2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar. 2019 dan beri tedavi görüyorum. Over yetersizliği teşhisiyle. En son 2023 Ekim ayında 4 adet embriyom donduruldu. Biri 4.gün de blastokist olmuştu ve 4. Gününde donduruldu, diğerleri 5.gün. işlerimin yoğunluğu sebebiyle 8 Martta ancak transfer olabildim. Doğal siklusla oldum transferimi.( Ben bir sağlık çalışanıyım ve kaderin cilvesi işte bir tüp bebek merkezinin genetik laboratuvarında Biyolog um.:) şimdi sabırsızlıkla Pazar gününü bekliyorum test için. Umarım hepimize rabbim nasip eder o eşi olmayan duyguyu❤️
Allah yardımcın olsun inşallah cokkkk güzel haberler alırsın 🤲🏻❤️

Canım Arkadaşlarım dert yoldaşlarım❤️ bugün transferden sonra ikinci gün benden e2 ve progesteron testi istemişlerdi ve sonuç olarak 5 günde bir atılmam gereken iğne verdiler
Adı proluton 500 mg kullanan var mı aranızda ilk günü bugün

Merhaba arkadaşlar. 2019 dan beri tedavi görüyorum. Over yetersizliği teşhisiyle. En son 2023 Ekim ayında 4 adet embriyom donduruldu. Biri 4.gün de blastokist olmuştu ve 4. Gününde donduruldu, diğerleri 5.gün. işlerimin yoğunluğu sebebiyle 8 Martta ancak transfer olabildim. Doğal siklusla oldum transferimi.( Ben bir sağlık çalışanıyım ve kaderin cilvesi işte bir tüp bebek merkezinin genetik laboratuvarında Biyolog um.:) şimdi sabırsızlıkla Pazar gününü bekliyorum test için. Umarım hepimize rabbim nasip eder o eşi olmayan duyguyu❤️
Merhaba hayırlı olsun şimdiden. Test gününüze çok az kalmış. Bende 13 ünde transfer oldum. 3.günüm pek bir belirtim yok dün akşam kasık ağrım oldu. Arada oluyor. Daha belirti için erken sanırım🙈 Benimkide doğal siklus oldu. Şimdi burda arkadaşlar bir sürü ilaç yazınca biraz düşünüyorum bende ilaç olmamasını. Sadece fitil var günde 2 kere. Siz belki olumlu bişiler dersiniz🙈🙏🏻 İnşallah güzel haberler alırsınız.

u

Canım tıbbi genetige gittin mi kanlarina baktılar mi bende de kalp atışı olmamıştı kan pıhtılaşma problemim varmış bukez doktorum hem kan sulandırıcı oksapar verdi hemde coaspriin
İkisini de kullanıyorum kuzum zaten ben, genetiğe bakılmadı ama tüm tedavilerimde kullanıyorum ✨

Insaallah bu kez tutunur ve 9 ay boyunca amnecigine sımsıkı sarilir. ( :
Ayy Allah razı olsun amin, inşallah 🤲🏻
Rabbim şu gğzel ayın yüzü suyu hürmetine emeklerimizi boşa çıkarmadın, hayırla güzel sonuçlar ulaştırsın inşallah ✨
Gerçekten yaşayan bilir; maddi manevi çok zor ..

Kızlar pazartesi doktora gitmeye karar verdim. Bu korkuyu hiçbir zaman yenemeyeceğim beklemenin bir anlamı yok diye düşündüm. Kaderimde evlat sahibi olmak varsa olur zaten.
Bu 3. denemem olacak. Ayın 31’inde dondurulmuş transfer yapılacak bir mani olmazsa

