2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım benimde 2. Günüm bana 5. Gün kanda progesteron baktirmami söylediler burda okuyorum ya transfer öncesi bakılmış hep bana niye 5. Gün baktır dedi progesteron fitile başlamadan baktirmistim şuan fitili günde 3 kez 2 adet alıyorum kafam karıştı acaba ben transfere girdiğimde 7.6 mm di rahim ince olduğu için mi istiyor yoksa başka sebep mi bilmiyorum
Evet canım biz aynı gün transfer olmuştuk. Ben de bilmiyorum kimse de böyle bir şey olmamş bir de tekrar iğne verdi acaba değerlerimde mi sıkıntı var diye düşündüm progestanı da baştan beri alıyodum transferden sonra 4 e çıkardı

Yaa bana nasıl moral verdin anlatamam 🙏🙏🙏 3. Gün embriyosu canım
Kız cok normal 3. Gun embrıyosu bide
Benım 5. Gun embrıyosu Senden 2 gun ılerıdeyım ondan belkıde bellı. ♥️
Senınkıde bellı oluyor. Benımde dun oyleydı Bak eklıyorum 7. Gun yaptıgım test
IMG_4468.jpeg

Evet canım biz aynı gün transfer olmuştuk. Ben de bilmiyorum kimse de böyle bir şey olmamş bir de tekrar iğne verdi acaba değerlerimde mi sıkıntı var diye düşündüm progestanı da baştan beri alıyodum transferden sonra 4 e çıkardı
Ben geçen hafta cuma günü progesteron fitile başladım transferden sonra günde 3 kez 2 adet fitil alıyorum bana iğne vermediler sadece fitil galiba 5. Gün değere bakicak güzelse devam düşükse iğne verir heralde ama aklıma takılan 5. Güne kadar düşükse eğer bu değerler tutunmayı etkilemez mi ?
Sonuçta 5. Gün tutunma neredeyse tamamlanmış oluyor pozitif düşünmeye çabalıyorum
Benim 5. Gün 2 adet transfer edildi test yapmamak için direniyorum yapsam biliyorum cikmicak ne bileyim umut dünyası silikte hayalinde olsa o çizgiyi görmeye çok ihtiyacım var sonumuz güzel olur inşallah

Kız cok normal 3. Gun embrıyosu bide
Benım 5. Gun embrıyosu Senden 2 gun ılerıdeyım ondan belkıde bellı. ♥️
Senınkıde bellı oluyor. Benımde dun oyleydı Bak eklıyorum 7. Gun yaptıgım test
Eki Görüntüle 3401415
Anladım canım. Çok sevindim vallahi. Sabah yine test yaparım bende. Pazartesi de kan vermeye giderim artık. Senin güzel haberini bekliyorum yarın 🙏

Evet aynı doktorda denedik üçünü de çünkü dondurulmuş embriyolarım vardı keşke ben de ilk günden başlasaydım geç kaldığım için olmazsa çok üzülürüm zaten çok yorgun ve ümitsizim artık
Güzel sonuçlarınız olsun inşallah. Hem size hem de diger arkadaşlara bi bilgilendirek gibi olsun. Dondurulmus enbiriyolari başka hastanelere transfer merrkezlerine cok cuzi miktarlarda taşıma yapılıyor. Memnun değilseniz doktorunuzdan taşıyabilirsiniz. Memnun olup da sehir dışından tedavi icin gelenler bu yöntemi cok kullaniyor. Iyi akşamlar.🤲💐

Ben geçen hafta cuma günü progesteron fitile başladım transferden sonra günde 3 kez 2 adet fitil alıyorum bana iğne vermediler sadece fitil galiba 5. Gün değere bakicak güzelse devam düşükse iğne verir heralde ama aklıma takılan 5. Güne kadar düşükse eğer bu değerler tutunmayı etkilemez mi ?
Sonuçta 5. Gün tutunma neredeyse tamamlanmış oluyor pozitif düşünmeye çabalıyorum
Benim 5. Gün 2 adet transfer edildi test yapmamak için direniyorum yapsam biliyorum cikmicak ne bileyim umut dünyası silikte hayalinde olsa o çizgiyi görmeye çok ihtiyacım var sonumuz güzel olur inşallah
gerçekten 5.güne kadar niye beklettiler acaba
bi açıklama da yapmıyorlar ki içimize su serpilsin ben bugüne kadar iyiydim ama bugün modum çok düşük bir de üstüne vajinada yukarı bi batma hissi oluyor ve bu beni korkutuyor 😢

ama test için erken daha yapma bence son ana kadar hatta yapmayalım

Kızlar merhaba hepinizi tebrik ediyorum ne güzel pozitifler var maşallah 🧿 🤲 negatif arkadaşlarla üzülmeyin rabbim büyük bende 2. Transfere hazırlık içindeyim histereskopi oldum şükür korktuğum gibi olmadı. 25 mart kontrele gidicem bakalım ne zaman transfer olurum 🤲

X