2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ay biz de iyi değiliz işte az çıksa kafaya takarız çok çıksa takarizz 😂😂 maşallah hiç de öyle düşünme gayet güzel sonucun 😍🧿🤲🏻
Haklısın valla bana tek transfer edildi ben tek istiyordum zaten. Doktor rahim küçük erken doğum riski olur demişti ama smdi fazla artinca acaba mi diyorum 😂 sağlıklı hayirli olsun da en iyisini Allah bilir ❤️ sen heralde üçüncü kanı vermicen artık demi. Benim doktor daha dönmedi bana bakalım ne dicek gerçi ona artık gidemem şehir dışında.

Haklısın valla bana tek transfer edildi ben tek istiyordum zaten. Doktor rahim küçük erken doğum riski olur demişti ama smdi fazla artinca acaba mi diyorum 😂 sağlıklı hayirli olsun da en iyisini Allah bilir ❤️ sen heralde üçüncü kanı vermicen artık demi. Benim doktor daha dönmedi bana bakalım ne dicek gerçi ona artık gidemem şehir dışında.
Her yüksek değer çift olmuyor canım tek embriyonun bölünmesi de nadir görünüyor sen rahat ol inşallah sağlıkla ilerlesin 🥰 yok istemedi doktorum daha kese gününu beklicem ayın 26 si. Beni de belirtisizlik korkutuyor şu göğüs ağrısı geri gelse rahatlicam😂😂 var mı belirtin senin

Her yüksek değer çift olmuyor canım tek embriyonun bölünmesi de nadir görünüyor sen rahat ol inşallah sağlıkla ilerlesin 🥰 yok istemedi doktorum daha kese gününu beklicem ayın 26 si. Beni de belirtisizlik korkutuyor şu göğüs ağrısı geri gelse rahatlicam😂😂 var mı belirtin senin
Güzel haberler alırsın gittigin gün inşallah 🤲🏻 göğüs ağrısı dışında belirtim yok benim. Zaten en başta bundan suphelenmistim hala da devam ediyor 😊

Hayırlı olsun kaçıncı gün bugün? Embriyo 5.gun muydu sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🥰
Sağol canım bugün 10.cü gün.Dondurulmuş 3.cü gün embriyosuydu. Transferden bir kaç gün önce çözdüler ve 5.ci güne ilerlemiş o kondu aslında hiç umudum yoktu o yüzden. Ama Allah nasip etti çok şükür 🙏🤗

Kan sulandırıcı mi diğer ignen? Ben progestani göbeğe kan sulandırıcıyı koluma yapıyorum şifa olsun ilaclarin. Sonucun belli mi
12 Mart transfer oldum.
Coraspin
Folactive
Estrofem
Oksapar göbekten
Progestan dex göbekten
Progestan fitil
Progestan kalçadan

Bunları kullanıyorum

X