görüntüleme: 47
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…