2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim de 5.gun embriyo, 10.gun değerim 351 geldi inşallah sağlıkla devam eder
Hemen hemen aynı çıkmış değerlerimiz. inş canım güzel ilerler hepimizin
Şimdi doktorla konuştuk bir daha kanı salı günü vermemi istedi. Senin nasıl bugün kaçıncı günün

12 Mart transfer oldum.
Coraspin
Folactive
Estrofem
Oksapar göbekten
Progestan dex göbekten
Progestan fitil
Progestan kalçadan

Bunları kullanıyorum
İki ayrı progestan iğneyi neden kullandiriyor ki? Ben kalçadan olanı bıraktığım için göbekten olana geçtim fitili 6ya çıkarmıştı. Göbekten zorlaniyorsan kan sulandırıcıyı kol veya bacağa da yapabiliyorsun

Hemen hemen aynı çıkmış değerlerimiz. inş canım güzel ilerler hepimizin
Şimdi doktorla konuştuk bir daha kanı salı günü vermemi istedi. Senin nasıl bugün kaçıncı günün
Bugün 10.gun canim senin tek embriyoydu demi? 10 gun sonraya randevu verdi artık kendi yaşadığım yerde kontrole gideceğim tekrar kan istemedi

Göbekten progestanı 1 haftalık verdi sadece, ne dediyse onu yapıyorum bende

Zumrafatime benim doktor hiç bir ilacta değişiklik yapmadı progestan iki ampul estrofem 4, fitil 6 kullanıyorum ay ne zaman bitecek bunlar senin ilaçlar nasıl
Bende fitil yok en başından beri canım. Estrofem kes dedi ama kesmicem.
Duphaston günde üç
Coraspin
Progestan dex iğne günde iki tane
Oksapar da kullanma diyor kadın dogumcum kullan diyor onu da kullanicam
Coraspin

Bu kadar canım en başından beri kullandiklarim devam edicem böyle. Herkeste fitil var ben uç transferde de kullanmadım

Yaş 35, 5. Deneme, 1 adet 4.gün embriyosu, transfer tarihi 08.03.2024

Senden farklı olarak coraspin kullanmıyorum transfer günü bıraktık onu. Progestan ve estrofemi azaltır dedim ama hiç şansım yok galiba 10 gün sonra dedi ama haftaya giderim muhtemelen. Tüp doktorun şehir dışında ona gitmeyecem

Hadi bakalım güzel sonuclarimiz olsun ben belki yarın bı kan daha verebilirim rahat beklemek istiyorum

Ben psikolojiktir olarak çökmüş olduğum için 6 ay bekledim canım. Perşembe günü ikinci transferim olacak ama hala endişelerim var o korku hep oluyor bence

Merhaba arkadaşlar. 2019 dan beri tedavi görüyorum. Over yetersizliği teşhisiyle. En son 2023 Ekim ayında 4 adet embriyom donduruldu. Biri 4.gün de blastokist olmuştu ve 4. Gününde donduruldu, diğerleri 5.gün. işlerimin yoğunluğu sebebiyle 8 Martta ancak transfer olabildim. Doğal siklusla oldum transferimi.( Ben bir sağlık çalışanıyım ve kaderin cilvesi işte bir tüp bebek merkezinin genetik laboratuvarında Biyolog um.:) şimdi sabırsızlıkla Pazar gününü bekliyorum test için. Umarım hepimize rabbim nasip eder o eşi olmayan duyguyu

Bugün 10.gun canim senin tek embriyoydu demi? 10 gun sonraya randevu verdi artık kendi yaşadığım yerde kontrole gideceğim tekrar kan istemedi
Evet tek embriyo önceden bir çocuğum ve yaşım 35 yaşın altında olduğu için tek koydular.
Keseyi kalp atışlarını duyarsın o zaman inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…