Kızlar pazartesi doktora gitmeye karar verdim. Bu korkuyu hiçbir zaman yenemeyeceğim beklemenin bir anlamı yok diye düşündüm. Kaderimde evlat sahibi olmak varsa olur zaten.
Bu 3. denemem olacak. Ayın 31’inde dondurulmuş transfer yapılacak bir mani olmazsa
Canım korkma çok şükür transfer olabileceğin embriyon var. Ve her denemede şans daha fazla artıyor. Doktorunla görüş neleri değiştirecek bak bence. Bir seyleri araştırması gerekiyorsa araştırmalı. Ya da embriyo yapıştırıcı gibi şeyler deneyebilirsiniz. Allah inşallah sağlıklı bir evlat nasip etsin bu denemenizde. Çok zor süreçler yaşadım biliyorum🤲🏻🥺

Merhaba hayırlı olsun şimdiden. Test gününüze çok az kalmış. Bende 13 ünde transfer oldum. 3.günüm pek bir belirtim yok dün akşam kasık ağrım oldu. Arada oluyor. Daha belirti için erken sanırım🙈 Benimkide doğal siklus oldu. Şimdi burda arkadaşlar bir sürü ilaç yazınca biraz düşünüyorum bende ilaç olmamasını. Sadece fitil var günde 2 kere. Siz belki olumlu bişiler dersiniz🙈🙏🏻 İnşallah güzel haberler alırsınız.
Benimde sadece progeatan kapsül var fitil şeklinde kullanıyorum günde 2 kere başka hormon anlamında bir ilaç kullanmıyorum rahat olun🥰 Coraspirin ve folik asit alıyorum bide. Benim hiç belirtim yok zaten oladabilir olmayadabilir diyorlar😊 evet az kaldı ama test yaptırmaya bile cesaretim yok ya pazartesi mi yaptırsam diye düşünüyorum🙈 İnşallah hepimiz güzel haberler alırız🙏❤️

Benimde sadece progeatan kapsül var fitil şeklinde kullanıyorum günde 2 kere başka hormon anlamında bir ilaç kullanmıyorum rahat olun🥰 Coraspirin ve folik asit alıyorum bide. Benim hiç belirtim yok zaten oladabilir olmayadabilir diyorlar😊 evet az kaldı ama test yaptırmaya bile cesaretim yok ya pazartesi mi yaptırsam diye düşünüyorum🙈 İnşallah hepimiz güzel haberler alırız🙏❤️
Benimde aynı ya🙈 Progestan fitil sadece. Günde 2 kere. Bide vitaminler. Coraspirin bile sordum hormon yüklemediğimiz için gerek yok dedi. Ay bilemedim. İnşallah hayırlısı olsun. Allahım pozitif olsun her belirti ve ağrıya razıyım. Teşekkür ederim inşallah güzel haberler almak dileğiyle❤️

Canım Arkadaşlarım dert yoldaşlarım❤️ bugün transferden sonra ikinci gün benden e2 ve progesteron testi istemişlerdi ve sonuç olarak 5 günde bir atılmam gereken iğne verdiler
Adı proluton 500 mg kullanan var mı aranızda ilk günü bugün
Canım bana ilk transferimde vermişti doktor haftada bir kullanıyordum bu transferden bir gün önce değerime baktı gerek yok dediği için vermedi. Biraz ağır bir iğne yaptırırken hemşireye yavaş enjekte etmesini söylüyordum 😅

😅😅😅 böyle beklemek en zoru valla.. ne zaman test

Bir biyolog olarak test yapmamak en çok sizin için zor olsa gerek :) adrenalini yüksek bir süreç. Umarım hepimiz güzel sonuçlar alırız 🌸

Kızlar grubunuzu gördüm yazmak istedim. Tam bir sene önce bugün transfer olmuştum. Tutacak mı? Kese görünecek mi? Kalp atışı duyulacak mı? Kanamalar, erken sancılar derken Kasım ayında bebeğimi kucağıma aldım. Şu an 4 aylık olduk. Rabbim isteyen, bekleyen herkese nasip etsin 🥰 hepiniz her zaman dualarımdasınız

X